Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

07 mar 2008, 13:00

dziewczyny dziekuje :ico_sorki:

Żaba, caly czas czekam na wyznaczona date do neurologa maja mi przyslac to juz 1.5 tyg a tu nie dostalam nic :ico_olaboga:
wogole sie nie spiesza :-D
ale jak juz bede po wizycie to napewno Wam napisze jak bylo :ico_oczko:

lala pisze:Dziewczny co dajecie swoim dzieciaczkom na śniadanie,


moja Gabi na sniadanie wcina kasze bo chlebek czy buleczka jest be wiec narazie jest kaszowa dziewczynka :-D
a tak wogole to malo mi je :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

07 mar 2008, 17:18

za to mój MATEUSZ NA ŚNIADANIE TO BY TYLKO PARÓWKI DZIECIĘCE[SMAKUSIE] JADŁ .KIEDYŚ CZYTAŁAM , ŻE TAKIE MAŁE DZIECI NIE POWINNY ZBYT CZĘSTO JADAĆ PARÓWEK i teraz mam dylemat dawać czy nie dawaćObrazek

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

07 mar 2008, 17:59

Moja Oliwka jada najczęściej chlebek, ewentualnie jajecznicę lub parówki. Kaszkę to sporadycznie, bo jakoś jej nie wchodzi.

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

08 mar 2008, 12:14

Mikuś na śniadanie i na kolację je kaszkę na mleku (ok. 250-300 ml).
Dopiero na drugie śniadanie dostaje kanapeczki, parówkę, etc. Na podwieczorek zazwyczaj jakiś deserek Bobovity, albo danonek, czy Bakuś :-) i owocki. Obiadek.. to różnie. Czasem gęsta zupa z mięskiem i jakiegoś ziemniaczka później (uwielbia), albo mięsko, ziemniaczki, marchewka, albo makaron z twarożkiem, naleśniki.. naprawdę różnie.
W międzyczasie podjada jabłka (uwielbia je), biszkopty, chrupki kukurydziane..
Próbowałam mu robić kakao z jego mlekiem, ale nie chciał pić. Zaryzykowałam i zrobiłam z mlekiem krowim i zasmakowało mu :-) Myślę, że raz w tygodniu mu nie zaszkodzi.. co sądzicie?

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

08 mar 2008, 20:03

mu
scoiattolo84 pisze:.
Próbowałam mu robić kakao z jego mlekiem, ale nie chciał pić. Zarykiem krowim i zasmakowało :-) Myślę, że raz w tygodniu mu nie zaszkodzi.. co sądzicie?
niby lekarze zabraniają, ale dawniej dzieci tylko na krowim mleku kaszki jadły i nic im nie było , wiec trudno powiedzieć . Ja narazie krowiego nie daje

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

08 mar 2008, 22:16

chodzi o to by krowim nie zastepowac modyfikowanego,czy cyca,jako dodatek może być.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 mar 2008, 11:16

witajcie!
co do sniadania to u nas jest roznie...Mat ostatnio nawet na kolacje kaszki nie jada-uparl sie i juz.chce jesc to co wszyscy.poza tym jest miesozerny.lubi parowki ale nie daje za czesto.wiem ze dziecku mozna najwyzej raz,dwa razy tygodniowo.poza tym na sniadanie czasem(jaak ma lepszy dzien) to pomamla troche bulki albo chleba.poza tym uwilbia pomidory wiec je prawie codziennie. lubi tez czasem twarozek,dobra wedline z kurczka np albo jajecznice na parze. wogole jego jdalospis wyglada tak-rano(i przez pol nocy) cycek. potem sniadanie jak juz napisalam,potem sok marchewkowy albo inny gesty(ok 125ml) i drzemka.jak wstanie obiad(albo sloik albo np pulpety z ryby albo cos podobnego-rzadko sama gotuje),potem zazwyczaj drugi obiad ja my jemy czyli ziemniaki i mieso.potem desre-jakis owoc(uwielbia banany)albo najczesciej jogurt albo serek.potem drzemka.jak wstanie to dopiero potem kolacja.usiluje dac mu kaszke ale zazwyczaj je troche chleba i miesa jak na sniadanie. potem kapiel,cyc i spanie.
co do gotowania kaszek i kakao na mleku krowim to juz mozna.wazne zeby surowego nie dawac no i wlasnie zeby nie dawac do picia zamiast modyfikowanego. chociaz niektoryz podaja ze juz mozna

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

09 mar 2008, 17:45

U nas dziś piękna pogoda, więc wybraliśmy się na dłuuugi spacerek.
A oto relacja zdjęciowa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

10 mar 2008, 13:51

dorotaczekolada pisze:co do gotowania kaszek i kakao na mleku krowim to juz mozna.wazne zeby surowego nie dawac no i wlasnie zeby nie dawac do picia zamiast modyfikowanego. chociaz niektoryz podaja ze juz mozna
z tego co piszecie wynika , że można kaszę manną gotować na mleku krowim. czy podawałyście waszym pociechom tak ugotowaną kasze

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

11 mar 2008, 09:14

Ja nie dawałam jeszcze,jak na razie mały nadal zajada się manną na wodzie z dodatkiem miksowanych owoców,i raz dziennie modyfikowanym.Z ,,krowich"wynalazków daję tylko jogurty lub serki :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość