Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 paź 2008, 18:26

Frydza film bardzo fajny,Wiktoria chodzi bez pampersa? to mądra dziewczynka! :ico_brawa_01: dla niej i jak ładnie mówi mama! :ico_oczko:
A widzę Aga że masz też że skóry wypoczynek, pewnie taki jak my ze sztucznej skóry? i co? jesteś zasowolona ze spania? bo my już chcieliśmy przescieradło przybijać do podłogi, bo się ślizga! :ico_zly:
Ja mimo okropnej pogody , bo zimno byłam z Tomkiem na spaxerku i na sklepach i oczywiście nie wróciłam z pustymi torbami, kupiłam sobie swter i koszule białą pod te wszystkie sweterki :ico_oczko: i się bardzo cieszę... :-)
Jedziemy na Wszystkich Świętych do teściów gdzieś na tydzień i tam będe miała te wszystkie sweterki, hahaha żartuje,

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2008, 19:06

Frydza film bardzo fajny,Wiktoria chodzi bez pampersa? to mądra dziewczynka!
Aga Wiki zwiala tatusiowi jak jej zakladal pampersa przed spaniem hihi i chwilke tak biegala bo miala radoche :ico_oczko:
Wypoczynek niemamy ze skory,choc moze tak wyglada to jakis zwykly material :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 paź 2008, 20:58

Wypoczynek niemamy ze skory,choc moze tak wyglada to jakis zwykly material :ico_oczko:
Ale to Wam się lepiej śpi... pozdrawiam

[ Dodano: 2008-10-24, 21:07 ]
A ja teraz siedze sobie z winkiem, u rodziców to uchodzi! :ico_oczko: bo mój mąż nie lubi alkoholu...tzn lubi ale jak on pije to już na całego, musi się prawie zalać w trupa i to z kimś z ludzmi...na imprezie itp. On jakiś dziwny jest, ale cóż go kocham i troche rozumiem jego dziwactwa, miał trudne dzieciństwo, bo ojciec BYŁ a już NIE JEST alkoholikiem... więc sobie siedzę i piję winko, jutro jeszcze zostaję u rodziców, tylko kurcze już się spłukałam, nie mam forsy, tyle sobie rzeczy nakupowałam że jutro będe musiała od rodziców pożyczyć, bo chciałam Arturowo kupić prezent!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2008, 23:36

czesc
ale mialam super dzien
najpierw kilka godzin w playhouse z lelkiem i kolezankami
tylko wrocilam do domu, a wpadli znajomi.. ci ktorzy zjechali do PL
nasi bliscy sasiedzi
wpadli na chwile, a wyszli 10min temu
ona wstawiona jak ja, a on kierowca zniecierpliwiony hehe
cos mnie w plecach kluje, bo razem z adaskiem sobie szalelismy i rzucalismy sie z rozbiegu na lelka pompowane auto pelne zabawek i cos sie musialo wkluc hehe

nie nasycilysmy sie tym czasem i % wiec ustalilysmy babska impreze na niedziele u mnie hehe
super
dzis %
jutro %
i wychodzi, ze w niedziele tez %
ja tak nie chcialam. naprawde :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania my ogladamy na biezaco prisona z Usa
4 sesrie 8 odc. nastepne od wtorku dostepne hehe

agniecha a wlasnie alkoholik zostaje nim do konca zycia.. mimo, ze bierny to wciaz chory czlowiek. niestety

kamila jak tam babski wieczor?? hihi

frydza moze pogoda wypali. jak mam cie pocieszyc to u nas w kratke hehe jeden dzien wietrznie. 2 dni slonca.im tak w kolko. dzis bylo cudnie.takie ciepelko ze szok :ico_szoking: w sloncu na krotki rekaw mozna bylo poszalec

spadam...
jutro wielki dzien

w poludnie basen
potem zakupki urodzinkowe i na 15ta mamy byc u znajomych i swietowac roczek malej hehe do poznych godzin nocnych

buziaki papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 paź 2008, 08:36

Hej :ico_spanko: ja zaspana i wymemlana. Gnom wstal dzis wyjatkowo wczesnie i jestem nieprzytomna. Duzy wrocił o 3, wiec ja na dyzurze , a on slodko spi :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2008, 09:39

hej juli ranny ptaszku hehe
ja lezakuje
moge spac a wybralam lapka na kolanach
chlopcy na dole
adam oczywiscie musial wstac bo wymyslil sobie ze trzeba sprzatac po wczorajszej mini imprezce :ico_puknij:
a ja do 10 nie wstaje :ico_nienie:

szukam na necie wozka dla lalek. dla dzisiejszej jubilatki hihi
bo nie chce po wszystkich sklepach ganiac tylko wczesniej obczaic co i jak
malo czasu bedzie po basenie..

no ale poki co nic konkretnego nie mam hmm

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 paź 2008, 10:33

cześć oporamhu :ico_oczko: albo bardziej w przedpołudnie...Tomek obudził się po 8, to że mama by jeszcze ospała,nikogo nie interesowało...Ale mniejsza z tym. U nas pogoda ślicznie się zapowiada, słomeczko świeci, to Frydza pewnie zadowolona
To my chyba dziś też na jakiś spacer wyskoczymy...
U nas odstawianie w nocy od cyca idzie bardzo dobrze, tylko kurcze Tomek ciągle się budzi, o 2,3nie potrafi przespać całej nocy...nie wiem co z tym zrobić...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 paź 2008, 15:38

Mis po wczesnym wstawaniurano.. Poszedł w kime o 11:30 i wstal teraz!!! :ico_szoking: 4 godziny drzemki! Moje dziecie zwariowało.. Ja nadal w pizamie :ico_wstydzioch: segregowalam wory z ciuszkami po Misku i takie neutralne oddaje kumpeli, ktora w marcu spodziewa sie corci :):
Ide nakarmic Głodomorka.. A potem sie stroje i lece do roboty. Znow weekend idzie w cholere! ale od pn do pt wooolneee :): I akcja przeprowadzka!

[ Dodano: 2008-10-25, 17:00 ]
Fjuu fjuuu ale porobilam sobie z Misiem zdjec. Sliczne.Tzn on sliczny. Bedzie podrywacz z niego... Sama bym na taka gebe poleciałahihi :):

[ Dodano: 2008-10-25, 17:05 ]
Obrazek
Obrazek

hahaha:): :
Obrazek
Obrazek

A reszta jutro. Albojak Mis sie uspokoi i marudera wyłączy:)
Dziewuszki.. tesnie za wami!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 paź 2008, 21:49

Dziewczynki moje mykam na balety:))
Jutro moze zajrzę...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 paź 2008, 08:57

helo

ja chciałąm się przywitać, weekend dość intensywny. W piątek byliśmy na kolacji u szefa, pograliśmy w kości, fajnie było, wczoraj odwiedziliśmy znajomych, a dzi ś jedziemy na wieś

muszę sie wam pochwalić ze jak miałam ten trochę skrócony urlop to udało mi sier wuregulować dzień Emilki:
pobudka o 8 i owocki na zaparci
10 śniadanie
10 drzemka
15 obiad
20 kąpanie
21 spanie
a w międzyczasie wiadomo spacerki, zabawa, jakiś deserek
Tylko dziś jak przestawili godziny no to pobudka o 7 bo dla niej to 8 była :-D

M. pojechał na ryby a ja mykam bawić się z Emi, p[otem pójdziemy do kościółka
papa

[ Dodano: 2008-10-26, 08:04 ]
pokażę wam jeszcze zdjęcie Emi na bierdronce
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość