Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 paź 2008, 22:42

witam juz od mamy
No teraz musze sie zmobilizowac i przepisac Julcie do przedszkola tu blisko mnie,Mirka zapisac do złobka i isc do pracy-jezu ciezko bedzie mi jeszcze jak pomysle on jest tak strasznie za mna jak tylko znikne mu z oczu jest odrazu placz a tu nie bedzie mamy na dluzej -ale musze zeby znalezc prace a potem pracowac.Trzeba miec za co oplacac rachunki jak juz pojde na swoje i zostane sama sobie.
Dzisiaj bylam z moimi pociechami na basenie jejku ile radosci moze dac dziecku woda to masakra-zaluje ze aparatu nie wzielam,ale za 2tyg zas jade to obowiazkowa aparat biore.

ech zakrecona jakas jestem,jutro wpada M do dzieci...dobra uciekam sie polozyc bo dzis mialam pobudke juz o 6:40 buzka
Ostatnio zmieniony 19 paź 2008, 12:55 przez Jola_85, łącznie zmieniany 1 raz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

19 paź 2008, 10:42

Jola, może małego powolutku przyzwyczjaja do sojej nie obecności, zostawiaj z mamą to na godzinke, dwie itd. dzielna z Ciebie babeczka, naprawde :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 paź 2008, 07:58

Cześ dziewczynki

co nowego po weekendzie?
W niedziele bylismy na grzybkach uzbieralismy 3 wiaderka i wczoraj do wieczora z nimi robilismy

jola dasz sobie rade i
zostawiaj z mamą to na godzinke, dwie itd.
to dobra rada-pwoli sie przyzwyczai :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

21 paź 2008, 20:22

czesc kochane
przepraszam za przerwe ale zabiagana ostatnio jestem wstajemy juz o 6 zeby zdazyc zawiezc Julie do przedszkola potem spowrotem porzadki obiad zas po julie i ogolnie caly dzien z dzieciakami a Mirek ostatnio zrobil sie taki maminsynek ze tylko gdzies pojde odrazu jest ryk masakra.....a wogole to powiem wam,ze zrobilam maraton zlobkowy i niestety u nas jest taka straszna lipa ze przyjmuja dzieci powyzej 1 roczku....co za paranoja!!Julie przepisalam dzis do przedszkola kolo nas zebym miala blizej...Wogole jak w poniedzialek widzialam sie z moim to powiedzialam mu ze nie mam juz na paliwo i wogole kasy a musze jeszcze miec na buty ziomowe dla dzieci i siebie,pozatym mam wizyte u ginekologa i podejrzewam ze bedzie leczona nadzerka to niestety kosztuje ale on to olał-wscieklam sie jak niewiem tymbardziej ze nie mam jak teraz pojsc do pracy to ciekawe co on sobie wyobraza jak ja na to wszystko zbiore pieniadze......


dobra uciekam buziaki

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

22 paź 2008, 09:03

ale łobuz..........

lilo

22 paź 2008, 09:47

Jola_85 walcz o swoje - a raczej o dzieci. Jest ojcem - niech pokrywa wydatki na nie. Dzwoń, wysyłaj mu rachunki, jak trzeba to rozmawiaj z jego rodzicami. Nie ma sentymentów w takich sytuacjach.

JustynaiGabi jak samopoczucie???

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 paź 2008, 13:02

hej
Jola lilo dobrze radzi, pogadaj w razie co z teściami. spoko sa? możesz na nich liczyć wogóle? może przemówią synkowi do rozumu...

Justyna masz już imię wybrane? poród już zbliża się wielkimi krokami...jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

22 paź 2008, 15:26

Justyna masz już imię wybrane? poród już zbliża się wielkimi krokami...jak sie czujesz?
już dawno...... Szymon rośnie co prawda nie podoba się to kompletnie moim rodzicom....... mama uważa ze to żydowskie imię !!!!!????????? za to ojczym że zbyt wydumane i stwierdził ze tak do niego mówić nie będzie......
a czuję się średnio ruchliwa jestem ale skurcze mnie męczą szkoda tylko że się uspokajają bo już chyba dość mam tej niepewności.....

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 paź 2008, 17:17

czesc
Ja tylko na chwilke jakis dolek dzis mnie dopadł nie raz mysle o moim i zastanawiam sie jaki mi wielki cios zadal w serce :ico_placzek: ......on pewnie to olewa i dobrze sie bawi jako "kawaler"........ czuje sieczasami jakby Mirek go nie obchodzil bo w niedziele jak byl to zabral Julie do Macdonalda w sklepie kupil jej zabawki i slodycze a Mirkowi nic...w sobote zabiera Julie do siebie Mirka nie....ech........A co do tesciow to nie moge na nich liczyc

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 paź 2008, 17:37

Justyna, imie ma sie Wam podobać, reszta rodziny musi to zaakceptować i już. my powiedzieliśmy mojej babci nad jakim imieniem myślimy to też powiedziała że jej sie nie podoba i zaczęła nas przekonywać. powiedziałam jej że chce żeby to była wyłącznie nasza decyzja i że prosze o powstrzymanie komentarzy i od tej pory nie mówimy nikomu, nie chce by inni mieli wpływ na ten wybór, chce żeby to była tylko nasza decyzja.

Jola, może z Mirkiem nie jest tak związany bo Miruś mały jest, nie mówi, a może boi sie opieki nad takim maluchem??? tak czy siak nieładnie że mu nawet nic nie kupił, przykre. no i szkoda że na teściów liczyć nie możesz..

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość