Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 paź 2008, 12:08

czyli wypycham jezyk jakos tak do prozdu i nie trzymam go na podniebieniu w momencie przelykania...widocznie w wieku 3 lat gdy dziecko przechodzi na ten dorosly sposob polykania slin
ja mam to samo! :ico_szoking:

dzień dobry.
ja z małą kawusia w przerwie miedzy sprzątaniem .praniem a gotowaniem :ico_noniewiem:
jutro od rana chce jechać do Praktikera po stół z krzesłami do kuchni i do tego stolik barowy z 2 krzesełkami a później na 16 jadę do kumpeli z pracy bo jest małą imprezka pracownicza u Niej :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 paź 2008, 12:22

później na 16 jadę do kumpeli z pracy bo jest małą imprezka pracownicza u Niej
to dzis ty odreagowujesz cały tydzień :ico_oczko:

a ja zaraz po pracy na pogrzeb z Ala musze iśc , bo umarł tata jednej dziewczynki z klasy i nie wypada nie pójść

potem na obiadeek do teściowej , ogarniecie szybkie domku i jeszcze na wieczór klientki na pazurki i dziś wieczorek zarezerwowany dla męż , bo juz cos przebakuje że go zaniedbuję :ico_oczko:
a jutro obiadek w stolicy i kino i zakupki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 paź 2008, 12:32

to dzis ty odreagowujesz cały tydzień
jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 paź 2008, 12:51

up sorki za pomyłke , ale co za różnica dzis jutro ważne że się imprezka szykuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 paź 2008, 12:56

wiolaw, szykuje się,szykuje,jeszcze muszę sałatkę zrobić na jutro na imprezkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 paź 2008, 13:04

a ja dzis myslalam że dopadnie mnie obiadek gotować i jutro , bo moja mama wyjechała, a tu dzis teściowa zaprosila a jutro mąż na wychodne , więc upieklo mi sie :ico_wstydzioch:
chociaż nawet miałam chęć cos dobrego w niedziele przygotować , bo dawno nie gotowałam , a tu masz wszystko tak sie układa że nie musze gotowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 paź 2008, 13:22

wiolaw, masz fajowo.chociaż ja też nie mogę narzekać bo gotuje co 2 niedziele bo z teściową na zmianę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 paź 2008, 08:30

dziendoberek
jakie plany na niedziele??

ja siedze nad kawusia i sie zastanawiam czy isc na kurs na przewodnika czy spedzic niedziele calutka z rodzinka..byc moze zakupy w konuc zimowe nam sie udadza :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kwiatunio udanej imprezki..Wiolaw milej niedzieli..

ale Wam fajnie z tym gotowaniem..u mnie tylko ja gotuje i juz mi sie to obrzydza.. :ico_noniewiem: no ale mus to mus

zapraszam na poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

jak po zmianie czasu??
moi chlopcy jeszcze spia..nie zrobilo to na nich wrazenia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 paź 2008, 10:47

Witam,my po weselichu bylo super :-D :-D reszte skrobne jutro :ico_oczko: i fotki pokaze :-)

[ Dodano: 2008-10-26, 12:32 ]
Ja na chwilke,cosik tam skrobne i zaraz mykam wloski prostowac i szykowac sie na poprawiny :-D :-D
Ogolnie bylo super,pogoda sie udala tylko zimno strasznie brrr,kurde Wiki zmarzla w kosciele,latała wrzeszczała i oczywiscie placz bo organy glosne i Awe Maria takze sie biedna wystraszyla ojoj!!
Na sali to samo sto lat a Wiki placz,orkiestra grala i sie wystraszyla biedna,ale jak zobaczyla inne dzieci i balony to cała heppy :-D :-D pozniej juz bylo ok!
wybawilismy sie za wszystkie czas ,choc bylo denerwujace co ze orkiestra co 4 piosenki przerwa :ico_zly: a to my rozbawieni roztanczeni i przerwa i klops echh,ale
coz zrobic nie!
Mezulek sie troche schlal a ja trzymalam fason,bo jak widzialam niektorych jak sie schlali to szok,a jedna laska wywinela orla na srodku hihi to se wyobrazcie hihi
PANI Mloda moja kuzynka pieknie wygladala jak krolewna slicznie,choc juz brzusio jej widac to bawila sie swietnie choc momentami bylo jej ciezko,chciala odpoczac a tu klops kazfy z nia wywijal :-D
Konkursy tez byly super ,usmialam sie do lez :-D
Ogolnie gicio,dobra moze jutro jeszcze cos se przypomne to nareczka Moje Kochane ciao ciao :-D


PARA MLODA
Obrazek


Szalona Wiki
Obrazek


MY
Obrazek


PRZYGARNIJ Kropka hihi
Obrazek


Z PARA MLODA
Obrazek


TANY TANY
Obrazek


HEHE %%
Obrazek


I DZIS
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

26 paź 2008, 22:28

Witajcie
trochę zaniedbuję ostatnio ten nasz kochany wąteczek. Nie mogę się pozbierać i znaleźć trochę więcej czasu na kompa. Wczoraj była imprezka urodzinowa Franusia, trochę gości było i przychodzili na raty. Balowalismy do 23 tylko maluchy nie dotrwały do końca hihii może to ilepiej bo mamusia z ciocią poszalały z winkiem i z szumiącą głową poszłam spać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość