domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

23 paź 2008, 12:30

:ico_olaboga: :ico_olaboga: juz dzidzia dajcie znac jak cos............blumka

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

23 paź 2008, 13:05

czesc dziewczyny. Ile razy do tej pory miałyście robione USG i co o tym myslicie?
Bo ja właśnie przeliczyłam ze miałam do tej pory 6 razy w czym 3 dopochwowe. Niedawno zmieniłam lekarza prowadzacego i w zasadzie chodzę dodwóch :ico_noniewiem: powinnam sie martwić???

A tak w ogóle to trochę mi lepiej. Mam leki na kaszel i krople na katar. A do tego leżę ;-)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 paź 2008, 13:28

sms od blumka Jestem szczęśliwą mamą. Nasza najukochańsza Niunia przyszła na świat dziś o 5.20. Ma 2700 i 51cm. Okruszek słodki.Tata rodził z nami. Zuch chłopak.

blumek GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ania napisała że zmniejszyli jej fenoterol, jej maluszek ma ok 2500 i 50cm, jak dobrze pójdzie to w poniedziałek do domku a za jakiś tydzień się rozdwajają :-D
BUZIOLE DLA WAS

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

23 paź 2008, 13:36

blumka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-23, 13:38 ]
po prostu na poczatku miałam problemy. Przeszłam ostre zapalenie dróg moczowych. No i pewnego dnia się źle bardzo poczułam to było jakoś ok 8 tygodnia. Bolał mnie brzuch, kręgosłup, nie mogłam się wysikać... To był piatek a moja lekarka w piatki nie przyjmuje. bardzo się bałam moja kolezanka dała mi namiar na swojego lekarza i pojechałam. Byłam z niego bardzo zadowolona. Poszłam potem do swojej lekarki, wiec to była kolejna wizyta... no i nastepnego razu znowu się źle poczułam gdy mojej ginki nie byo więc pojechałam do tego lekarza. jestem z niego bardzo zadowolona... ehhh. Sama nie wiem co robić :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-23, 13:39 ]
ten lekarz mojej kolezanki to bardzo dobry fachowiec. Ma naprawde rewelacyjny sprzęt i naprawdę się zna. Zawsze gdy u niego jestem wszystko konkretnie wytłumaczy, pokarze.. jest super konkretny. No i jest ordynatorem w dobrym szpitalu...
Moją lekarkę znam od jakiś 7 lat i mam do niej zaufanie. jest sympatyczna i ma podejście do pacjenta. Potrafi mnie podnieść na duchu i pomóc. Ale nie ma takiego sprzętu i nie jest tak dokładna ani konkretna

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 paź 2008, 13:47

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):)Blumek :ico_tort: GRATULACJE!!!!!!!!!
aLE SUPER!!!!!!
jEJCIU JAK WSPANIALE,, MA JUZ DZIDZIE PRZY SOBIE:):)

[ Dodano: 2008-10-23, 14:48 ]
ale jej szybciutko poszło:):)

[ Dodano: 2008-10-23, 14:55 ]
katia, ja mam robione usg na kazdej wizycie, czyli co miesiąc. Czytałam, ze powinno sie miec w cizy conajmniej 3 usg, ale jesli jest więcej to nic to dzidzi nie szkodzi:)Tez chodze do znanego dosc u mnie w regionie lekarza, który ma super sprzęcik...i mysle ze to od tego zlezy. Czy lekarz posiada w gabinecie usg czy nie. Jesli nie to wiadomo ze tych usg bedzie mniej.
Ale co do lekarza to powinnas sie zdecydowac na jednego i miec do niego zupełne zaufanie.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

23 paź 2008, 13:55

JEJKU GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
MAją już dzidzie przysobie teraz na nas dziewczyny pora ale mam strach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale sie ciesze... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje dla mamusi....

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2008, 14:01

KASIU I MAJU duzo zdrowka dla was dziewczynki!!!! :ico_tort: nawet nie wiem co mam napisac tak bardzo sie ciesze!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: kurcze nawet nic nie pisala ze to juz czy cos, ale fajnie ze wszystko ok :ico_brawa_01: jejku ale sie ciesze jak jakas glupia :ico_brawa_01: jakbym to ja urodzila :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:

dziewczyny dzis impreza na calego :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

Kasiula jeszcze raz :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Zaraz zaczynam dzownic do wszystkich i mowic ze zaczelo sie u nas na watku :ico_brawa_01: :569: :ico_brawa_01: ale fajowo!!!!

asiula_o, mam nadzieje ze ci przeszlo po tych wiadomosciach od Blumka!!! :ico_sorki: oby dzis jest szczesliwy dzien wiec takim mamy go zapamietac!!! :ico_brawa_01: a bole i zmarwteinia na boki odkladamy!!! :ico_brawa_01:

katia, ja narazie mialam 3 usg + 1 usg dopochwowe ktore robione mialam w 4-5tc zeby stwierdzic ciaze :-) a poza tym mialam w 12, 22 i 32 tc. Pewnie zrobia mi jeszcze w szpitalu bo Junior nie lezy glowka w dol, ale nie jestem pewna czy beda robic czy nie. Moze u ciebie jest potrzeba robienia usg i dlatego mialas wiecej. Czasem lekarze jak maja aparat do usg w swoich gabinetach to robia czesciej.
A co do wybory lekarza to najlepiej wiesz jacy oni sa i kogo wybrac, ale akurat profesjonalizm wydaje mi sie niezbedny jesli chodzi o Ginekologie!!!! Takze konkrety i dobre porozumiewanie sie z pacjentka to jest to!!! Ale zaufanie rowniez sie liczy!!! nie znam lekarzy do ktorych chodzisz i nie poradze ci ktorego masz wybrac. :ico_sorki: Ale wydaje mi sie ze musisz sie zdecydowac bo do 2 nie ma sensu chodzic!!!!!!! :ico_olaboga: po co?? tym bardziej jak jeden i drugi beda ci przypisywac leki, wysylac na badania itd... a ty bedziesz je podwojnie robic?? :ico_sorki: nmusisz przemyslec i powaznie sie zastanowic

BLUMCIU jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla waszej calej trojki!!! I oczywiscie wielkie :ico_brawa: dla meza za dzielnosc :ico_brawa_01: Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ciekawe jak Majunia wyglada :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 paź 2008, 14:37

Obrazek

Ale się cieszę :ico_brawa_01: taka duża dziewuszka jak na ten czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już się nie mogę doczekać aż wkleisz nam jej zdjęcie. Bardzo się cieszymy i życzymy duuuuuużo zdowia i radosnych chwil spędzonych razem z Majeczką. No i brawa dla świeżo upieczonego tatusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja do tej pory miałam 5 USG w tym jedno dopochwowe (to pierwsze) a przed nami jeszcze jedno o ile się nie rozdwoimy wcześniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2008, 14:44

na radosnych ogloszeniach juz zalozony nowy watek o Kasi i Majce :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-23, 14:49 ]
o 18.43 kasiula wczoraj napisala ostatnia wiadomosc, a dzis 5.20 juz miala Majusie na raczkach :ico_brawa_01:
Ja widac postep porodu szybciutki, i oby latwy!!! Choc i tak juz po wszystkim!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 paź 2008, 15:04

ania pisała że Kasi poród przebiegł szybko, sprawnie i bezboleśnie. Nacieli jej krocze ale nawet nie wie kiedy. Maja słodziutka, cały czas śpi :-D :ico_brawa_01:

Obyśmy wszystkie tak rodziły :-D

Kasia jeszcze raz GRATULACJE dla Waszej całej trójki a szczególne dla dzielnego męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekam na fotki tej małej ślicznotki :-D

[ Dodano: 2008-10-23, 15:05 ]
kurcze teraz kolej na mnie wg terminu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość