caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 paź 2008, 09:59

Cześć dziewczynki :ico_haha_01:

Mróweczka pisze:Ze co ze dziewczynka bedzie zamiast Filipka???????


moja mama cały czas ma nadzieję na to hi hi, ale to nie to, nna razie nic nie pisnę, bo nie mogę, niestety troche to jeszcze potrwa....

Kolka kużwa ale sie ciesze, super, tak bardzo Ci zależało,zeby isć do pracy, ale wiadomosć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , normalnie nie wiem co napisać, gratulacje wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i kurcze w biurze-to fajnie, no wiadomo,ze musisz w robocie dobrze wygladać :ico_oczko: :ico_oczko: , tak sie podnieciłam jakbym to ja do pracy szła :-D :-D

Mróweczka pisze:mam dni najplodniejsze lekarz powiedzial ze na usg widac pecherzyk przygotowany do zaplodnienia,wiec moznaby za te 4 dni dzidziusia machnac ale niestety


:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

delicja mam nadzieje, ze teraz juz beda ladne kupcie :-) :-) , kurcze w sprawie opieki nad mała to tylko ten złobek sensownie brzmi no i moze jakas opiekunka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ,

hektorka ja ostatnio byłam nad morzem z małym to 2 zdjecia zrobiłam, z czego obydwa ciemne jak cholera, jak chciała, dalej pstrykac to baterie sie rozładowały :-D

wogóle to ostatni tydzien to mało spaceruje, góra godzinka dziennie, troche mi małego szkoda, ale doł brzusza ciagnie jak jasna cholera, mały sie pcha na szyjke skubany :ico_olaboga:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

22 paź 2008, 10:05

Cześć dziewczyny :)
Siedzę sobie właśnie i stwierdzam, ze mi się nie chce nic robić :ico_noniewiem: Jakaś ostatnio taka niedodupana jestem, chyba deprecha jesienna. Krystiano w nocy dał koncert, nie mam pojęcia co mu było, płakał strasznie wręcz krzyczał, nie wiem czy go coś bolało czy moze miał taki kaprys żeby nie spać. W każdym bądź razie po kilku próbach uspokojenia go, noszenia na rękach i lulania (nie przynosiło żadnego efektu) skapitulowałam dałam go do łóżeczka, sam się uspokoił i zasnął, ale trwało to jakąś godzinkę. Rano wstał jakby nigdy nic o 6.30, a teraz śpi. Ja niestety nie wyspana, nie mówiąc już o moim mężu, który wyemigrował do innego pokoju, no ale właśnie takie są uroki rodzicielstwa.
HEKTORKA - ale fajnie tak połazić po plaży :) Kurcze chętnie bym sie wybrała na taki spacerek brzegiem morza...ech Mówisz, ze aparat służyła wam, aż 7 lat :ico_szoking: na dzisiejsze czasy wydaje mi się że to bardzo długo. My jak kupiliśmy cyfrówkę to 1,5 roku ja używaliśmy i padła, ciekawe ile ta nowa wytrzyma.
CARO - a Ty gdzie się podziewsz? Co nic nie piszesz, wszystko u was oki?
No odmeldowałam się i spadam ... wieczorkiem zaglądne, tak że dziewczynki pisać, pisać i pisać, żebym miała co czytać.

[ Dodano: 2008-10-22, 10:08 ]
Caro - dobrze, ze jesteś :-D Pogłaskaj brzusio od ciotek z TT i powiedz Filipowi, że ma siedzieć w tym brzuszu jeszcze jakies 59 dni.
Buziaki dla was

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 paź 2008, 13:50

kari24 pisze: Pogłaskaj brzusio od ciotek z TT i powiedz Filipowi, że ma siedzieć w tym brzuszu jeszcze jakies 59 dni.


już pogłaskany :-)

dziewczyny już mogę Wam napisać, mamy to potwierdzone na piśmie, do Świąt przeprowadzamy się na nowe mieszkanie,zamiana w końcu sie udała- 3 pokojowe, z centralnym ogrzewaniem, moze dla Was nie bedzie to takie ekscytujace, ale dla nas to jest mega wydarzenie, chłopaki będą mieć swój pokój,a najfajniejsze jest to,ze jest to budynek, który w całosci jest odnawianyto jest budeynek po dawnych koszarach i wszystko jest w nim nowe................

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 paź 2008, 14:40

caro no to gratulacje wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla nas to również bardzo ekscytujące. bardzo bardzo wam gratuluję. Ja jakbym dostała własne trzypokojowe mieszkanie to chyba umarłabym z radości :-D więc rozumiem Cię kochana doskonale.

a jeśli chodzi o żłobek, tyo wykluczone. Olcia jest tak przywiązana do mnie, że chyba by się tam zapłakała, nie mam sumienia jej tam dawać.

no tak pochwaliłam Olę, że ładnie je i juz nie chce jeść, ech...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 paź 2008, 14:51

Caro-ja tak pod skora czulam,ze to jest spelnienie Twoich marzen,czyli nowe mieszkanie i dlatego nie chcesz nic zapeszac i nic pisnac.To naprawde cudowna wiadomosc.Gratuluje z calego serca. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-22, 14:55 ]
Delicja-moj Antos tez stal sie ostatnio niejadkiem .Zatyka rekami buzie,normalnie kazdy posilek to dla mnie i dla niego koszmar.W sumie to na mleku zyje,ktore moglby pic non-stop,ale przeciez to za malo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 paź 2008, 15:33

caro, tak myślałam :-D :-D Gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale z mamą się przeprowadzacie?
delicja, Ale kiedyś będziecie musiały się rozdzielać.... A małe dzieci szybciej się dostosowują do nowych warunków niż starsze
Musze spadać

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 paź 2008, 16:37

Byliśmy z mamą już oglądnąć to mieszkanie, bo nie jest daleko od naszego terazniejszego, a już nie mogłyśmy sie doczekać, aż zobaczymy :-D :-D , jest super, wszystko nowiuśkie, nawet kuchenke do kuchni dali nową, dziewczyny no nie mogę jeszcze uwierzyc,ze to sie udało, no z mamą tam idziemy, bo to tylko zamiana była z 2-pokoj na 3-pokoj, ale całkiem inny standard od tego naszego, my tu mieszkamy w starej kamienicy-wszystko raczej takie obskurne,a tam.....miodzio :-) :-) :-) ...ech zdjeć narobiłam, bo brat nie może sie doczekać, tak się cieszy razem z nami, musiałam mu wysłać pare,zeby już zobaczył :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 paź 2008, 18:28

caro, pokaż te zdjęcia :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

22 paź 2008, 20:58

caro, wielkie i ogromne gratulacje no marzenia się spełniają, pamiętam jak kiedyś spominałas nowym mieszkanku, super bardzo się ciesze razem z Tobą.
No i pokaż nam te nowe mieszkanko już możesz się pochwalić.

delicja, u nas jest podobnie mały równiez nic nie chce jeść masakra, katrin, u nas tez koszmar i przewaznie ja zjadam za Kamila.

W tym tygodniu same dobre wiadomości super się czyta o takich sprawach, ach. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 paź 2008, 21:19

Moja panna też się przycięła z jedzeniem. Tylko jak ona czegoś nie chce to mówi, że nie chce i ucieka z krzesełka... Ale pomidorówce i rosołkowi nigdy się nie oprze :-D Pociesza mnie fakt, że nie lubi słodyczy. Czasem ją coś najdzie na sztabkę lub dwie czekolady. Za to uwielbia winogrona i inne słodkie owoce :-) Moja krew! :-D :ico_brawa_01: Ale owoców jej nie żałuję.
A ja dziś miałam badania do pracy i wyobraźcie sobie robię się krótkowidz :ico_szoking: :ico_szoking: Do pracy przy kompie się nie czepiali, bo monitor to blisko, ale powiedzieli, że gdybym miała jeździć samochodem jako kierowca, to bez drugiej pary oczów się nie obejdzie :ico_szoking:
Kto wypije ze mną piwko?? Dobry humor mnie nie opuszcza :-) To moje ostatnie dni laby. Od poniedziałku ruszam na podbój świata :-D :-D

[ Dodano: 2008-10-22, 21:22 ]
A dziś w dodatku kupiłam sobie buty, jutro mam kupić kurtkę, albo płaszczyk i dodatkowo jakiś fajny ciuch, "cobym nie szła jak łach w pierwszy dzień pracy" Słowa mojego Taty, on stawia :-D :ico_brawa_01: Takie dni to ja luuubię :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość