Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 paź 2008, 20:40

Dobry wieczor ;-)
Na poczatek wam powiem ze moja Nicolinka NIE chce juz spac w ciagu dnia.. :ico_nienie: i juz od piatku nie spala w dzien.. i wyglada na to ze juz spac w dzien Nie Bedzie.. :ico_szoking: no trudno.. ale za to jest plus ze wieczorkami tak juz o 19 00 maxymalnie do 20 00 juz sobie spi :ico_haha_02: Z jednej strony to dobrze a z drugiej tak bym chciala zeby sobie pospala w dzien tak 1,5 godzinki.. ale jak reka jej odjal spanie w dzien.. :ico_noniewiem:
Pozatym to dzien minal Ok,bylismy na spacerku i u tesciow..nawet bylo wzglednie gdyby nie to ze Nicolka niewiem czy sie zapominala czy co?? mowila do babci zamiast Oma-po niemiecku babcia to Mama.. :ico_zly: :ico_chory: i czasami mowila tez do babci Oma,ale czasami Nie.. :ico_noniewiem: najgorsze to bylo jak chcialam zalozyc malej skarpetki to zaczela plakac i histeryzowac bo myslala pewnie ze ja chce wziasc i pojsc .. o rety.. a to irytujace jest troszke bo nawet jak cokolwiek chce kolo Nicole zrobic a w poblizu jest babcia to odrazu jest placz??? :ico_noniewiem: ale tak pozatym to nawet bylo Ok.I Nicolka jak juz byla zmeczona zabawa to przyszla do mnie i sie przytulila ale czasami jej zachowania nie do konca rozumiem?? :ico_oczko:
A Marcusek tez mial zabawe u babci,i podobalo mu sie i on jest taki calkiem inny jak Nicolka taki spokojnieszy sie ladnie bawil zabawkami,byl noszony i smial sie duzo i kochany moj syncio :ico_oczko:
No i powoli szykujemy sie do podrozy :ico_oczko: Juz w piatek ...
A ja tez czytalam ta ksiazke tylko ze Jezyk niemowlat i tez zgadzam sie ze dziecko potrzebuje te same mniej wiecej godziny spania itd.. i tez sie sprawdzilo na Nicolce dzien jest niby taki sam monotony a jednak inny .. fajna ksiazka niektore rzeczy sie sprawdzaja.. A tej drugiej czesci Jezyk 2-latka nie czytalam jeszcze..
A dzisiaj Nicolka sobie ogladala Teletubisie u swoim dziadkow bo oni maja polska telewizje i akurat lecialy na Bccebies chyba.. i Nicolka byla pod wrazeniem.. patrzala jak zahipnotyzowana i postanowilam ze jak bedziemy teraz w Pl to kupie Nicolce Dvd z Tubisiami to bedzie miala radosc :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
Zycze wam Milej nocki i dobranoc ja teraz ide posiedziec z mezulkiem i zjemy sobie slodki Popcorn .. Buziaki pa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 paź 2008, 07:44

Dzien dobry ;-)
Nicolka jeszcze spi,a Marcusek niedawno zasnal znowu :ico_oczko:
Pogoda u nas ma dzisiaj byc ladna.. wiec zobaczymy jak bedzie ladnie to zaliczymy spacerek :ico_haha_02:

Gabi jak chodzi o ten bunt dwulatka?? Nicolka jak jestesmy w domku to sie calkiem inaczej zachowuje niz jak jestesmy u babci.. pozatym nigdy mi nie robi takich scen histerii jak chce jej ubrac buty jak jestesmy w domu i mamy wychodzic nawet mi nozki wystawia :ico_haha_02: a to chodzi tylko o to ze ona u babci taka jest ze ja jej nie poznaje :ico_nienie: no ale macham na to reka.. bo nie rozumiem tego i tyle.. :ico_oczko: Tylko to takie jakies troszke moze przykre.. ??

Milego dnia wam zycze i buziaki pa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

20 paź 2008, 12:42

hej baboski
izus dasz rade masz pomoc w mamie wiec napewno bedzie dobrze tego ci zycze
aginko no ja juz nie pracuje wiec jest lepij ..wiesz to byla specyficzna praca w dwie godz missialam sprzedac produkt za min 3 tys...to jest sztuka to potrafia nieliczni ...no ja sie jednak do tego nie nadaje ale nie zaluje nauczylam sie wiele podszkolilam sie w jezdzie samochodem z czego sie ciesze w przeciagu 5 miesiecy zrobilam ponad 10 tys km ..wiec wydaje mi sie ze juz jezdze lepeij:) :ico_haha_01: :ico_haha_01: pozatym bylam juz zmeczona wiesz wyjzedzalam z domu kolo15-16 i wracalam kolo22-23 i calu dzien praktycznie bez obiadu a wiadomo ile mama zje do poludnia a to posprzatac trzeba a to zakupy i nie ma czasu na jedzienie wiec odbilo sie to troche na zdrowi i starcilam 10 kg ....ale powolutku odzyskuje sily:))))
a piotrus ok wiecej czasu spedzal z marcinem docenili :)))) mnie i czas spedzony razem
lece zrobic kawke ...
maly ma kare
czy wasze bable jak im sie cos nie podoba to w zlosci potrafia was uderzyc ..nie mocno ale sam fakt ze podnosza reke na rodzica ...moj tak ma i nie wiem jak go oduczyc....mimo ez przyjdzie i przeprosi to musze cos zrobic by tego nie robil wiec dzis jestem konsektwentna i nie ma bajek ....juz przeprosil ale kara musi byc ....
lece po ta kawe buziaki baboski:))

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 paź 2008, 17:47

iwonap pisze:odbilo sie to troche na zdrowi i starcilam 10 kg ....ale powolutku odzyskuje sily:))))


:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: - ładnie dało Ci popalic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a u nas dzis wtopa na całego -Babcia nie wysłała Kacperka do szkoły - a jak się "ocknęła"- to Kapik za żadne skarby nie chciał już iśc ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 paź 2008, 20:41

A moje dzieci juz spia,Nicolka to juz od 19 00 sobie spi ;-) A Marcusek zasnal o 20 00 :ico_oczko: Takze wieczory mamy spokojne.. A tak jakos dziwnie jest jak Nicolka nie spi w ciagu dnia musze sie przestawic po prostu.. z drugiej strony fajnie ze nie spi w dzien bo mamy wiecej czasu i chodzimy na wiecej spacerkow np.dzisiaj bylismy 2 razy na spacerkach i jak bylo Super znowu sie Nicolka wyszalala w lesie i bawila sie lisciami.. i pieknie bylo :ico_oczko:

Gabi ja to zachowanie Nicolki to tulmacze tylko tak ze poszla do babci i sie bawila i zajeta byla babcia i w pewnym momencie moze nie miala ochoty na mame i na to zeby jej zakladala skarpetki.. chciala sie tylko bawic z babcia i moze dlatego tak zaaregowala a moze tez sie chciala popisac sama niewiem czym .. :ico_haha_02:

Aginka toci babcia?? Jak to sie stalo?? Zapomniala babcia wnuczka do szkoly wyslac czy jak?? No zdarza sie jak to mowia :ico_oczko:

Iwona jesli chodzi o bicie.. to Nicolka wczesniej tez probowala podnosic na mnie reke ale jej tulmaczylam ze Nie Wolno,nawet dostala pare razy klapsa w pupe i w koncu zrozumiala ze Nie Wolno ale ona mnie tak naprawde nie bila ani nic tylko tak lekko"klepala" ale mimo wszystko wie ze Nie wolno,ale zadnych jej kar nie dawalam bo takie dziecko 2 letnie wydaje mi sie ze za male jest zeby zrozumialo chociaz z drugiej strony?? Ja to robilam w troche inny sposob trzeba duzo mowic i tulmaczyc :ico_haha_02: :ico_oczko: i pomoglo i Nicolka juz zapomniala o takich rzeczach :ico_oczko:

Ok ide sobie pizze z mezulkiem zjesc i pozniej do lozka spac bo teraz tak fajnie sie wysypiam.. :ico_oczko: Dobrej nocki pa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 paź 2008, 07:31

Dzien doberek ;-)
U nas dzisiaj bardzo wczesnie wszyscy na nogach ;)
Nicole obudzila sie juz o 6 15 a Marcusek zaraz za nia ;-) I ja juz ide na sniadanko,i znowu bedzie dzisiaj super pogoda :ico_brawa_01: a od jutra zapowiadaja deszcze.. :ico_zly: no ale nic..
Milego dnia wam zycze i do pozniej..
A ja musze jeszcze naszego czarnulka(nasze autko :ico_haha_02: ) dzisiaj troche wysprzatac tak tylko poodkurzac i moze przetrzec w srodku .. niedawno go mylam ale niech bedzie jeszcze czysciejszy :-D :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 paź 2008, 11:11

Cześć Kochane moje
Jakoś nie mam czasu i weny do pisania... :ico_wstydzioch:
Moje maluchy bez zmian- na szczęście zdrowe. Pogoda na podwórku zrobiła się super- świeci słonko, jest malutki wiaterek. Klusek właśnie zasnął, Kinga siedzi na nocniku (wzięłam się już na serio z odzwyczajaniem od pampka- wczoraj bylo świetnie, oprócz małej wpadki z kupą :ico_haha_01: ). Jak Patryk wstanie i zje to wyjdziemy też troszkę poszwędać się po podwórku. Na szczęście obiadek mam z wczoraj, więc nie będę musiała spieszyć się do domu. Grzesiek dziś do 15 w pracy. Popołudnie będziemy mogli spędzić razem.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 paź 2008, 13:34

Hej ;-)
A moja Nicolka sobie spi.. :ico_szoking: biedna juz taka byla zmeczona bo juz od 6 15 mala jest na nogach i po spacerku jak przyszlismy ja uspalam i juz spi sobie 30 minutek ;-) A Marcusek sie ladnie bawi i zaraz dostanie mleczko :ico_oczko: A czarnulka juz umylam.. :ico_oczko:

Gabi moze i jestem pracusiem.. ale jak to tak lubie miec wszystko porobione i poukladane..

Mama_Kingi to sobie fajnie spedzicie czas z mezlukiem.. super :ico_oczko:

A jak sie Nicolka obudzi tez pojdziemy na spacerek jeszcze raz ;-) Sama niewiem gdzie.. ale cos wymysle.. w lasku juz bylysmy to moze pojdziemy na plac zabaw albo na miasto .. zobacze :ico_oczko: Pogoda superowa u nas..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 paź 2008, 16:59

Oj, i my po spacerku. Kinga wybawila się na placu zabaw, że hoho. Znalazłyśmy taki fajny, przystosowany dla takich maluchów jak ona. Zjeżdżalnie wyprofilowane tak, że dziecko jedzie z odpowiednią prędkością i nie spada na końcu na pupę na piach, karuzele z zabezpieczeniami, koniki i inne atrakcje. Troszkę daleko od nas, ale warto było. Kinga zjadła obiad i właśnie zasnęła, Patryk zjadł ziemniaczki ze szpinakiem, zapił mlekiem i też śpi. A mój Grzesiek pojechał do mego taty i przywiezie mi zaraz jabłek na soki, więc czeka mnie trochę pracy...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 paź 2008, 19:22

Gabi, Basia na Asi blogu jest aktuwna .... może i do nas zsglądnie .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość