Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

22 paź 2008, 18:03

po prostu słów brakuje mój M powiedział ze...... i żeby go na porządną kaskę skubnąć..... a poza tym chyba coś ci sie należy po wspólnym życiu........

[ Dodano: 2008-10-22, 18:11 ]
Justyna, imie ma sie Wam podobać, reszta rodziny musi to zaakceptować i już. my powiedzieliśmy mojej babci nad jakim imieniem myślimy to też powiedziała że jej sie nie podoba i zaczęła nas przekonywać. powiedziałam jej że chce żeby to była wyłącznie nasza decyzja i że prosze o powstrzymanie komentarzy i od tej pory nie mówimy nikomu, nie chce by inni mieli wpływ na ten wybór, chce żeby to była tylko nasza decyzja.
i tak na naszą decyzję nie miało to wpływu...... to imię nam się podobało i już...... a dziadkowie niech mówią co chcą i tak widują raz na klika m-c przez dzień lub góra dwa więc mam ich gdzieś....... zresztą miałam ostatnio od ojczyma taki wykład o braku swojej odpowiedzialności i o tym ze nie powinnam płodzić kolejnych dzieci bo jestem zawodowym zerem..... i td....... odchorowałam to chandrą przez 2 dni.....

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 paź 2008, 19:50

justyna czyli rozumiem kiepsko ci sie uklada z ojczymem??
niezbyt na miejscu mowienie takich rzeczy kobiecie w zaawansowanej ciazy.
kij go obchodzi ile dzieci splodzicie i to nie on łoży na ich utrzymanie :ico_zly:

jola tez sadze ze twoj pewnie sie bal opieki nad mirkiem ale mogl cos kupic :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

22 paź 2008, 20:21

JustynaiGabi, brak słów na twojego ojczyma :ico_puknij:
a na męża Joli to już wogóle :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Też myślę że się bał bo Miruś mały i trzeba być bardzo czujnym przy takim brzdącu a córcia już potrafi sama się sobą zająć.Faceci są wygodni i pewnie dlatego.No ale że pominął go i nic nie kupił to nieładnie.Albo obojgu coś kupuje albo wcale.Penie myślał że za mały i jeszcze nie rozumie...Brak słów...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 paź 2008, 21:26

Wiecie co....

Faceci to z regóły w takich przypadkach rozstan to swinie i egoisci ale sa tez mezczyzni ktorzy biora na siebie wychowanie dziecka.

mialam takiego sasiada---wiem to opowiesc wogole z innej beczki..
siedzial,pil imprezowal taki troche lumpek..
zrobil dziecko partnerce ona urodzila,i poszla w "tango" facet przestal pic znalazl prace i jest naprawde swietnym ojcem dla chlopca..teraz chlopiec chodzi do 2 kl i niezly z niego gagatek :ico_noniewiem:
facet znalazl sobie dizeciata rozwodke i wszyscy sa szczesliwi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 paź 2008, 08:28

czasem, są happy endy....... ja też miałam kiedyś szefa który po rozwodzie zajmował się dwójką dzieci......... super ojciec, zawsze miał dla nich czas.
a ojczym zawsze gderał........ teraz po prostu tetryczeje razem z mamą i są coraz bardziej upierdliwi........ no cóż starość. Wiem ze chce dobrze tyle że czasem nie mam siły tego słuchać

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 paź 2008, 10:27

po prostu tetryczeje razem z mamą i są coraz bardziej upierdliwi........ no cóż starość. Wiem ze chce dobrze tyle że czasem nie mam siły tego słuchać
moj tata tez zrobil sie okropny i upierdliwy.ale jego choroba tak zepsula :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 paź 2008, 17:02

jak długo mogą trwać zwiastuny przedporodowe??????? u mnie już 2 tyg...... mam serdecznie dość

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 paź 2008, 21:40

hej
Ja tylko na sekundke bo musze isc sie zaraz polozyc,bo biore leki i po nich trzeba lezec-wiecie takie od ginekologa.Bylam dzis i ginekolożki(pierwszy raz u niej) i jestem super zadowolona-jak jej opowiadalam ze nigdyu w zyciue nie mialam robionej cytologi to za glowe sie zlapala,zbadala mnie i mam zapalenie przydatków,chore jajniki i do tego chyba nadzerke bo jak robila mi cytologie poleciala krew-wiec mowi ze cos nie tak jest z szyjką-kurde wscieklam sie troche bo poprzednia lekarka jak jej mowilam to twierdzila ze wszystko jest ok-a tabletki nawet mi zle wypisala jak sie okazalo i ta mi zmienila na yasmin ale chyba przejde na plastry-zobacze jeszcze bo niewiem czy tym plastrom tak mozna ufac?Moze ktoras z was uzywa?
Dziewczynywiem ze Mirka pewnie boi sie zabrac,ale czy nie mogl choc zaproponowac zeby z nim pobyc przez chociaz godzinke?A ten w sobote bierze Julie i w poniedzialek ja ja odbiore z przedszkola-i co ten Mirek ma z ojca?A z tym,ze nic mu nie kupil to okropnie mnie zabolało...
JustynaiGabija mialam skurcze przepowiadajace pierwszy raz 3tyg przed porodem,tydzien przed chycily mnie takie ze myslam,iz zaraz bede rodzila jednak ustąpiło,a Mirek i tak urodzil sie po terminie...Natomiast takie inne zwiastuny porodowe mialam juz w listopadzie-bóle podbrzusza,rozstepywanie sie kosci biodrowych-dasz rade juz nieduzo ci zostalo :ico_oczko:
dobra kochane ide wziac globulke i czopka i sie klade bo ostatnio moj mirek o 4 pobudki szczela a potem po godzinie laskawie idzie znowu spac...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 paź 2008, 07:50

hej
Jola to niezłą tą poprzednią lekarkę miałaś :ico_olaboga: dobrze, żee teraz na kogoś profesjonalnego trafiłaś.
moje kolezanki używają plastrów i są zadowolone, nie słyszałam o wpadce na razie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

24 paź 2008, 09:54

O to jeszcze z tydzień męczarni.......ech...........

Asia a wy już imię macie wybrane??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości