Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 18:28

ja mam 24 latka :-) To dxiewczynke bedziecie mieli?? :ico_brawa_01: fajnie. a z tym pepekiem to naprawde nieciekawie mialas :ico_szoking: az nie moge uwierzyc ze takie cos sie moglo wydarzyc :ico_sorki: pierwsze slysze zeby komus pepka nie zawiazali :ico_szoking:
Moj pepuszek bywa roznie. Poniewaz Junior lezy sobie jak w kolysce a nie glowka do dolu to casem mi wystaje, a czasem akurat w pepku mam dolek a z obu stron brzuszka gory :ico_haha_01: ale nawet jak wystaje to nie az tak ze przez bluzke widac. Jak sie dotyka to czuc ze ciut wystaje ale tak to nie. Ale ten pepuszke to przeciez sam urok ciazy :ico_brawa_01: choc nie wszystkim wychodzi. Zalezy wlansie od tego chyba kto mial jak zawiazany.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 paź 2008, 18:29

Katia co do ruchów dzidzi to w ogóle sie nie przejmuj, ze jednego dnia czujesz więcej, a drugiego mniej. Dzidzia tak jak i my jednego dnia ma wiecej energii i wiecej sie rusza, drugiego nie chce jej sie i poprostu odczuwasz mniej ruchów. Najwazniejsze, aby cokolwiek czuć w ciągu dnia:)I tak jak mówi betka, najlepiej sie połozyc, wczesniej cos przekąsic najlepiej słodkiego i zobaczysz dzidzia odrazu do o sobie znac:)
Co do pępka to współczuje, niezłe miałas przygody....mój juz tak wyszedł, ze prawie sie zrównał z brzuchem , nie mam w ogole dziurki tylko rakie płaskie.

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 18:30

To dxiewczynke bedziecie mieli??
nie wiemy jescze a skad tak wywnioskowałaś?

A ja mam 23 latka. To wasz pierwszy dzidziuś???

[ Dodano: 2008-10-21, 18:31 ]
asiula_o, ale to fajnie tak z takim pepusiem jak wychodzi nie? betka ma racje, ze to urok ciazy

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 paź 2008, 18:37

No fajnie fajnie, w ogole bycie w ciązy jest super:)Zapominając o mdłosciach w pierwszym okresie i o "byciu wielorybem" w ostatnim miesięcu:)hihi

[ Dodano: 2008-10-21, 19:38 ]
Ja to wymiotowałm przez 2 miesiace dalej niz widziałam.,,.nic nie mogłam zjesc...tylko słonecznik:)

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

21 paź 2008, 18:59

Pochwalę wam się brzuchem :ico_noniewiem:
robione dzisiaj 18 tydzień i 5 dzień

No to proszę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-21, 18:59 ]
Ja to wymiotowałm przez 2 miesiace dalej niz widziałam.,,.nic nie mogłam zjesc...
ja tez, ale zalezało tez od dnia :ico_noniewiem:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

21 paź 2008, 19:22

odnośnie ruchów dziecka jeżeli jest to pierwsze dzidzio to dopiero w 20-21 wczesniej mozna poczuc jezeli jet to druga czy tzrzecia ciąża,także niemartw sie katia................

jezeli popporonieniu sie jest to wstrzemiężliwośc seksualna jest zalezona jak sie zaszło po to zeby ci sie łożysko nie odkleiło...i to wszystko zagnieżdziło bo w przeciwnym razie znow mozna zacząc krwawic a to juz nabliższa droga do straty dzidziuisia :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: trzeba uważac ruchami sie nie przejmuj bo to za wczesnie jescze ...........poczujesz pozniej narazie to masz takie motylki jak lub gaziki.......hihi naprawde trzymamay kciuki jak pierwsza ciąza..... :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-10-21, 19:25 ]
moj pępek jest juz całkowicie rozlazły juz sie spłaszczył do brzucha czyli go niemam poprostu nawet gładki brzuch.... :ico_haha_01: nic nie sterczy nieprzejmuje sie moze wroci do normy i tak nie lubie bluzek z odkrytym pepkiem ale zeby nabasenku jakos wyglądał
:ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-21, 19:25 ]
moj pępek jest juz całkowicie rozlazły juz sie spłaszczył do brzucha czyli go niemam poprostu nawet gładki brzuch.... :ico_haha_01: nic nie sterczy nieprzejmuje sie moze wroci do normy i tak nie lubie bluzek z odkrytym pepkiem ale zeby nabasenku jakos wyglądał
:ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

21 paź 2008, 20:18

hej dziewczyny

nareszcie jestem :-D jak już pewnie wiecie leżałam w szpitalu. W piątek na wizycie u gin miałam ciśnienie 150\100 :ico_olaboga: i od razu mi skierowanie do szpitala wypisała. Na szczęście w szpitalu już się unormowało i w niedziele rano nas wypuścli dalej w dwupaku :-D tylko że wsele siostry przepadło :ico_zly: ale trudno, w niedziele na poprawiny pojechaliśmy :-D wesele oczywiście udane, siostra przeszczęśliwa. Tylko ja niestety nie bardzo się czułam, dalej skakało mi ciśnienie :ico_noniewiem: i musiałam kłaśc się i odpoczywac. Teraz jak coś porobie to od razu źle się czuję więc staram się nic nie robic. Najbliższe tygodnie spędzę w łóżku :ico_placzek: ale lepsze to niż w szpitalu. Ostatnio co wieczór mam też mocne skurcze, już bolesne ale tak do 10 i przechodzi. W szpitalu powiedzieli że mogę już rodzic, więc żadnej nospy mam nie brac tylko czekac aż się zacznie poród.

Dzisiaj nie mam siły poczytac co tu się działo jak mnie nie było, ale jutro nadrobię i coś popiszę.

spokojnej nocy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 paź 2008, 22:04

Anetka29, kochanie odpoczywaj duzo!!! cisnienie wazna sprawa i nie mozna sobie olac!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a skoro mozecie juz rodzic to dobrze ze juz gotowe :ico_brawa_01: ale czekajcie do listopada!!! :-) wiem ze juz ciezko wytrzymac ale :-)

katia, ale brzuszek juz spory masz :ico_brawa_01: ale fajne te zdjecia - az musialam mezowi pokazac i sie usmiechnelismy oboje :ico_brawa_01: a skad wywnioskowalam ze dziewczynka. Musze znalezc :-)

"a jak go zaczepiac zaczęłam to powiedział, ze bardzo nas kocha i ze sie boi a nie wybaczyłby sobie jakby Niuni przez to cos sie stało"

chyba przez to - myslalam ze juz wiecie :-) Aha a pepuszek masz sliczny!!! i narazie chyba jeszcze daleko do jego wyjscia :-) ale nawet jak wyjdzie to slicznie to wyglada - tylko zebys problmeow z tym swoim pepuszkiem nie miala!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

asiula_o, ja stety zadnych poczatkowych urokow ciazy nie mialam - w ogole czulam sie och i ach :ico_brawa_01: ale strachu sie najadlam i tak... Bardzo balam sie tych pierwszych miesiecy - zeby wszystko bylo ok z dzidzia moja malutka!!! :ico_sorki: ale jakos sie poukladalo wszystko :ico_brawa_01: i mam Juniora :ico_brawa_01: a juz niedlugo bede go tulic ze hoho :ico_brawa_01: boje sie tylko ze go za mocno bede sciskac :ico_puknij:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 paź 2008, 08:52

Anetka29, - dobrze ze wróciłaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Teraz nasz Ania na przeglądzie w spzitalu lezy. Widzę że wy twardo się do porodu szykujecia a u mnie cisza.

Dziś na szczescie spalam dobrze i praktycznie przez całą noc. Ale za kazdym razem jak się przebudze np na siuuuu to bardzo mnie brzuszek boli okresowo. Znowu mysałam ze juz bedziemy jechac ale jak wstaję to przechodzi. Moze na cos ucisk jest. Sama nie wiem.
I wiecie co mnie jeszcze przeraza, ze teraz to ja rosne na potęgę :ico_szoking: Juz mam dosyc. a uda to mam takie jak jeszcze nigdy w zyciu. Jak wielkie serdele. Boje sie ze to wlasnie najgorzej mi bedzie zrzucic :ico_placzek:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 paź 2008, 09:22

uz mam dosyc. a uda to mam takie jak jeszcze nigdy w zyciu. Jak wielkie serdele. Boje sie ze to wlasnie najgorzej mi bedzie zrzucic :ico_placzek:
oj u mnie tez z nogami najgorzej...
najbardziej przytyły uda, nawet kolanka juz nie widać :ico_oczko:
albo woda stoi, alebo tłuszczyk sie nazbierał...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:44 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość