Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 paź 2008, 16:07

A w ogóle stawiamy :ico_tort: na 9 miesięcy :-) Częstujcie się....
No to sto lat dla Ulci!!!!!!!!!!!! :ico_tort: Dziękuję, częstuję się.
normalnie ja to jakaś nie teges jestem, jak wszystkie kobiety przed są złe i wogóle to ja od dwóch dni mam taki super humor jak nigdy a w tygodniu mam mieć właśnie @ :-)
A ja właśnie oglądam Rozmowy w Toku o miesięczkach kobiet :ico_haha_01:

Ja pewnie też na dniach dostanę.. :-/

[ Dodano: 23 Październik 2008, 16:10 ]
Wzięłam cytowanie wypowiedzi Reni o tym okresie a wyskoczyło, że Pinko cytuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 paź 2008, 16:19

A w ogóle stawiamy :ico_tort: na 9 miesięcy :-) Co ze mnie za matka... wyleciało mi z głowy :-)
Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!!! :ico_tort:

nie przejmuj sie ja zawsze zapominam..........., mam nadzieje ze o 1 urodzinach nie zapomne, no bo jakis torcik trzeba bedzie upiec... rany jak ten czas leci!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 16:34

mam nadzieje ze o 1 urodzinach nie zapomne, no bo jakis torcik trzeba bedzie upiec... rany jak ten czas leci!! :ico_szoking:
Nie zapomnisz :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 paź 2008, 19:05

sto latek dla Uli :ico_tort: bardzo chętnie się poczęstuje

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 paź 2008, 19:09

Dzisiaj mało piszemy.. wczoraj chyba nadrobiłyśmy za dzisiaj.

Do obróbki zdjęć jakie macie programy (jeśli w ogóle macie)? Photoshopa (jaką wersję)? Ja chciałabym coś "lekkiego" nie trudnego, ale nie wiem jaki byłby odpowiedni.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 paź 2008, 19:49

dopiero Gabriela wsadziłam do łóżeczka, bo po kąpieli grasował po podłodze jeszcze-nie śpi oczywiście, krzyczy na psa... przec chwilą Puma rozgryzała orzecha włoskiego i Gabriel miał przy rym wielki ubaw, na dodatek zabierał jej orzecha jak tylko wypadł jej z pyska i Puma tak delikatnie językiem mu spomiędzy palców go wygrzebywała-kupę czasu tak siedzieli tu razem...

Sto lat dla Uleńki :ico_tort:

poszłąm Go uśpić na rękach-nie zasnął wprawdzie, ale się uspokoił, więc może teraz uśnie....

ostatnio zgubił kolejny smoczek-teraz mamy całkiem przeźroczysty-nie było innego w rozmiarze 2 :ico_noniewiem:

słyszę Go łobuza małego :ico_oczko: chyba jednak nie zaśnie...

Kuba pojechał na zebranie do klubu,

jak zwykle miałam tyle do napisania i nic nie pamiętam :ico_puknij:

co do prawa jazdy to ja też nie mam, jak ojciec mi chciał jeszcze przed 18 zasponsorować to byłam szaloną pacyfistką i antyglobalistką-aż się z nim pokłóciłam o to prawko, bo nie chciałam go robić :ico_oczko: teraz by się pewnie przydało, ale nie żałuję specjalnie, zwłaszcza, że ja jestem często roztrzepana i niezdecydowana, nie wiadomo czy wyszloby z tego coś dobrego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2008, 20:50

Wszystkiego Naj dla Ulci

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 paź 2008, 20:50

Hej, hej!!!
Sto latek dla Uleńki!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk dzięki za radę. Wapno daję w syropku właśnie, ale o witaminie C mi pediatra nie powiedziała. Za to kazała smarować mu spirytusem salicylowym stópki, plecki i kaltkę piersiową.
Dziewczyny odnośnie tych które jeszcze karmią, czy została jeszcze któraś bez @. Bo ja nadal nie mam i już się zaczynam martwić. Chyba muszę iść do ginekologa. Druga dzidzia nie wchodzi w grę. Nie robiłam testu, ale wiem na pewno.
jestem często roztrzepana i niezdecydowana, nie wiadomo czy wyszloby z tego coś dobrego
to dokładnie tak jak ja ... więc też mi się nie spieszy za kierownicę.
Pozdrawiam Was Kochane! pa!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 20:52

Ulek już śpi, ale niezbyt spokojnie, budzi się co jakiś czas i popłakuje, ale oddycha już lepiej.
Dziękujemy za wszystkie życzenia :-)
Piekę właśnie ryż z jabłkami, mam ich tak dużo, że muszę przerobić, bo się zepsują, a że obydwoje lubimy ryżyk z jabluszkiem, dlatego padło właśnie na tą potrawę.
Do obróbki zdjęć jakie macie programy
Ja mam cztery: photofiltre, irfanview, photoscape i red eye remover pro :-)
ostatnio zgubił kolejny smoczek-teraz mamy całkiem przeźroczysty-nie było innego w rozmiarze 2 :ico_noniewiem:
A my ciągle używamy smoka w rozmiarze 1, dałam Uli kiedyś rozmiar 2, ale jej nie pasował, więc wróciliśmy do 1 :-)
zabierał jej orzecha jak tylko wypadł jej z pyska i Puma tak delikatnie językiem mu spomiędzy palców go wygrzebywała-kupę czasu tak siedzieli tu razem...
Fajnie to musialo wyglądać, Twój pies musi mieć anielską cierpliwość.... :-)

Ja prawo jazdy mam, zrobiłam kilka lat temu, Jarek mnie namówił i cieszę się z tego, bo teraz nie wyobrażam sobie korzystać z komunikacji, autem wszędzie szybciej, cieplej, przyjemniej... wygodna się zrobiłam :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2008, 20:53

Klaudia pisalas o rozmowach w toku ta pierwsza para to byla babka od nas z miejscowosci najlepsze jest to ze brala juz udzial w innych programach telewizyjnych byli troche pozmieniami i mieli imiona zmienione myslalam ze przynajmniej w tym programie jest cos rzeczywistego

moja niunia nie chce spac ostatnio prezy sie wygina a widac ze spiaca jest

[ Dodano: 2008-10-23, 20:55 ]
ja tez mam prawko ale korzystam tylko jak musze przydaje sie w sytuacji jak jedziemy do polski moge meza zmienic on jedzie np 12h a ja 2h bo mi sie nudzi i lubie jak ktos ze mna rozmawia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość