Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 paź 2008, 19:48

Witajcie, napisałam się i szlag wszystko trafił bo padł mi komputer, a więc tak szybko

Agusia wielkie gratulacje i zyczę dużo dużo zdrówka

Monisia wam równiez zyczę zdrowia, bo te przeziębienia teraz to koszmar :(

U nas wszystko ok, mały kończy juz za tydzień 2 latka i powoli będzie trzeba załozyć nowy wątek w kolejnym rozdziale forum. nie wiem jak jest u was ale mój mały to straszny łobuz, wpada często w histerię itd, mam nadzieje że szybko to minie, mówi dużo ale niestety po swojemu. Nocnik podobnie jak u was agusia wróg , tzn zaczyna siadac ale tylko wtedy kiedy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko.

Moniś jak sie mieszka w domku? chyba fajnie, ogródek, brak sąsiadów za ścianą...;)

[ Dodano: 2008-10-21, 20:15 ]
A-ha dziewczyny zagłosujcie na moją córę, jak dowiedziała się o konkursie maoam nie daje mi spokoju mimo że z tancem nie ma za wiele wspólnego :-D . Mimo wszystko zgłosiłam ją do konkursu. W tygodniu 5 osób z największa ilością głosów wygrywa bluzę i zestaw gum maoam i chyba na tej drugiej nagrodzie mojej córce bardziej zależy.

Nie trzeba się logować, wystarczy wejść w link otworzyć galerię i pod zdjęciem zagłosowac po wpisaniu podanego kodu.

http://maoam.de/lang/plPL/promo/dance2008/ zagłosuj na marzena prochowice.

z góry dziękuję

[ Dodano: 2008-10-21, 20:16 ]
Agusia a jak się wogóle czujesz? mdłości itd???

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

24 paź 2008, 00:57

oddałm głos maju
Kuba juz zdrowy my 2 latka konczymy zza miesiac 22-go no tak po woli bedizmey muslie przechodzic na inny watek rosna te nasze dzieciaczi czas szybko leci.
Maju meszka sie super tylko ze mam jeszce nic nie wyknczone teraz kupowa;\lismy troche na łazienke myjemy sie juz od roku w misce juz mam dosc ale to 100 razy lepsze niz to c mielismy wczesniej dopiero teraz robimy ogrodzenie bo nie mielismy wczesniej za co zrobic jak bedzie ogrodzeni to wstawie jakies zdjeicei tylko tyle ze jescz niejst wykonczony tylko na zwenatrz ociepolony i klejem zacigniety
musze konczyc bo kubus sie obudził i przyszed do mnie zebym poszłą z nim do łozka

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

02 lis 2008, 09:23

Dziewczyny tak tu cisz ze az wstyd :ico_wstydzioch:

A tu juz nasze dzieciaczki dwa latka koncza.Ja spoznionego :ico_tort: od mojej Wiki dla wszystkich stawiam.

No i moze nowy wateczek zaczniemy to moze sie wiecej mam pojawi :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-02, 08:29 ]
Zalozylam nam nowy wateczek zapraszam
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 62#4650062

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość