Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

Sprawa Alicji Tysiąc

09 lip 2008, 12:35

Co sądzicie o tej całej sprawie? Dla mnie w tej chwili to szukanie dziury w całym, ale jestem ciekawa co na to inne mamy.

lilo

19 lip 2008, 08:30

Janiolek a o co chodzi bo mnie ta sprawa chyba ominęła??? :ico_noniewiem:

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

01 wrz 2008, 16:26

Czytalam o tej sprawie i moje zdanie jeste takie....Gdyby kochala to dziecko to nie mialaby pretensji do calego swiata,ze musiala urodzic.Wiedziala,ze ciaza w jej przypadku jest niebezpieczna dla zdrowia to dlaczego nie postarala sie o lepsze zabezpieczenie??? Jest tyle innych metod zapobiegania ciazy,ze na pewno by sie cos znalazlo...Nie podziwiam jej zachowania.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 paź 2008, 09:04

Nie jestem pewna czy o tą pania chodzi co myślę, ale jeśli tak, to moje zdanie jest takie> Jeśli chciała dziecko zabić, nie chciała go, nie kochała- bo jeśli się kogoś kocha to nie niezależnie od wszytskiego w szczególności własnie dziecko- to po co teraz demonstruje jaka to ona poszkodowana. Trzeba było oddać do domu dziecka, nie żyło bvy teraz w przkonaniu, że mamusia mnie nie chciała i opiekuje sie mną tylko dla pieniędzi, walczy w sądzie o to, że ktoś nie chciał mojej śmierci ... to jest przykre ...wspólczuje temu dziecko, a tej kobiecie powyrywała bym włosy z głowy!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość