Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 paź 2008, 16:39

Witam !!!Wrocilismy od doktora :ico_brawa_01: Natalka zdrowa jak rybka,ma chyba lekki refluks przelyku,bo potrafi zwymiotowac ale dostala na to lekarstwo :ico_sorki: Wazy 3950 :ico_brawa_01: no i mozemy sobie w koncu poogladac pierwsze swiadome usmiechy.Dzis usmiechala sie do pana doktora slicznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 paź 2008, 16:46

miszka, no super ze Natalka jest zdrowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A lekarz tak stwierdzil, ze ma relfluks???? Bo ja juz tez o tym myslalam czy moj maly tego nie ma, bo tak mu sie ulewa a czasami to az chlusta z niego :ico_noniewiem: ale mowilam lekarzowi to on powiedzial, ze to dobrze :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

24 paź 2008, 17:08

mozemy sobie w koncu poogladac pierwsze swiadome usmiechy.Dzis usmiechala sie do pana doktora slicznie
a mój synuś tak od dwóch dni ślicznie sie do mnie uśmiecha,zawsze rano sobie gadamy:) i on sie wtedy usmiecha tak jakby mnie rozumiał,mysle że to juz te świadome uśmiechy,i rusza buźką tak jaby chciał juz gaworzyć! oh ja te dzieci szybko sie rozwijają!

[ Dodano: 2008-10-24, 17:15 ]
dziewczyny powiedzcie mi czy wy pijecie kawe? ja czytalam ze mozna ale sie boje a tak mi sie chce taką małą rozpuszczalną i z mlekiem :-)
aha i mam takie pytanko! ??
jak wasze zbliżenia z mężusiami?? moj to już mi dokucza ale jeszcze ok.dwóch tygodni! :ico_haha_01: i wtedy może...sie jeszcze zastanowie :ico_haha_01: ah i jak z waszą antykoncepcją? ja w grudniu jak bedziemy w polsce na świeta zakładam spiralke :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 paź 2008, 17:29

A lekarz tak stwierdzil, ze ma relfluks???? Bo ja juz tez o tym myslalam czy moj maly tego nie ma, bo tak mu sie ulewa a czasami to az chlusta z niego ale mowilam lekarzowi to on powiedzial, ze to dobrze
Dokladnie tak ma Natalka chlustajace wymioty w duzych ilosciach,powiedzial ze refluks bez stanu zapalnego przelyku bo wtedy plakalaby przy kazdym wiekszym lyku mleczka,dlatego przepisal tylko takie saszetki .Ale mowi ze jak dziecko przybiera na wadze to nie trzeba sie niepokoic :ico_sorki: Wiec sie nie martw :-D
dziewczyny powiedzcie mi czy wy pijecie kawe
Ja nie pije,ale jak juz bede mogla jak sobie p..........e taka siekiere,to chyba umre ze szczescia :ico_sorki:
ja czytalam ze mozna ale sie boje a tak mi sie chce taką małą rozpuszczalną i z mlekiem
No slabiutka mozna ale ja potrzebuje takiej,wiesz,sypanej,mocnej :ico_haha_02:
jak wasze zbliżenia z mężusiami?? moj to już mi dokucza ale jeszcze ok.dwóch tygodni! i wtedy może...sie jeszcze zastanowie ah i jak z waszą antykoncepcją? ja w grudniu jak bedziemy w polsce na świeta zakładam spiralke
Ja sie jeszce boje ,zreszta nie ma jak chwilowo.A biore pigulki antykoncepcyjne dla mam karmiacych ,pisalam juz o tym,potem wracam do swoich starych pigulek,biore je juz 12 lat i bylam zadowolona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 paź 2008, 17:30

Pati85,
mam cieplutko w pokoju i maluch nie marznie :ico_sorki: :-D
Natalka zdrowa jak rybka,ma chyba lekki refluks przelyku,bo potrafi zwymiotowac ale dostala na to lekarstwo Wazy 3950 no i mozemy sobie w koncu poogladac pierwsze swiadome usmiechy.Dzis usmiechala sie do pana doktora slicznie
no to super ze corcia pieknie sie rozwija :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moj jeszcze sie nie usmiecha :ico_noniewiem: swiadomie ale rano widze juz w nim takie zmiany ze szok inaczej juz patrzy otwiera buźke i czasem mowi cos jak aaaach :-D
jak wasze zbliżenia z mężusiami?? moj to już mi dokucza ale jeszcze ok.dwóch tygodni! i wtedy może...sie jeszcze zastanowie
my jeszcze nic jakos mi sie nie chce choc Piotr codziennie nie omieszka zrobic czegos bym pamietala ze mu juz w uszach chlupie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , ja stawim na pigulki tylo najpierw musze isc do ginki a jakos tez czasu brakuje na to wszystko

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 paź 2008, 18:04

witam dziewczynki :-)
znowu na chwileke doczytalam i super ze u Was wszystko ok :ico_sorki:
u mnie wiecie ciagle mam mame i tesciowa...
poza tym mowilam wam o tym uchuleniu co mi na cycykach wyszlo teraz mam ma calym ciele :ico_szoking: nikt nie wie co to kurde jest juz bylam 3 raz u lekarza ciagle cos mi zapisuje nic to nie pomaga w poniedzialek znowu do innego a ja cala w czerwone kropy cala doslownie i to jeszcze mnie swedzi-dzieki bogu Iga nie ma nic-mam nadzieje ze tak zostanei :ico_sorki:
pozdrowionaka i calusy

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 paź 2008, 20:50

Witajcie kochane ! mogę już sie do was wpisac jako mamunia :ico_brawa_01:
Nareszcie urodzilam moja gwiazdeczke :ico_brawa_01: w poniedzialek o 20:10
fotki wkleje jak znajde troche czasu Caluski dla was i dzieciaczkow od nas

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 paź 2008, 21:09

Witam sie

dana gratulacje i witaj oficjalnie wsrod szczesliwych mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dokladnie tak ma Natalka chlustajace wymioty w duzych ilosciach,
moj maly tez tak ma, dzis jadl cyca i jak z niego chlusnelo a byl wykapany i teraz wloski smierdza mu tym okropnym mlekiem, mylam mu glowke woda ale to nic nie dalo :ico_placzek: ale skoro mowisz, ze jak dziecko przybiera to nie ma sie czym martwic to ok :-)

Agusia1982, co do kawy to ja nie pije bo nie lubie po prostu, ale wiesz co nie wiem czy mozna, pytalam sie poloznej czy mozna pic cole bo ja uwielbiam i ona mowila, ze nie duzo mozna pol szklanki gora szklanke ale nie na wieczor bo maly nie zasnie tak mi powiedziala to pewnie tak samo odnosi sie do kawy :ico_noniewiem:


A co do zblizenia to ja nie mysle na razie o tym, u mnie jeszcze wszystko nei jest tam na dole tak jak powinno, a po drugie boje sie troche, jeszcze poczekam i musze isc do gina porozmawiac o antykoncepcji bo jak na razie dzidzi nie planuje :-D
Pati85,
mam cieplutko w pokoju i maluch nie marznie :ico_sorki: :-D
acha, tak tylko pytalam, bo niby u nas tez cieplo ale ja jakos ciagle mysle, ze mu zimno,a przegrzac tez nie wolno i wez tu badz madryym :-D


A bym zapomniala, co jaki czas trzeba zmieniac smoczki w butelkach bo ja nie mam pojecia :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 paź 2008, 21:24

dana OGROMNE GRATULACJE :ico_buziaczki_big:
I czekamy na fotki :ico_brawa_01:
bym zapomniala, co jaki czas trzeba zmieniac smoczki w butelkach bo ja nie mam pojecia
wiesz co ja na moich mam napisane 1,2,3 -to chyba miesiace wiec teraz jade 1 pozniej zmienie na 2 i tak dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 paź 2008, 21:57

dana, ogromne Gratulacje :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiesz co ja na moich mam napisane 1,2,3 -to chyba miesiace wiec teraz jade 1 pozniej zmienie na 2 i tak dalej
ja tak samo mam napisane juz chyba powinnam na 2 zmienic ale do herbatki dalej mam jedynke zeby sie za bardzo do butli nie przyzwyczail dzis daje mu tylko cyca moze bedzie ok. zobaczymy :ico_sorki: :ico_sorki:
dobranoc i buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość