aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

24 paź 2008, 12:51

Hej...dawno tu nie zaglądałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Witam nową koleżankę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też jestem Ania :ico_oczko:

Gabi mi troszkę choruje...byłam w środę na kontroli i nic złego osłuchowo nie stwierdziła lekarka a kaszle jak nigdy :ico_szoking: byłam w szoku ale dobrze że nic nie usłyszała niepokojącego :ico_sorki: Mam nadzieję że szybko jej przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 paź 2008, 16:13

hej i tez witam nowa psiapiólke :ico_oczko:

u nas nawet ładna pogoda , dla mnie to dobrze , bo tera jak przyszłoby mi chodzić w deszcz to bym zwariowała, a tak to nawet przyjemnie sie chodzi :ico_haha_02:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

24 paź 2008, 16:59

wiolaw, bidulko...i co z samochodem?Poszedł do kasacji?A tego gościa złapali?Oby szybko wypłacili kaskę z ubezpieczenia to kupicie nowe autko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 paź 2008, 20:29

aska, no nic zostawiam tak te wlosy,bede tylko je regularnie spierac,nie chce nic przyciemniac,bo ciezko mi bedzie wrocic do blondow
przyzwyczajam sie,dzis juz troszke lepiej :ico_oczko:

aniulek zdrowka dla corci

moj T jest na antybiotyku i czuje ze mnie tez cos bierze :ico_zly: :ico_chory:
a nie tak dawno moi synowie byli chorzy,najmlodszy po antybiotyku ,kurcze oby nas cholerstwo ominelo szerokim lukiem :ico_sorki:

wiolaw, -korzystaj z pogody i oby jak najdluzej dopisywala,do momentu,az kupicie autko :ico_sorki:

milego weekednu zycze kazdej

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 paź 2008, 12:05

aniulek, gościa nie zlapali , a właściciel samochodu niby to ma alibi , ale jak jeste naprawde to nie wiem :ico_zly:

samochód zakwalifikowany do kasacji i właśnie wczoraj zastanawialismy sie nad modelem troszke popatrzylismy i padłao na mercedesa A klase albo na audi trójkę , ja sie na tym zupełnie nie znam i zostawie to mężowi , ja tylko o kolorze decyduję i oczywiście żeby mi się wizualnie podobał , więc te dwa modele zaakceptowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 paź 2008, 13:25

Witajcie Dziewczyny
Jakoś nie bardzo mam czas, by pisać, ale staram się czytać w miarę możliwości. :)
wiolaw, ja jestem "napalona" na mercedesa A. I pewnie wiosną będę zmieniała swego Mitsubishi Galanta właśnie na A.
Ale najważniejsze, że Tobie nic się nie stało :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 paź 2008, 11:49

hm wiecie właśnie dostaliśmy wycenę samochodu z PZU , może i na kierownice starczy , ale napewno nie na samochód :ico_zly:
to wszystko jedt chore , nie dość że człowiek niewinny to jeszcze straci ta tym , a oni jakieś grosze daja i myślą że zamydla człowiekowi oczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

27 paź 2008, 15:03

wiolaw, składaj odwołanie.
ostatnio oglądałam program na tvn turbo jak właśnie ubezpieczalnie oszukują klientów ..mają dewize jak sie uda to nie wypłacimy :ico_zly: ja wiem jak nam też zrobili szkodę całkowitą za zeszłoroczny wypadek gdybym wiedziała to bym sie też odwołała i pewnie ok 1000 więcej byśmy dostali ( a to byłoby sporo przy 15 letniej fieście :ico_oczko: )
nam sie jedynie udało wyciągnąć kasę dodatkowo z powództwa cywilnego za chorobowe męża( miał uszk. ścięgna przy kręgosłupie szyjnym) i to też przez przypadek sie wtedy dowiedzieliśmy .
emalia, widziałam zdjęcia na n.k. i nie wygląda to źle myślałam że całość masz w jednym kolorze nieudanym i zdróweczka Wam życzę .
aniulek, zdrówka dla Gabi życzę .Jest poprawa??

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

27 paź 2008, 18:42

wiolaw, ja też myślę że powinnaś się odwołać.W końcu to w Ciebie wjechano i nie Twoja wina była...a że właściciel ma alibi?Kogo to obchodzi?Niech pilnuje auta albo nie pożycza.Choć pewnie to on prowadził...
Jak byłam latem u ciotki to akurat przyjechał do nich do domu facet ubezpieczać samochody.M z nim w gadkę wszedł gdzie najlepiej ubezpieczyć?Powiedział że wszystkie direkt odpadają bo tam ubezpieczenie 11 mies. a płaci się za 12 i nikt nie ogląda auta a potem są z tego tytułu problemy..a jak jeszcze masz stłuczkę z obcokrajowcem to można zwątpić i niewiele można załatwić.Te mniejsze ubezpieczalnie też niepewne..A najlepiej w PZU bo mają duży kapitał i środki zgromadzone.Nawet jak by wszystkim pokradli auta lub wszyscy mięli stłuczki,jakby wszystkim popaliły sie domy i wszyscy chcięli odszkoodowania to i tak byłoby PZU w stanie wypłacić to wszystko i jeszcze by im zostało(to są słowa tego gościa).Więc im nie daruj tylko walcz o swoje.

aska pisze:aniulek, zdrówka dla Gabi życzę .Jest poprawa??


Dzięki,jest lepiej.Dziś wyszłyśmy na chwilę.Oby już nic więcej się nie przyplątało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
naaaomi
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 514
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:27

28 paź 2008, 00:11

hej dziewczyny

trzymajcie za mnie kciuki żebym ja z roczniak 77 też została mamą. Długo broniłam się temu opierałam. Od kiedy pamietam zawsze miałam obawy o ciąży, że to nie teraz nie w pore a jak tego pragne to staje sie dla mnie coraz bardziej nieosiągalne. A zegar biologiczny tyka no niestety z nim nie wygram...

może teraz sie udało czekam do 9 listopada i testuje...

[ Dodano: 2008-10-27, 23:13 ]
To byłoby moje pierwsze dziecko ...
wytęsknione wyczekiwane

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość