domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

21 paź 2008, 11:11

ja dopiero wstałam wrzuciałam pranie i ubieram sie do sklepu zawsze cos braknie teraz płynu do naczyń :ico_olaboga: zjadlam sniadanie i mjuz jestem głodna juz niemam sił wymyślac co tu jesc.....pranie mi sie pierze juz kńczy ide do łazienki sie umyc i umalowac mąż pojechał przetłomaczyc do tłomacza przysięgłego dowod rejestracyjny bo tpo autko co kupilismy to z niemiec ale spoko wczoraj byliśmy na przeglądzie ogolnym i mechanik powiedział ze bardzo dobre auto kupilismy .... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: a julcia sie teraz rusza hahahahahahah

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 11:41

domidj- TOBIE TO DOBRZE Z TYM SPANKIEM, ZAZDROSZCZĘ HIHIHIHI, Ja tez sie chyba wybiore na spacerek bo taka piekna pogoda az żal w domu siedzieć. Piję gorzką herbatkę i chyba troszkę mie lepiej. I tak to bywa, że zawze w domku czegos zabraknie. Dobrze, że mam taki super sklepik pod nosem, w którym wszystko jest :)Fantastycznie, ze autko ok. Napewno jets piekne. Z papierami szybko się uporacie, tylko musicie w tym tygodniu w urzędzie celnym go oclić, chyba tylko 5 dni od daty na umowie jest do oclenia, bardzo krótko. TRZYMAM kciuki, daj znac co i jak.

betka- no. nie fajnie tak sie budzic w nocu i lezec. I jeszcze kota wiedziala ze nie spie i dybała pod drzewiami zeby ją wpuścic. Ale my ją oduczamy i starałam sie nawet nie ruszac zeby sobie poszla hihihihi.

Motylek22- naprawde taka zmywarka to super rzecz. Jak kupowlismy w niemczech mebelki do domku i kupilismy kuchnię, to tam juz była zmywara. Duza oszczednosc czasu i wody :) Tylko trzeba troszkę naczyn miec :) Ja wstawiam zmyware raz na dwa lub nawet trzy dni. Nic mi sie nie wala i nie smierdzi ze zmywarki wiec spoko.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 paź 2008, 11:54

Betka wiem że to będzie przyjemność i myślę że dla każdej z nas, przecież na to wszystkie czekamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a julcia sie teraz rusza hahahahahahah
to tak jak Filipek :ico_brawa_01: a tak naprawdę czasami mam wrażenie że się rusza bez przerwy :ico_brawa_01: bardzo to nas zbliża do siebie :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 13:19

WIADOMOŚĆ OD ANI:
" Hej, my juz po badaniu. na ktg wyszły skurcze i rozwarcie na około 2,5 cm. dadza mi jakis lek w kroplowkach na wyciszenie skurczow i jeszcze raz na rozwój płuc jasia. poza tym mam duzo lezec i odpoczywac. dobrze, ze przynioslam grube romansidlo, to bede czytac. pozdrowionka "

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 13:50

blumek, dziekujemy za wiadomosci od anulki. rozwarcie na 2,5 cm to chyba juz sporo. Ja ciagle mam dluga szyjke i zero rozwarcia - ale to moze przez to ze wasze malenstwa pchaja sie glowka a moj Junior jakos inna pozycje sobie upatrzyl i to przez to. Ale jak mu tak dobrze to niech sobie tak lezy :ico_brawa_01:
domidj napisał/a:
a julcia sie teraz rusza hahahahahahah

to tak jak Filipek a tak naprawdę czasami mam wrażenie że się rusza bez przerwy
tez mam wrazenie ze czasem Niunio rusza sie non stop :ico_brawa_01: ale czuje go glownie po prawej i lewej stronie - to tez pewnie przez to ulozenie Juniora :ico_brawa_01: ale jak sie wyciaga to z dwoch stron wypycha swoje nozki i raczki (chyba) i tak fajnie to wyglada :ico_brawa_01: kiedy bedzie ten grudzien?? :ico_sorki: :ico_sorki: bo juz wszystkie bedziemy z dzieciaczkami :ico_brawa_01: jejku jeszcze tyle czasu........... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-21, 13:52 ]
Aha u nas pogoda piekna. I czuje sie dzis rewelacyjnie - nie pamietam kiedy sie tak czulam - Oby to nie cisza przed burza. Niech sobie jeszcze siedzi Junior w brzuszku u mamci!!! Bylam w aptece i wydalam tylko niewiele ponad 100zl wiec jeszcze nie jest tak zle. Choc zawsze 100 :ico_sorki:

A tak mi ostatnio narobilyscie smaku na pomidorowa ze i ja dzis robie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 paź 2008, 14:49

Hej dziewczyny:)
Ale mam dzis lenia!!!!Nic totalnie mi sie nie chce....a w sumie nie mam zbytnio co robic...Wszystko poproasowane, dom w miarę czysty...i siedze i sie nudze:(
Ania rzeczywiscie ma juz dosc spore rozwarcie....no ale jeszcze oby ze 2 tygodnie wytrzymała dla dobra Jasia:)
Blumek a ty juz kończysz 38 tydzien...aaaaaaaaaaaaa:)Ale masz fajnie:):):)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 14:54

asiula_o, - jutro koncze 38, nie sugeruj się fałszywym suwacaczkeim bo klamie o tydzien :) nie wiem dlaczego. raz tak a raz inaczej pokazuje grrrr
Ja tez mam dzis lenia z powodu fatalnej nocki :( ale co tam. ostatnie podrygi. Leki i witaminy faktycznie drogie bardzo są. Ja wczoraj tesz ponad 70 zl wydalam. Ale pocieszam sie, ze po urodzeniu Mai wydatki będą jeszcze wieksze

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 paź 2008, 15:06

No lekarstwa drożyzna....ale co zrobic...jak trzeba brac....
Ale bym juz chciała konczyc tak jak ty 38 tydzien:)Kurcze faktycznie ostatni miesiac jest najdłuzszy:)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

21 paź 2008, 15:23

załatwienia załatwienia , patrze na przepisy co i jak dzidzia sie urodzi co trzeba załatwic bo czasami moge zapomnąc zreszta pewnie i tak bedziemy takie podniecone ze połowe zapomnimy dlatego warto wypisac co i jak niezapomnijcie .....urzedy becikowe pesele rejestrowanie akty urodzenia ..meldunki tyle tego jest ...to jak z tym naszym autkiem wczoraj bylismy na prądzie bardzo miły pan powiedział ze z autkiem tak dobrze trafililismy ze nie mozna bylo lep;iej bo naprawde ten niemiec co nam sprzedawał nie kitował nas stan bdb ....i teraz juz przegląd jest mą pojechał do tłomacza przysiegłego pozniej do urzedu celnego ,itp itd....ale na koncu tablice i rejestracja i juz mozna jedzic wzioł pare dni urolpu i jest ze mna i dlatego tez sie ciesze.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 paź 2008, 15:30

domidj, - super z yym autem. Co do rejestracji maluszka, na szczescie mam męzusia, co się w tym wzystkim orientuje i wiekszosc pozałatwia. Ja jedynie w pracy bede musiała pozałatwiac chociaz i tam on moze tez załatwi :) Troszke kaski nam wpadnie wszystkim, becikowe i z ubezpieczen. Myslę ze wyprawka sie zwróci :)

I nie pochwaliłam sie, dzis w koncu zamowilam wózek, myslalam ze szalu dostane. grrrr. Teraz tylko czekac na kuriera jupi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-21, 15:33 ]
http://dino.sklep.pl/nowy/linki/wozki/z ... _ocean.htm
Taki kolorek gondolki a spacerowka brudny zloty. męzus wybral.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość