Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 12:02

Renia0601, już wiem doczytałam tego posta od ciebie i znalazłam tą stronke dzieki. To czekamay na kołysanki dla pociech naszych!!! Ide robić kaszke dla Kamilka!! :067:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 12:40

A dała bym głowe uciąć że więcej , bo ja kupuje na 86-90 cm a wydaje się że twój bąk większy jest!!
Może dlatego, że Norbert szczuplejszy się wydaje.. hmm.. właściwie to szczupły on jest.

Mi Norbert śpi chyba już ze 2 godziny.. Przynajmniej mogę sobie posiedzieć na necie i śniadanko zjadłam w spokoju. Zaraz pewnie się obudzi to i tatkę pójdziemy obudzić :-D Dzisiaj słoneczko u nas, ale pewnie zimny wiatr jest, gdyby nie wiatr to pewnie cieplutko by było.

[ Dodano: 22 Październik 2008, 12:45 ]
A.. i chłopaki u nas w domu (Rafał i taki Darek) sobie ćwiczą - podnoszą te całe żelaztwa. Robią to regularnie więc może i ja się do nich przyłączę.. tzn nie w podnoszeniu ciężarów tylko znalazłam ćwiczenia na zgubienia brzuszka. W końcu trzeba się wziąć za siebie bo mam wrażenie, że moja fałdka brzuszna robi się coraz większa :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 12:47

Hello

Majka spi Amelka poszla z mama na plaze a ja mam chwilke bo musze posprzatac to ja bym tez chciala takie kolysanki tylko ze mi trzeba bedzie wszystko tlumaczyc :ico_wstydzioch: jestem lewa na internecie

u nas majka dostaje tylko ciastka do raczki i czasami chlebek wczoraj z amelka sobie ciastko wyrywaly

a najlepiej wyglada jak ida obie bo nie raczkuja tylko czolgaja sie tak fajnie sie popychaja a czasami sobie chca krzywde zrobic tylko najlepsze jest to ze Amelka mniejsza a daje rade Majce

[ Dodano: 2008-10-22, 12:49 ]
że moja fałdka brzuszna robi się coraz większa :-D
Klaudia ja znowu kilogram przytylam jak tutaj jest mariola bo wczesniej to kolacji nie jadlam a teraz wszystko wszymam jak pojada to znowu bede musiala cos zaczar robic z soba

Marcia a jak tam po diecie bo sie nie chwalilas wytrzymalas do konca?

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 12:50

Renia, a Ty to masz urodziny 2 dni po mnie.. Może wspólną imprezkę zrobimy :582: ?

[ Dodano: 22 Październik 2008, 12:54 ]
No moje małe złotko już się obudziło.. Idziemy tacie zrobić pobudkę :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 12:54

W końcu trzeba się wziąć za siebie bo mam wrażenie, że moja fałdka brzuszna robi się coraz większa
No ja tez nawet znalazłam taki zestaw ćwiczen tylko mi drukarka nie działa i mążuś ma mi wydrukować w pracy i chyba się wezme może od soboty bo mój idzie na uczelnie.
My już po kaszce tak sie zafascynował Kmilek brzydulą tym serialem że nawet nie zauważył jak zjadł 180ml. kaszki z butli hi hi hi :ico_szoking:
tez chciala takie kolysanki tylko ze mi trzeba bedzie wszystko tlumaczyc jestem lewa na internecie
Tam Renia podała taką stronke i pewnie Pino tam wgra plik z Kołysankami a my sobie pobierzemy . Tak myśle :ico_puknij:
http://www.sendspace.pl/ to ten link.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 13:16

Assikto jest link do hostingowania, ona wgra i wyśle nam inny link do ściągnięcia, normalnie dziewczyny dzisiaj piszemy, przyjdzie Aga z pracy a tu jak już dawno nie było, tylke czytania :) jak już wgra to będzie wszystko jasne.
Już niedługo powinna być :ico_oczko:
a Ty to masz urodziny 2 dni po mnie.. Może wspólną imprezkę zrobimy :582: ?
nawet nie zauważyłam że to już zaraz listopad będzie :ico_olaboga: ale wspólna imprezka, oczywiście :-D piszę się bez zastanawiania
u nas majka dostaje tylko ciastka do raczki i czasami chlebek wczoraj z amelka sobie ciastko wyrywaly
hehe no fajowo. A swoją drogą to Mariola na tej plaży dopiero się opali :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 13:47

Hehe.. zrobiłam lawinę z tymi kołysankami.. każda się pisze :-D
normalnie dziewczyny dzisiaj piszemy, przyjdzie Aga z pracy a tu jak już dawno nie było, tylke czytania :)
Też o tym myślałąm, że będzie w szoku jak zobaczy ile dzisiaj przez pół dnia nastukałyśmy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2008, 15:03

No nastukalyscie pieknie!!

u nas tez banany, jalbuszka, gruszki, brzoskwinie, morele, malinki, winogrona....itd....

No z tych kolysanek to ja tez chetnie skorzystam.... wiec Pinko czekamy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 15:15

no to ja się zawijam, jeszcze chwilkę posiedzę w innym pokoju może i jadę do domu, mam nadzieję że Aga sobie poradzi z wgraniem tego pliku jak nie to MOŻE uda mi się w domu zajrzeć w co wątpię niestety więc będę jutro z rana się meldować.

więc do narazie :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 15:44

Marcia a jak tam po diecie bo sie nie chwalilas wytrzymalas do konca?
9 dni tylko wytrzyma łam, własciwie to mogłabym do konca ale olałam to bo schudłam 6kg i stwierdziłam ze nie chce mi sie dłuzej meczyc.

he he. Pinko jak wróci to poczyta tyle postów to jej czasu braknie na wgranie kołysanek(-;

u nas było pieknie dzisiaj , bylismy na spacerze w lesie i na placu zabaw. zaraz Wam wkleje fotki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość