Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 paź 2008, 21:07

No Anetko - jesteś kochaną mamą - to wiem na 1000000000000%, podpisuję się pod Edulitą ;-) i dzięki za miłe słowa :-)

Rozkręci się rozkręci Edulitka :-D

Asia - haj Ty szalona dziewczynko :-D żywiole jeden, ja w hibernacji żywiołowej jestem, tzn. energia dla Lasek moich, bo bez niej - tragedia by była :-D

Jak Kasiulka??

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

23 paź 2008, 21:51

No właśnie, Kasiulka :-) Pewnie odpoczywa, bo gdyby się coś działo, to na pewno dałaby znać.
Zguba Asia się odnalazła. Ja też jestem pod wrażeniem "Mamma mia" :ico_haha_01: , do tej pory nie mogę pozbyć się uśmiechu, gdy pomyślę o tym filmie.
iwciu, maciuś też nie jest za duży, chociaż ostatnio podrósł, natomiast nonono ma taaaaką ciężką.
maritta, w ciemnych włosach ci bardzo ładnie. Mnie też było trudno się przyzwyczaić do ciemnego, a teraz nie wyobrażam sobie innego koloru :-D ... Do wiosny ciemny, potem blond :ico_oczko:
anetko, cudne zdjęcia Joachimka :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 paź 2008, 23:28

Hej lalunie :-D

Piszę do Was już od dwóch dni i tak jakoś nie wychodzi :-) Jak urodzę to obiecuję wysłać smski do każdej z Was, której mam numer w telefonie. Kończymy 36 tydzień, więc robi się bezpiecznie, tak mówili lekarze.

W sobotę byliśmy na weselu i było super :ico_brawa_01: Ubrałam się na czarno, więc i brzucha tak bardzo widać nie było :ico_oczko: Za bardzo nie pojadłam, choć jedzenie było rewelacyjne, gdyż w czwartek i piątek grypa żołądkowa zmasakrowała mnie strasznie :ico_olaboga: Jedyny plus to 2 kg mniej :ico_brawa_01: Konrad przystojniaczek wytrzymał do 21. i to w krawacie :-D :-D :-D


Przesyłam urodzinowe buziaczki dla wszystkich 2-latków :ico_buziaczki_big: , pogubiłam się już kto kiedy miał ale musicie mi wybaczyć, umysł coś ostatnio szwankuje :ico_haha_01:


CHLOE pytałaś czy Konrad rozumie że mamusia jest zmęczona i że nie może się z nim bawić? Otóż powiem tak - rozumie, no chyba że ma "dzień marudy" to wtedy udaje że nie wie o co mi chodzi :-D Zwykle mówię mu, że boli mnie brzuszek i muszę chwilę poleżeć, że ma do wyboru dwie opcje albo leżenie i przytulanie ze mną albo zabawa samemu, o dziwo zachowuje się ok :-) Na rączki nigdy nie woła, bo go po prostu nie noszę i on o tym doskonale wie :-D Piękne jesienne fotki wysłałaś DZIĘKI :-)

KAROLA wielkie GRATULACJE!!!!!!! Strasznie Ci zazdroszczę, że masz poród już za sobą :-)

MARITTA pokoik dziewczynek cudny i taki wielki jak nasze dwa pokoje :-D Praga też wypasiona no i te czarnuchy na głowie, dla mnie bomba :ico_brawa_01: A powiedz futerko też sobie zafarbowałaś??? Co by pasowało do reszty??? :ico_wstydzioch: :-D

EDULITA fotki super :ico_brawa_01: Jak będziesz miała tą profesjonalną sesję to koniecznie podeślij :-) A ciocia w końcu wyjedzie na dłużej, zobaczysz :ico_pocieszyciel:

ANETA u nas szmerki też były od urodzenia, ponoć to fizjologia u takich maluchów, chodziliśmy do kardiologa co jakiś czas i teraz jak byliśmy w maju to usłyszeliśmy że jest oki i mamy być dopiero za jakieś 2-3 lata na usg serca. Jestem pewna, że z sercem Joachimka też wszystko będzie dobrze, bo jak sama widzisz nie jesteś tu jedyna z tym problemikiem. Na mnie już to pojęcie "szmery" w ogóle nie działa i Tobie tego samego życzę :ico_pocieszyciel:

IWCIA a Ty co??? Dziecku petardy do torta wsadziłaś???? :ico_oczko: :ico_haha_01:


Co do centyli to jakieś niejasności tu widzę, u jednych 90 u innych 50 albo 25, to chyba zbyt duże rozbieżności??? :ico_szoking: Może w każdym mieście inaczej wyglądają tabele centylowe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Konrad na bilansie i wzrostem i wagą wbił się w 91 centyl, pediatra powiedziała, że idealnie waży do swojego wzrostu :ico_brawa_01:

Dobra idę spać bo już prawie północ i pewno coś tu zaraz będzie straszyć :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 paź 2008, 08:46

Hej
No i Kasiulka się pokazała i Asia się odnalazła wielkie powroty :-D
Anetko masz cudowne zdjęcia w opisie, normalnie nie mogę się napatrzyć rewela.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 paź 2008, 10:36

Witam :-)
Unas dziś znowu słonecznie i pięknie za oknem więc dziś poczekamy na tate jak wróci z pracy i razem na spacerek się udamy. Moj Marcin ma dziś imieniny więc zaraz ide piec mu jego ulubione ciasto kopiec kreta :-D

Jaka mnie tu miła niespodzianka spotkała Kasiula się odezwała fajnie że wpadłaś do nas ale co to za choróbsko ważyło się Ciebie zaatakować :ico_nienie: dobrze ze już jest git. Chciałabym foteczki Konrada w krawacie jak znajdziesz chwilke i wene to prosze podeślij. Dobrze ze już doczekaliście bezpiecznego czasu więc teraz już spokojnie i bez nerwów,obaw można oczekiwac na Wiktorka.

Nic uciekam popracować w kuchni do później pa i miłego dnia życze :-)

[ Dodano: 2008-10-24, 10:52 ]
Chloee - piękne zdjęcia jesienna sceneria i trzy pokolenia naprawde piękne a Maciuś to wygląda na bardzo spokojne ułożone dziecko .

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 paź 2008, 11:33

Hej

RITERKA powiadasz "wielkie powroty"?????? :-D To dlaczego nikt nam nie rozłożył czerwonych dywanów?????? :ico_smiechbig:

EDULITA przekaż Marcinkowi wirtualnego i soczystego buziaka z okazji imienin :ico_buziaczki_big: i pamiętaj aby kawałeczek kupy kreta :ico_oczko: został dla mnie :ico_haha_01: A fotkę w krawacie to masz zaklepaną, tylko jeszcze nie wiem kiedy to zrobię :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 paź 2008, 11:42

Kasiulka, - na bank kawałek jak to mówisz "kupy kreta" odłoże dla Ciebie a wirtualny, soczysty buziak napewno przekaże :-D
Marcin mówi że prawdopodobnie dostanie to zlecenie w Szczecinie ale chyba dopiero na początku 09 zaczną tą współprace więc myśle że uda mi się po nowym roku waszą wspaniałą czwórkę odwiedzić :064:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 paź 2008, 14:03

Zajeb..... !!!!!! :509: :523: :524: :521: :525: :526: :527:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 paź 2008, 18:24

Kasiulka wiesz, że ja Ci wszystko rozłożę :ico_oczko:
ja mam dla Loleczka życzenia z okazji urodzinek, może Witaminka zajrzy :ico_tort: :ico_tort:
edulita, przekaż życzenia dla Marcina :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 paź 2008, 20:44

Witajcie :)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i przekazuję serdeczne życzenia dla Wszystkich Dwulatków :)

Pewnie często nie będę zaglądała, troszkę się u nas pozmieniało,
jeżdżę ciągle z Jasiem na wizyty lekarskie, badania, terapie - na razie mamy na stałe
terapie dwa razy w tygodniu, a docelowo trzy, oprócz tego regularnei psycholog, przynajmniej raz w tygodniu,
diagnoza powinna być w ciągu 2 miesięcy, na razie nikt nam nic konkretnego nie powiedział,
troszkę zaganiana jestem przez to wszystko,
trzymajcie się ciepło.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość