Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 15:45

hehehehe, nastukałyście, że czytam Was od 13 :-)
Zapomniałam sie Wam pochwalić. pewnie dlatego ze to troche wstyd w moim wieku nie miec jeszcze prawka :ico_wstydzioch:
od jutra zaczynam kurs. przez dwa tyg wykłady a potem bedzie jazzzzda he he.
Na naukę nigdy nie jest za późno :-)
ja tez bym bardzo chciała. odpale skype znajdziesz mnie pod nickiem martapodworska

jeśli chcesz i masz czas oczywiście.
Już Ci wysłałam zaproszenie :-)
szukal rączka gdzie jestem i jak mnie " namacał" to zasypiał z rączka na mojej buzi albo rece
Ula robi dokładnie tak samo.
Aga jak możesz to spakuj do winrara te kołysanki i wrzuć na www.sendspace.pl to wszystkie sobie pościągamy
Już się robi, będzie tego trzy skapowane foldery, bo oprócz kołysanek wrzucę Wam inne piosenki dla dzieciaczków :-)
a i jeszcze się pochwalić ma że Arturek już wieczorną kaszkę pije sam, przekręca się na bok i sam trzyma i pije a jak skończy to albo rzuca albo trzyma i macha :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Duży chłopczyk już z niego :-)
Dzisiaj posadziłam małego na nocnik, zabawiałam, ale tylko odrobinkę siusiu poleciało.. dłużej nie chciał siedzieć.. ale i tak kupki jeszcze nie zrobił, ale wątpię bym wyczuła moment i posadziła na nocnik szybciutko. Jak Wy to wyłapujecie??? :ico_noniewiem:
W końcu i Ty złapiesz, a siku to już dużo :-) Ja sadzam Ulę zawsze po kaszce rano, wtedy najczęściej robi :-)
Ahaaaa... i stawiamy :ico_tort: do kawusi - Norbercik 10 miesięcy kończy dzisiaj :ico_haha_02:
I Dawidek z nami obchodzi.. tylko, że dziewiąty kończy miesiączek :ico_tort:
Duuuużżżżżooooo zdrówka dla naszych solenizantów :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
W ogóle Rafał za 4 dni też ma urodziny.. macie może jakiś pomysł na prezent? Zawsze mam problem :ico_noniewiem:
Też mam z tym zawsze problem, tylko na szczęście Jarek nie wymyśla sobie prezentów za kilka stówek... heheheh
A wspominałam Wam, że Rafał ma 26 października a mój były 25? hehehe
I ja mam 2 tyg później :-)
To skorpiony jesteście?
O RANY ALE POŚCIAK WYSZEDŁ S O R K I :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Hehehehe, czasem takie wychodzą :-) Nie masz za co przepraszać.
Asikk napisał/a:
lubie odpisywać każdej z was wtedu myśle że czuje cię się fajnie że ktoś czyta to co napisałyście. . Ja bynajmniej tak mam. :ico_wstydzioch:

Ja też tak mam :-D
Ja również.
CleoShe napisał/a:
później wyciera go o podłogę.. i potem znowu do buzi by chciał go wziąć


He he mój tak robi prawie ze wszystkim co mu daje do jedzonka do rączki czy to jabłko czy herbatnik czy biszkopt!!
Ulek robi dokładnie tak samo :-) dlatego codziennie odkurzam i zmywam podłogę.
jak Aga wróci już z pracy i nie będzie czegoś tam wiedziała to ja jej już wytłumaczę wszystko :) i będzie bez problemowo
Już wszystko jasne :-)
a najlepiej wyglada jak ida obie bo nie raczkuja tylko czolgaja sie tak fajnie sie popychaja a czasami sobie chca krzywde zrobic tylko najlepsze jest to ze Amelka mniejsza a daje rade Majce
Musi to komicznie wyglądać :-)
przyjdzie Aga z pracy a tu jak już dawno nie było, tylke czytania :) jak już wgra to będzie wszystko jasne.
Już niedługo powinna być :ico_oczko:
Byłam już o 12:30 :-) Piosenki się wgrywają.
Też o tym myślałąm, że będzie w szoku jak zobaczy ile dzisiaj przez pół dnia nastukałyśmy :ico_haha_01:

A żebyś wiedziała, tak dużo w ciągu paru godzin jeszcze nie było :-) hehhehehe
ale to dobrze, jest co czytać.

A Ulek chora, katar ma, kaszle i kicha i marudzi i gorączka też się pojawiła. A myślałam, że nas to ominie....
Zaraz wkleję pierwszy link.

[ Dodano: 2008-10-22, 15:49 ]
Udało się, jeden folder wgrany: http://www.sendspace.pl/file/QAAQUxvz/

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 15:50

na pienku sobie siedział i w lisciach, fajnie sie nimi bawił - miał wielka radoche ze może siedziec na ziemi i bawić sie liścmi i żołędziami. sucho było wiec mu pozwoliłam - tyle miał uciechy!!!


Obrazek
Oglada żołędzia
Obrazek
Stoi sam z listkami
Obrazek
z mamą! bawimy sie liscmi
Obrazek
i jeszcze jedno z mamą
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-22, 15:54 ]
Udało się, jeden folder wgrany
ja juz ciągnę. dzieki Aga

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 paź 2008, 16:19

Marta, sliczne zdjecia, ale Krzysiu ladnie stoi... i tak kolorystycznie pasuje do zlotej jesieni w tle - super!! :ico_brawa_01:
ja juz ciągnę. dzieki Aga
..ja tez, dzieki!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 16:27

Marta, sliczne zdjecia, ale Krzysiu ladnie stoi... i tak kolorystycznie pasuje do zlotej jesieni w tle - super!! :ico_brawa_01:
dzieki!



Aga ja juz mam te piosenki. he he czekamy na nastepne

[ Dodano: 2008-10-22, 16:29 ]
ha ha. Krzysiu spi mam chwilke wolnego.

wcinam Pawełka śmietankowego. i na co mi była ta dieta jak zaraz zgrubne znowu echhhhh jak ja kocham słodkości!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 16:32

Następny link do pioseneczek: http://www.sendspace.pl/file/LxQbbaf9/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 16:34

ja juz tez sciagam mam nadzieje ze mi sie uda

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 16:36

Marcia, fotki super :-) Krzysiu rzeczywiście superowo stoi :-)
Powyżej jest link do folderu z kołysankami, musiałam go podzielić na dwa mniejsze, więc druga część za chwilkę będzie :-) Miłego słuchania, w tym pierwszym są stare piosenki dla dzieci, jakie pewnie pamiętacie z dzieciństwa :-) Pomyślałam, że może któraś też je zechce.

[ Dodano: 2008-10-22, 16:37 ]
Druga część kołysanek: http://www.sendspace.pl/file/1fRHBG0N/
i parę piosenek Natalki: http://www.sendspace.pl/file/Y6oneFup/
To już koniec :-)

[ Dodano: 2008-10-22, 16:41 ]
Mam jeszcze coś takiego jak muzyka bobasa, to jest muzyka wielkich kompozytorów dla maluchów, ale Uli nie przepada za nimi :-) Jeśli chcecie, też mogę wrzucić :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 16:53

Dzieki Aguś. ja ciągne juz wszystko.
ja dziękuje z amuzykę dla bobasów mam tez cos takiego ale Krzys tez nie lubi

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 paź 2008, 17:14

czesc
Ja tylko na chwilke jakis dolek dzis mnie dopadł nie raz mysle o moim i zastanawiam sie jaki mi wielki cios zadal w serce :ico_placzek: ......on pewnie to olewa i dobrze sie bawi jako "kawaler"........jesli chodzi o alimenty sprawa bedzie tylko czekam na wezwanie z sadu....Nie pamietam juz ktora pytala o Mirusia chyba Cleo-Mirus byl planowanym dzieckiem,a teraz czuje sie jakby on go nie obchodzil bo w niedziele jak byl to zabral Julie do Macdonalda w sklepie kupil jej zabawki i slodycze a Mirkowi nic...w sobote zabiera Julie do siebie Mirka nie....ech........

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 17:26

Dzieki Aguś.
Nie ma sprawy :-)

[ Dodano: 2008-10-22, 19:58 ]
a TU KILKA OBIECANYCH FOTEK Z WESELA, NIE JEST TEGO DUŻO, (oj sorki za capsa) bo ja głównie robiłam zdjęcia, a za wiele też mi się nie chciało pstrykać.
U taty na kolankach:
Obrazek
Chodzę sobie z tatą:
Obrazek
I my na tle domu noclegowego:
Obrazek

Ulek już śpi, nie kąpałam jej dzisiaj, wyczyściłam jej nosek i dałam kropelki i jakoś spokojniej zaczęła oddychać, dziś też pewnie ciężka noc nas czeka.

Gdzie Wy się wszystkie podziewacie, jak mnie nie ma, to piszecie jak nakręcone, a jak mam chwilkę, to nikt się nie odzywa :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość