Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2008, 18:02

hejka
no pustki pustki zwazajac na to ze ostatnio troszke tuy bylo tloczniej :ico_oczko:

u nas dzis piekna zlota jesien byla,slonko super swiecilo, pomaszerowalismy na dworku tak ze maly na koniec plakal ze juz go nogi bola i chcial spac :ico_haha_01:

a za niedlugo ide kaapc mojego czorta i bedziemy czekac na tatusia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 paź 2008, 00:21

Ivi a wiec z naszym slubem jest tak ze on gdzies tam w naszych planach jest od dawna ale ze wzgledow finansowych odkladamy gto wciaz... obydwoje chcemy sami zupelnie zaplacic za wesel a koszta beda duze,tym bardziej ze marzymy o takim fajnym porzadnym weselu... po co mamy sobie zalowac skoro jest tylko taki jeden dzien
skad ja to znam :-D my wymazylismy sobie na zamku :-D ale kiedy to bedzie to nie wiem. Jutro robie nowy dowod wec mozemy poczekac :-D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 paź 2008, 08:14

dziendoberek

ja dowod mam wazny jeszcze 6 lat wiec w sumie nic by sie nie stalo gdybym nowy juz musiala wyrobic z innym nazwiskiem.. :ico_oczko: choc ogolnie rzecz biorac ja zostaje przy swoim jeszcze...tzn bede miala podwojne..nazwiska oby dwoje mamy krotkie a razem nawet fajnie brzmia wiec zostane przy swoim tez :ico_haha_01:

Oskar rano stweirdzil ze nie musze sie golic..hehe podszedl poglaskal mnie po buzi i mowi "mama nie kluje" a wczesniej taki zmartwiony mowi "Okar nie kluje ,tatus kluje" widocznie moje dziecko zarostu sie doczekac nie moze..
wczoraj wieczorem cala debata na ten temat byla,Oskar tak zafascynowany byl nieogolonym tata i tym jak kluje ze dzis biedactwo przezywa :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 paź 2008, 09:18

Natashka, ja mam dwa nazwiska i jestem z nich zadowolna :-D bynajmniej moje dziecko w przyszłości nie bedzie sia zastanawiac jakie mama ma panienskie nazwisko.
:ico_haha_01: smieje się z tego bo moja A. caly czas zapomina paienskiego swojej mamy. ma dwie wersje i nie wie ktorą wybrać :P

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 paź 2008, 17:22

smieje sie ze trzeba troche z zycia panienskietgo zostawic :ico_oczko:
ja tam zreszta lubie swoje nazwisko,takie nietypowe i smiac mi sie chce zwlaszcza jak mnie na Castro przerabiaja :ico_haha_01: :ico_haha_01:

cholerka,dzis u ortodonty bylam i znowu mnie boli.....druty mi ponaciagal...
a za miesiac mam wymiane "Łuku"
ale juz widac efekty i to dosc spore..po 2,5 miesiaca :ico_szoking: moze nie bede musiala dwoch lat nosic tego zelastwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

25 paź 2008, 12:38

Witam :ico_haha_02:

Podczytuję Was często, ale jakoś nie zawsze chce się, czy jest co napisać :ico_oczko:

Wczoraj się dowiedziałam, że mój urząd pracy nie ma kasy na staż w tym roku :ico_zly: Eeech wkurzyłam się. Poza tym u mnie już się mroźno robi, chyba zima tuż tuż.

Ojjj jakoś dziś nic mi się nie chce. Jeszcze na zakupy się nie wybrałam :ico_noniewiem: Ale chyba w końcu muszę się ruszyć :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 paź 2008, 08:36

dziendoberek
wczoraj IVi miala swoj wielki dzien...ciwkawa jestem jak jej minal :-D

my na razie nie mamy zadnych planow na dzis procz wieczora ktory razem z T spedzimy na bilardzie ze znajomymi :-D

ja pije kawunie i sie zastanawiam czy isc na 9 na kurs na przewodnika czy nie..ale chyba nie ide...moze na zakupki wlasnie pojedziemy na zime..sporo rzeczy do kupienia i wydatek ogromny sie szykuje ale juz zimno zaczyna byc wiec trzeba sie obkupic..tymbardziej ze za tydzien 1 listopada i moze byc zimno..

a w szczecinie mamy ogromny cmentarz do przejscia,najwiekszy w Polsce...i wszyscy bliscy pororzucani po nim dokladnie :ico_chory:

ide chyba zaraz jeszcze sobie polezec do wyrka..moze Oskar wstanie to bede miala co robic :ico_haha_01:
bo nawet obiadek na dzis wczoraj zrobilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

26 paź 2008, 13:31

Czesc

Wesele bylo cudowne!
Wszystko udalo sie na 5+!
Wrzucam jedna fotke, pozniej dam wiecej. Rano wczoraj zaliczylam 2 zyganka- do 14 czulam sie okropnie ale potem bylo juz ok, zabawa trwala do 2-00 w nocy, poprawin u nas nie ma.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 21:43 przez IVI90, łącznie zmieniany 1 raz.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 paź 2008, 18:54

IVI90, śliczna fotka - czekam na wiecej i pokaz nam tego twojego Grega!!!

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

26 paź 2008, 20:00

Wrzuce wiecej fotek za pare dni, jak wgram fotki na komputer. Bo to zdjecie zrobila mi kuzynka telefonem :ico_haha_01:
Jutro juz lecimy do Palermo; 17:05 mamy wylot i lecimy przez Frankfurt w Palermo bedziemy o 12:05 we wtorek, biore laptopa wiec bedziemy w kontakcie.
Dziewczyny to moja pierwsza podroz. Jak z mama przylecialysmy do ojca to tylko 2 razy lecialam samolotem do Polski na wakacje :ico_szoking: A teraz troszke sobie polatam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Doris dziekuje za komplement :ico_spanko: wczoraj czulam sie jak krolewna, co prawda troszke spuchnieta i obolala ale , co mi tam :-D Doris z ciebie to tez niezla laska :ico_brawa_01: tak patrze na to zdjecie waszej rodzinki, poprostu cudne! :-D
My dzis na 18:00 spotykamy sie z nasza rodzina w domu Grega, sa tu moje 2 kuzynki z Pl ktore bardzo kocham, jak siostry i sa w szoku ze jest tak swietne forum dla babeczek :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość