Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 paź 2008, 21:58

Hej
Ja tez ciagle mysle o Kasi i Malutkiej:)Ale maja fajnie:)Choc wiem, ze ja jeszcze musze zaczekac dla dobra dzidzi....Gdzies od 2 godzin przestał mnie bolec brzuch....ufff i mam nadzieje ze tak zostanie...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2008, 22:12

wiecie co... a ja chyba co jakies kilka godzin mam skurczyki. co prawda czuje jeden a potem przechodzi. troszke bola nawet - ale nie ma to nic wspolnego z bolem @. ten jest zupelnie inny, ale nie bardzo bolesny. Ale najchetniej zatrzymalabym powietrze i nie oddychala. A tyle sie ucyzlam oddychac... i boje sie ze nie bede pamietac o tym. a jak juz zaczelam oddychac gleboko i powoli to bolalo bardziej...

Ale to nie czas na nas jeszcze!!! :ico_sorki: jeszcze nie czas!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzis mam szczesliwy dzien - najpierw Blumcio ze ma juz Majunie :ico_brawa_01: zamowione meble i sprzet do kuchni :ico_brawa_01: i na koncu maz zadzwonil i powiedzial ze jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to wprowadzimy sie w styczniu do wlasnych katow!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale fajny dzien!!! Jutro urodziny siostry i nie mam pojecia co jej kupic. Ona ma poprostu wszystko!!! Moze kupie jej jakis krem na zime.... Mam nadzieje ze sie jej przyda - bo inne kosmetyki nie wchodza w rachube... Tyle tego wszystkiego ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 paź 2008, 22:19

Ja już przysypiam więc pójdę spaciulki :ico_spanko: Nie mogę znaleźć w necie żadnej fajnej komody :ico_noniewiem:

Miłych snów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2008, 22:36

Motylek22, moze w brw cos wynajdziesz :-) hehe

dobranoc :-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

24 paź 2008, 10:17

jeszczxe raz gratulacje hepi...... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

24 paź 2008, 10:45

betka, dzięki za postawienie mnie do pionu :-D muszę myślec pozytywnie :-)

pogoda piękna tylko strasznie zimno, ale później na spacer wyruszę.

ja też ciągle o Kasi i Majeczce myśle :-) a przy tym wyobrażam sobie jak to będzie z nami jak już będziemy miały swoje dzidzie wszystkie :ico_brawa_01:
Ja kończe już 37 tydzień, więc ciąża donoszona, torby spakowane tylko czekac na odzew z brzuszka :-D A dzisiaj w nocy miałam ciągle skurcze, troszkę bolały ale to jeszcze nie to, jeszcze muszę uzbroic się w cierpliwośc.

Miłego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 paź 2008, 11:03

betka tak w brw podoba mi sie jedna komoda ale ja za moim mężem już nienadążam, wczoraj wieczorem jednak stwierdził że zrobimy szafę :ico_brawa_01: Więc komodę mogę sobie darować, bo nie bedzie potrzebna.

Ja dziś byłam na badaniach krwi i moczu, odbieram w poniedziałek a we wtorek wizyta u ginki. Zobaczymy co tam u mnie w środeczku słychać :ico_oczko:
Dziś miałam znów straszny sen, że urodziłam Filipka i był strasznie malutki i prosiłam męża aby pomógł mi go spowrotem wcisnąć do brzuszka i niechcący przeciął pępowinę i wpadliśmy w panikę. Sny są strasznie dziwne a wydają się takie realistyczne :ico_szoking: Jak się obudziłam to byłam taka szczęśliwa że to był tylko sen :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A teraz się biorę za pożądki u Filipka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 paź 2008, 14:53

Hej
U nas dzis paskudna pogoda...nie dosc ze zimno to jeszcze ponuro
Dzis znów miałam silny ból w okolicach podbrzusza, ale trwał tak 15 minut i narazie cisza...Nie wiem co to...ale w razie czego spakowałam juz 2 torby, jedna moja druga Jasia...brakuje w nich tylko sztucców....Cholewka nie chce sobie nic wykrakac,,,bo ja jeszcze nie chce rodzic...
betka, gratuluje super widomosci:)o nowym lokum:)Super...ale Ty to masz fajnego tego męża:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 paź 2008, 16:58

Ale dzisiaj cisza :ico_szoking: mam nadzieję że u Was wszystko wpożądku
Betka wczoraj miała skurczyki a dziś się nie odzywa :ico_noniewiem: Mam nadzieję że wszystko jest wpożądku.

U mnie pogoda śliczna tylko dość zimno ale słoneczko ładnie świeci. Pokoik Filipka wysprzątany, spacerek z Gabrysią zaliczony, zkupki zrobione. Teraz chyba się położę na godzinkę bo u mamy źle się poczułam ale tamperatura i ciśnienie w normie bo sprawdzałam u niej. A czułam się jakbym miała temperaturę, zrobiło mi się gorąco, dostałam wypieki na twarzy i rozbolała mnie głowa. Teraz już trochę lepiej ale podgrzewam sobie zupkę i się położę.

asiula_o to pewnie skurcze Cie łapią ale jeśli są takie pojedyńcze to chyba nic groźnego. Jakby co to biegusiem do szpitala. :ico_sorki:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 paź 2008, 18:18

Motylek22, jest cicho bo to piątek... pewni kazdy odpoczywa po calym tygodniu...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:48 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość