Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 mar 2008, 14:47

hello laski, wpadam tylko na chwile z uprzejmosci Marty :ico_oczko:

Gratuluje Monice dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i uciekam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 mar 2008, 15:46

[glow=yellow][size=200][shadow=orange]Gratulacje za udany porod
I duzo zdrowka dla malej ksiezniczki
[/shadow][/size][/glow]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 mar 2008, 18:46

Gratulacje Monisia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka to mezus jezdzi tak jak ja,he he jutro ide na 2 lekcje,bo wiadomo ciezko z czasem ,a i kasy szkoda,zeby tak codziennie chodzic ...ale jak bede miala przyplyw gotowki,to wezme wiecej lekcji...a poki co to raz lub 2 razy w tygodniu ...prawko nie zajac,nie ucieknie :ico_haha_01:
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 mar 2008, 19:16

dziewczyny chyba mnie zarazilyscie ta chusta mei tai :-D :ico_olaboga:
zastanawiam sie nad zakupem http://cgi.ebay.pl/CUDDLING-BABY-MEI-TA ... dZViewItem

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 mar 2008, 00:07

hey kochane!!!
Ciesze sie,ze o mnie nie zapomnialyscie!!! :ico_buziaczki_big:
Wreszcie jestem na TT,i od razu taka nowina o Monice naszej!!!
[size=150]Kochana serdeczne gratulacje,tak sie ciesze,ze juz masz swoja Zuzie poza brzuszkiem(choc brzusio sliczny mialas,wreszcie nadrobilam i ogladnelam wszystkie fotki :-D ) :ico_brawa_01: Niech Wasza Krolewna zdrowo Wam sie chowa.
Wracajcie szybciutko do domu i do nas z fotkami oczywiscie,bo juz sie doczekac nie umiemy :ico_brawa_01:
[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani:) ciesze sie bardzo,ze u Wy juz jestescie z Lusia w komplecie z mezulkiem!!!Mam nadzieje,ze bedziecie tam bardzo szczesliwi!!!No i robimy dwie wirtualne parapetowy,bo i Wy jak i Lucy na nowym mieszkanku jestescie juz!! :ico_zdrowko: :564:
Dziewczyny jutro dopisze reszte,nadrobilam zaleglosci a bylo tego dosc sporo,wszystkie dzieciaczki przecudne jak zawsze i mamuski oczywiscie rowniez!!!
Delfinka wygladalas przeslicznie jako panna mloda,wprost cudnie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a i Mayeczka slicznotka jak i mamusia,na chrzcie jak aniolek wygladala!!!Pieknie naprawde!!
Lece juz do loza odpoczac,u nas ostatnie dno byly ciezkie,Vinee wychodzily 4 trojki na raz i nie spalismy po nocach,bo goraczkowala bidulka i sie meczyla,ale teraz juz lepiej...za to apetyt ma jak wilk....calymi dniami by jadla tylko :ico_szoking: wszystko co w jej zasiegi pozera :-D odpukac...hihih
Na razie Was kochane caluje mocno i dzieciaczki.Jutro napisze wielkiego posta cos czuje....hihihi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 mar 2008, 00:28

tak narzekalam na domowy weekend
a tu prosze niespodzianka
wczoraj napisala adama daleka kuzynka ze jest wlasnie w odwiedzinach niedaleko naszego miasta, doslownie 20min jazdy hehe a u kogo? u swojej siostry.. hehe
ale heca co?

ta kuzynka przyjechala z mezem i synkiem prawie 2letnim ktorego w ogole nie znalismy.. hehe wlasciwie to z nimi jest zabawna sytuacja

po wielu latach totalnego braku kontaktu adam rozpoznal ja na wakacjach nad jeziorem bialym hehe akurat pojechalismy sami ( a my towarzystwo kochamy) i tam ich na plazy wyhaczylismy wiec mielismy super towarzystwo..
drugim razem spotkalismy sie (znow przypadkiem) w bieszczadach hehe
i teraz trzecie podejscie hehe w uk

jej siostra (mlodsza) prawie w ogole adama nie zna.. bo widzieli sie dawno temu jako dzieci hehe ale dzis nadrobilismy stracony czas
ona ma narzeczonego rowniez Adama hehe
pogadalismy na maxa,,, podjarani i w ogole tak fajnie bylo ze te ok 4-5 godzin minelo jak 30min hehe
moglismy jeszcze tam z nimi siedziec do rana, gdyby marudne dzieci nie przypominaly o swych wieczornych potrzebach kapieli, jedzenia i snu

adamowi sie polepszylo wiec musielismy ich odwiedzic.. zwlascza ze ta kuzynka ktora wpadla tu do swej siostry z rodzinka juz odlatuje do polski./.
ale z jej mlodsza sistra i jej narzeczonym bedziemy teraz utrzymywac kontakty hehe
ciesze sie, bo jestesmy tutaj tak krotko a wciaz poznajemy nowych ludzi... nawiazujemy znajimosci i robi sie coraz bardziej symptaycznie
i w ogole super tak rodzinke po latach spotkac.. hehe


a lelek przespal sie w aucie i teraz ma faze aktywnosci hehe


hihi wlasnie lelek powtorzyl ten sam numer

siedzial z adasiem az nagle glowka mu opadla.. :ico_szoking: padl.. hehe i zostal przeniesiony do lozka hehe gdzie sobie pomruczal i odlecial

kupilam mu dzis fajne CD z usypiajacymi melodiami dla dzieci, bacha mozarta vivaldiego , wersja instrumentalna

jeszcze moze zdarze dzisiaj fotki zalaczyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-09, 23:37 ]
ilonka no wreszcie jestes... czekalysmy :-D
dobrze ze vinee juz zakonczyla bolesny okres i znow ma apetyt i daje pospac.. na mega posta oczywiscie czekamy !!!

tak lelek odlecial wczoraj ( a dzis 3dzien z kolei) hihi
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-09, 23:58 ]
taka chcialam ladna sesje walnac na tej miekkiej pufie ale lelek sie krzywil i nie chcial lezec
Obrazek

z filipkiem i kuzynka adasia
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 mar 2008, 01:44

[size=200][shadow=orange]MONIKA GRATULUJE SZCZESLIWEGO PORODU I MALUTKIEJ CORECZKI[/shadow][/size]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

madziorka chusta zajefajna :ico_szoking: rzeczywiscie mozna sie zarazic

a my dzis spedzilismy dzionek w R.A.F museum (muzeum samolotow) Oscar byl pod wrazeniem nie mogl sie napatrzec, jutro wkleje wam pare fotek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 mar 2008, 12:02

hej dziewczyny !!!
ja dzis tylko na chwilke , bo nie mam czasu
bede musiała lecieć do Polski na jakiś czas bo mam sprawy do załatwienia
pewnie zostane tam dłużej
a bilety nadal mi nie pasują bo cenową są nonono :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2008, 12:11

Hej dziewczyny

Monisiu wielkie gratulacje dla córeczki i dla Ciebie. Super że już po wszystkim i możesz malutką przytulić


martuchafrost pisze:a bilety nadal mi nie pasują bo cenową są nonono

przed świętami takie ceny i już raczej taniej nie będzie. A ty przed świętami chcesz lecieć?

Jaśnie Pani
super że szczęśliwie do męża dotarłaś. Jak tam belfast. Ja się dowiedziałam ostatnio że podobno w belfaście jest muzem titanica że wybudowali go tam. Z chęcią bym zobaczyła no ale my za daleko od belfastu byłyśmy. A wy dziewczyny tzn Emilka, Marta widziałyście?

Ilonka
super że jednak nie zapomniałaś o nas. To ja mam czasem zaległości ale ty to już w ogóle. Masz jakieś wiadomości od Kasiuli? Odzywała się coś?

Kasik super wózek mi się podoba ten zielony najbardziej. Ty rzeczywiście masz hopla na tym punkcie ale fajnie że mąż to rozumie.

Fela a ty kiedy lecisz do Egiptu chyba na dniach co? My z Pawłem stwierdziliśmy że jak zniosą wizy do Australii to musimy się tam wybrać. Zawsze mnie fascynowało to państwa Pawła zresztą też.

I już resztę nie pamiętam co miałam napisać. No może po za tym że jestem śpiąca bo to poniedziałek. A do weekendu daleko :ico_placzek: W weekend byli znajomi Pawła i fajnie było. Oni mają dwójkę chłopaków ale sami przyjechali by bardziej odpocząć.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 mar 2008, 13:05

hej dziwczyny :ico_haha_01:
Ja na chwile sie przywitac :ico_haha_01:
gosia888, ja niestety jeszcze nie bylam w tym muzeum :ico_wstydzioch: ale may zamiar zwlaszcza ze w wakacje nie lecimy do PL wiec bedziemy miec duuuuzo wolnego czasu na zwiedzanie :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość