Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 paź 2008, 13:05

Aniu mi też się niewygodnie śpi ale jak śpię z poduszką między nogami, drugą kładę sobie pod brzuszek a trzecią dodatkowo pod głowę to jest całkiem dobrze i budzę się tylko na siusiu :ico_oczko: Jak wracam to przekładam się na drugi bok tak samo i do rana świetnie mi się śpi. Najgorzej jak zacznę za dużo mysleć i mażyć bo wtedy nie mogę zasnąć :ico_haha_01:

Ja już mam wysprzątane, teraz idę pod prysznic i po Gabrysię na spacerek :-D Przydają mi się te spacerki trzy razy w tygodniu, przynajmniej się troche poruszam :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 paź 2008, 13:09

a ja jestem w szoku Kaśka już urodziła normalnie nie wierzę a malutka jest cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 paź 2008, 13:42

Ika202, sliczna ta Majusia naszej Kasi prawda?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

#ania#, trzymajcie sie do piatku razem w takim ukladzie!!! :ico_brawa_01: a potem - skoro jest wszystko ok to niech sie dzieje co chce. :ico_brawa_01: oby tak szybko poszlo jak u blumka!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Motylek22, fajnie ze masz z kim pospacerowac!!! :ico_brawa_01: ja sama sobie laze... jak ide do sklepu czy gdziekolwiek to tak w miare sprawnie mi idzie a jak juz wracam to powolutku, powolutku :ico_brawa_01:

ciaza pewnie doskwiera nam juz wszystkim w pewnych momentach. Ale ja spie w miare dobrze. najgorzej jest z usnieciem. a w nocy wstaje tylko raz siku i potem okolo 6-7 rano. Ale spie do 9-10 wiec w sumie 2 razy wstaje. Moj Junior zaczal sie wiercic po 12 wlasnie - :ico_brawa_01: ciekawe do ktorej bedzie ogladac moje wnetrznosci :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

27 paź 2008, 14:02

ja spie tak jak motylek z poduszkami i nawet dobrze jest tylko łudkimnie bola mam skurcze nog , mąż wymyslił na mnie stękuś......bo stekam hihihi nie przeszkadza mi to a na Julke marudek bo jak sie ur to bedzie marudzic hihihi dlatego w domku mowia na mnie i dzidzie stekus i marudek haha :-D

[ Dodano: 2008-10-27, 13:03 ]
aaaaaa jutro mam KTG NAPISZE WAM CO I JAK... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 paź 2008, 14:18

Ika202, sliczna ta Majusia naszej Kasi prawda?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
śliczności malutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 paź 2008, 14:39

Ika202, jak to syzbko poszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem przeszczęsliwa.
Ja tez, jak mialam problemy za spankiem, kladałam podusie pod plecki i było oki.

A dzis dwukrotny sukces z karmieniem. Udało się dwa razy z cycusia i mała spi jak susełek :)
Trzymam za kciuki za wasze brzuszki. Żeby przy porodzie bolały nawet mniej niz mnie.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 paź 2008, 14:48

blumek, Majunia przecudowna:)Ale macie wspaniale:)Masz juz niunie przy sobie:) i jeszcze sukces z karmieniem:)Pozdzadrościc w dobrym tego słowa znaczeniu:)Bardzo bardzo się cieszę, ze jestes juz taka szczęsliwa:)
Ciekawa jestem która następna się rozpakuje:)
Ja tak jak Ania czuje czasami taki nacisk na krocze(takie parcie) jakby dziecko chciało wyjsc....wizyte w piątek, wiec cos sie więcej dowiem. Mam nadzieję, ze tez mi odstawi juz ten fenoterol....
Pozdrawiam wszystkie mamuski:)i bejbiachy:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 paź 2008, 15:10

domidj, napisz co na tym ktg - sama chcialabym miec juz zrobione, zeby zobaczyc jak to wyglada itd....

blumek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_urodzinki: wielkie brawa dla was dziewczynki - wiedzialam ze uda sie Majce przyssac do cysia :ico_brawa_01: oby cie tylko nie bolaly piersi!!! Ale fajnie ze wam sie udalo. A mialas nawal pokarmu w 3 dobie?? bo podobno jest w trzeciej...

Aha dziewczynki mamusie mam pytanie - jaki macie termometr dla swoich malenstw?? bo ja nie wiem jaki mam kupic. :ico_sorki:

asiula_o, pewnie ci odstawi ten okropny lek ktory musialas brac :ico_sorki: oby - bo chyba jego sie konczy brac na okolo 3 tyg przed planowanym porodem. A moze ten ucisk to wlasnie ten lek powoduje i jak przestaniecie go brac to juz na poczatku listopada bedziemy mielay kolejne dzieciaczki :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac!!! :ico_brawa_01:

I wieceie co - czekam na tego mojego skarba malutkiego, ale jak sobie wyobrazam ze bedziecie pisac ze wy juz po to az lzy w oczkach staja - i nie wazne ze ja bede pozniej czy wczesniej czy kiedy indziej - poprostu tak sie jakos zzylam z wami ze cieszy mnie kazda dobra wiadomosc!!! :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 paź 2008, 15:14

betka, - jeszcze nie mialam nawalu poakrmu, ja slyszalam ze to kolo 5-tej doby. Duszę sobie marcheweczke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

27 paź 2008, 15:37

Hej a my dostalismy z męzem od jego siostry prezent na mikołaja, troche wczesniej ale to nic. takie duże, ładmnie zapakowane pudło. Zgadnijcie co to :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość