Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 paź 2008, 11:53

witam kacper wlasnie zaypia i przy tym tradycyjnie wydziera sie co 10 min. :ico_olaboga:
Ide jutro mimo wszystko do lekarza powim o tym bo najbardziej mnie to jedzenie martwi Wysypke tez ma juz na calej buzce,a ja jem tylko chleb z szynka bo sie boje ze to alergia
napisz co u lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
moj tez dostal jakis krostek kolo noska uz kilka dni ma :ico_noniewiem: ale wygladaja juz lepiej i chyba beda znikac w koncu :ico_sorki:
a u nas już pierwszy śnieg! \nie dużo ale jest a wysoko w górach widze ze wogóle bialo!
ale super u mnie snieg jak uz to z deszczem i jest 5 minut doslownie ,no ale jeszcze musiy poczekac
buziaki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 paź 2008, 14:37

Moja mamcia i tesciowa wracaja dzis do domu a ja zostaje sama z Iga ktora juz 3 dzien nie robila kupy :ico_noniewiem: polozna kazala mi dac jej sok z wycisnieetej pomaranczy z woda :ico_noniewiem:
Miszkasprawdzałam w internecie LEFAX i naprawdę dużo ludzi pisze że tylko to im pomogło na kolki.to jest firmy BAYER nieststy tu go raczej na 100% nie dostaniemy i w PL tez dostepny jest w aptekach niemieckich i czaskich wlasnie siora stara sie mi zalatwic mama nadzieje ze sie jej uda :ico_sorki:
Agusia1982wiesz chyba do konca zycia bedziemy sie uczyc jak z tymi naszymi dzieciakami postepowac :ico_sorki: a tu na forum jest latwiej bo jedna drugiej cos podpowie :ico_brawa_01:
Miszkapewnie jak wiesz to Natalka ma kolki tyeraz tym wieksze ze pewnie dajesz jej wiecej modyfikowanego mleczka :ico_sorki: wiesz co Idzie ponaga troche gimnastyka nog i te masaze brzuszka przed karmieniem jej robie moze cos z tego i Tobie pomoze :ico_sorki: daj znac co u lekarza
AdiaKacperkowi tez pewnie jakies koleczki dolegaja ze sie tak wydziera przy zasypianiu-Iga mi tak na poczatku robila jak ja nakarmilam i kladlam do lozeczka a mi pozadnie nie odbila! Teraz ja pilnuje i jest juz lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 paź 2008, 15:26

AdiaKacperkowi tez pewnie jakies koleczki dolegaja ze sie tak wydziera przy zasypianiu-Iga mi tak na poczatku robila jak ja nakarmilam i kladlam do lozeczka a mi pozadnie nie odbila! Teraz ja pilnuje i jest juz lepiej
ale on ma tak juz jakies 3 tygodnie klade go do lożeczka jak jest spiacy i niby spi, i nagle zaczyna marudzic a to smoczek mu wypadl albo juz sama nie wiem dzis dal popis dopiero teraz spi od 9 rano do 12.30 tak sie nadzieral :ico_placzek:
tez mu robie masażyk po kapieli ma ful wypas masaz z oliwka calego cialka i brzuszka a jaki jest wtedy szczesliwy :ico_haha_01: oczywiscie wczesniej przy kapieli cwiczy pluca :ico_haha_01:
daje mu rumianek koperek do picia i sama nie wiem nie ma taki ch napadow płaczu nie d uspokojenia jak przy kolkach...
Moja mamcia i tesciowa wracaja dzis do domu a ja zostaje sama z Iga ktora juz 3 dzien nie robila kupy polozna kazala mi dac jej sok z wycisnieetej pomaranczy z woda
a moja tesciowa w przyszlym tygodniu przyjezdza :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 paź 2008, 15:28

napisz co u lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
Do tego wszystkiego Natalka zrobila zamiast kupki brazowa wode :ico_placzek: Lekarz kazal podawac te saszetki zageszczajace pokarm i umowil z na wizyty poloznej zebym tam nie latala co 2 dni.Bo przeciez bylam w piatek :ico_noniewiem: Mowi ze dopoki nie ma spadku wagi to po prostu musze to jakos dzwigac :ico_placzek: Na szczescie nocne karmienia wygladaja lepiej i przybiera na wadze bo wazy juz 4200 :ico_sorki:
Miszkasprawdzałam w internecie LEFAX i naprawdę dużo ludzi pisze że tylko to im pomogło na kolki.to jest firmy BAYER nieststy tu go raczej na 100% nie dostaniemy i w PL tez dostepny jest w aptekach niemieckich i czaskich wlasnie siora stara sie mi zalatwic mama nadzieje ze sie jej uda
Kurde mojej ten Infakol ,ale 2 dozy pomaga,nie chce jej tym po prostu faszerowac za bardzo,nie wiem czy to rozwolnienie to nie jest efekt rownoleglego podawania tych saszetek i Infacolu :ico_olaboga: Dzis jej nie dam.Zwariowac mozna :ico_placzek:
moj tez dostal jakis krostek kolo noska uz kilka dni ma
Ona byla przed wczoraj tak wysypana ,cala szyja i glowa no wszedzie az buzi nie bylo widac,ale dzis jakby reka odjal,znika ladnie.Wyczytalam ze tak sie manifestuje tradzik niemowlecy,wiec uczulenie to raczej nie bylo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 paź 2008, 15:30

juz sie obudzil moj potworek :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 paź 2008, 20:29

witam

u nas bez zmian, maly beczy jak chce go polozyc do lozeczka i uspokaja sie tylko na rekach, jak zasnie to wtedy go klade i spi ale musi naprawde gleboko zasnac :ico_placzek: w dzien to jest masakra bo walcze z nim zeby spak, ale znalazlam na niego sposob, wystawiam go na godzine na balkon i spi jak aniolek...

mmarta wspomnialas o krolekach na kolki LEFAX ja go mam i w sumie nie wiem czy jest dobry czy pomagal malemu, ale teraz mam inne SAB SIMPLEX ponoc najlepsze wiem ze duzo osob sprowadza go sobie do Polski, podaje go malemu przy kazdym karmieniu i mysle ze jest lepszy, a LEFAX tez trzeba przy kazdym karmieniu podawac bo wtedy nie ma efektu

A ja nadal dokarmiam malego, on potrafi tyle zjesc, boje sie, ze je za duzo, ale co mam go zostawic glodnego :ico_placzek: juz myslalam, zeby calkowicie przejsc na butle ale szkoda mi, bo karmienie piersia jest takie wygodne i tanie i zobacze jak dlugo jeszcze wytrzymam mam nadzieje, ze bedzie lepiej bo u mnie jak na razie przepasc :ico_placzek: :ico_placzek: w ogole czuje sie taka zaniedbana, nie mam nawet czasu zeby sie uczesac, namalowac bo walcze z malym w dzien, ech nie sadzilam ze tak bedzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

miszka a Ty juz przeszlas calkowicie na butelke czy nie???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 paź 2008, 11:42

LEFAX tez trzeba przy kazdym karmieniu podawac bo wtedy nie ma efektu
no wiem ale to jest tak jak z infacolem ze lefax to nie lek i nie wchodzi do krwoobiegu dziecka tylko do przewodu pokarmowego sie wchlania - przez to ze tak jest mozna podawac od urodzenia :ico_sorki:
Iga od 2 dni ma jeszcze wieksze kolki :ico_noniewiem: wiec mam nadzieje ze jej to cos da :ico_sorki:
Ja karmie cale czas tylko cucam ale mam problem z odciaganiem i mrozenuem bo nie moge za duzo odciagnac na maxa 90ml :ico_olaboga: i to z 2 cycow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 paź 2008, 12:38

Pati85, Słonko, jak przeczytałam Twojego ostatniego posta to jak bym o sobie czytała- jeszcze tydzien temu u mnie tak było że Paki wciaż głodny, marudny, spanie tylko na rekach. a ja przy nim wykonczona, zaniedbana, podenerwowana :ico_olaboga: no i nagle, z dnia na dzien od niedzieli facet sie zmienił- zaczał zasypiac na łózku- mamy taki rytuał że daje mu smoka, pieluszke tetrowa koło buzi i sama sie do niego przytulam i go głaszcze po buzce troszkę albo tylko leże i tak zasypia juz trzeci dzien :ico_sorki: apetyt mu sie unormował, dostaje raz na dobe- przed snem butle z bebiko, a tak to razdziennie herbatke i poza tym cyc co 2-3 godz. i on jest happy i ja.
po prostu mu sie samo przestawiło,mam nadzieje że Ty niedługo doczekasz takiej zmiany!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 paź 2008, 16:21

Iga od 2 dni ma jeszcze wieksze kolki wiec mam nadzieje ze jej to cos da
Ja karmie cale czas tylko cucam ale mam problem z odciaganiem i mrozenuem bo nie moge za duzo odciagnac na maxa 90ml i to z 2 cycow
My Martus po urodzeniu znow na jednym wozku :ico_sorki: ja tez od 2 dni z ta kolka walcze,odciagalam max 100ml,wiec dokarmialam :ico_noniewiem:Ja ledwo zyje ,placze 3 razy dziennie,ale byla dzis u mnie Healt vizytorka i co mi powiedziala:ze mam depresje i dostalam leki antydepresyjne i wizyte u psychologa :ico_sorki: Odstawiam dzis Natalke od piersi ,bo sie okazuje ten caly jej syf na buzi to od mojego mleka,a moj stres tylko to poteguje,kolka tez dlatego ze karmie dwoma rodzajami mleka i organizm wariuje,do tego refluksowa wiec jeszcze gorsza niz normalnie.Musze jej zageszczac mleko bo w zasadzie miedzy posilkami wyrzyguje wszystko co zjadla.Wiecie co?Ja chyba potzrebowalam zeby ktos mnie popchnal do odstawienia jej od piersi,sama bym tego nie zrobila,mialabym wyrzuty sumienia,a tak poczulam sie o niebo lepiej,no coz "Happy mum mean happy baby" Zrobilammsobie wlasnie sypana kawe z wielka iloscia mleka,pierwsza od prawie roku....

[ Dodano: 2008-10-29, 15:23 ]
A,macie moze jakis patent zeby sie pozbyc mleka z cyckow?Bo cos z tym musze zrobic,odciagam malutko a nabrzmiale sa jakby tam ze 3 litry byly,nie chce sie nabawic stanu zapalnego.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 paź 2008, 17:53

hej ja dzis normalnie nie moge cala noc ryczlam razem z maly ktory sie tak nadzieral ze koniec nie mogl sie wypierdziec kupke dusil :ico_placzek: jestem jez tak nie wyspana ze ledwo widze :ico_placzek: wiadomo nie spie juz od jakis woch miechow ale teraz to juz mam dosc. wogle tyle problemow glupich mi sie narobilo ze koniec, musze zmienic lekarza bo moj nie uznaje medical card, i bede musiala palcic za wizyty z malym a najlepsze ze wogle mnie o tym nie poinformowala gdy sie do niej przepisywalam, kur^%&% to kazdy tak cie naciaga a ja glupia sie daje przez to ciagle kluce sie z Piotrem i tez rycze.
A,macie moze jakis patent zeby sie pozbyc mleka z cyckow?Bo cos z tym musze zrobic,odciagam malutko a nabrzmiale sa jakby tam ze 3 litry byly,nie chce sie nabawic stanu zapalnego.
ja tylko wiem ze sa tabletki na zasuszenie pokarmu i herbatki sie na to pije chba szałwie :ico_noniewiem:
kupilismy dzi ta nianie elektroniczna bo ciagle nasluchuje malego czy placze i fiksuje wogle :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość