Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 paź 2008, 09:52

A tak apropo kombinezonów - jakis miesiąc temu wygrałam na allegro aukcję : zestaw ciuszków dla małej. Zapłaciłam 130 zł z przesyłką, a babka przysłała tak piękne rzeczy że szok :ico_szoking: Między innymi były te buciki o których pisałam i kombinezon taki ze Smyka. Jak ostatnio przechodziłam koło smyka to widziałam że jezcze sa wywieszone na wieszakach. oprócz tego z 5 par spodni, kilka bluzeczek na długi rękaw, dwie pary kozaczków, rajstopki itp. Myslę że się opłaciło. Tym bardziej, że jedne buciki przysłala mi w kartoniku i była na nich cena :120 zł. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 paź 2008, 10:28

kaska28, no to naprawdę się opłaciło za takie pieniądze

i lecę znów ;/

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2008, 10:43

Iwona, Ula też lubi wszystko jeść to co mama i tata, więc i chlebek z serkiem i środek z gołąbków, ostatnio jadła z nami rosół i kurczaka z ziemniakami, a dzisiaj na śniadanie (oprócz swojej kaszki) zjadła ze mną troszku jajeczniczki :-)
Justyna, dzięki za info, przejdę się jeszcze raz do tej biedronki i może będą rajstopki.
kaska28 pisze:A tak apropo kombinezonów - jakis miesiąc temu wygrałam na allegro aukcję : zestaw ciuszków dla małej. Zapłaciłam 130 zł z przesyłką, a babka przysłała tak piękne rzeczy że szok :ico_szoking: Między innymi były te buciki o których pisałam i kombinezon taki ze Smyka. Jak ostatnio przechodziłam koło smyka to widziałam że jezcze sa wywieszone na wieszakach. oprócz tego z 5 par spodni, kilka bluzeczek na długi rękaw, dwie pary kozaczków, rajstopki itp. Myslę że się opłaciło. Tym bardziej, że jedne buciki przysłala mi w kartoniku i była na nich cena :120 zł. :ico_haha_01:

to rzeczywiście bardzo udany zakup.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 10:59

pinko pisze:Iwona, Ula też lubi wszystko jeść to co mama i tata, więc i chlebek z serkiem i środek z gołąbków, ostatnio jadła z nami rosół i kurczaka z ziemniakami, a dzisiaj na śniadanie (oprócz swojej kaszki) zjadła ze mną troszku jajeczniczki :-)


majka od dawna juz dostawala jedzenie to co my tylko ze jeszcze jadla na sniadanie kaszke i obiadek z sloiczka a teraz nie chce wogole swojego jedzenia jedyne co chce to mleko

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 paź 2008, 11:41

iwona83 pisze:jedyne co chce to mleko

To dawaj jej tylko mleko :-) moze kaszki jej nie podchodzą.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 paź 2008, 12:42

cześć dziewczyny widze ze zakupy w pełni super ze udało sie pokupować potrzebne zeczy a jak w dodatku za dobre ceny to juz sukces. u nas jako tako po japońsku jak to mówia w nocy 2 pobudki ale nie naj gorzej. Jolka ja to ci współczuje naprawde!!! Masakra z tym Twoim starym/ :ico_olaboga:
Kamil za to nie chce jeść moich obiadków jak mu gotuje ale za to tak jak piszecie to co ja jem on tez je mu smakuje. Wczoraj zamówiliśmy picce i dałam mu samego ciasta tego z brzegów pizzy słuchajcie zajadał sie jak głupi :ico_haha_01:
Buziki dla was ja tak szybko ostatnio bo jakoś czasu na nic nie mam musze jeszcze :ico_pranko: bo już mi pralke naprawili a prania co nie maira sie nazbierała , potem Kamilkowi kaszke i idziemy na spacerek bo dziś chociaz nie pada. całuski jeszcze raz i nie gniewajcie się ze tak małao ostatnio pisze , ale czytam wszystko . pa pa :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-10-28, 11:49 ]
a miałam wam jeszcze wkleic fotki sciagnelam sobie program do obróbki zdięć i oto 3 efekty na razie.
[code][/code]Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 paź 2008, 13:16

Assik fajne zdjecia co to masz za program bo mi szwagier cos sciagnal ale nie wiem jak sie poslugiwac tym programem

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 paź 2008, 13:39

Justyna miałam spytac wczesniej - po ile kupiłas te rajstopki w Biedronce?

[ Dodano: 2008-10-28, 13:31 ]
Hej hej, bo spadniemy na druga stronę :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 paź 2008, 14:37

ja się melduję że dziś nawet jakieś zajęcie czasem mi się trafi :-)

ja rajstopki u nas w sklepie wczoraj kupiłam tylko że już takie grubaśne zimowe za 11zł tyle samo kosztują ciut cieńsze, wogóle ten u nas jest super jeżeli chodzi o ceny.
A wiecie co ja dzisiaj na allegro znalazłam? Body z długim rękawkiem i z golfikiem, super sprawa muszę sobie takie sprawić bo jak zima przyjdzie i będzie naprawdę zimno to będzie jak znalazł a zimno ponoć ma być szybko u nas, że wichury i wogóle załamanie pogodowe duże.

Assik super ten program, chyba ten co Jolka ma bo to jedno podobne do tych co ona obrabia :ico_oczko:

A jeśli chodzi o jedzenie to nasze dzieciaczki chcą próbować jeść to co my bo dlaczego niby miałoby ono jeść co innego a nie chcą swojego bo są sczwane i nie chcą brzuszków zapychać zwykłym nieciekawym jedzonkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 paź 2008, 14:45

Renia ja wlasnie chcialam takie frotte na zimę i pytam o cene bo na allegro zaczynaja sie od 9,99 + przesyłka.

A mogłabys wrzucic linka do tej strony allegro z body?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość