Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 paź 2008, 14:26

katia, gratuluje pierwszych kopniaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

betka, dzięki za życzenia, wiesz może i masz rację z tym świętowaniem, im więcej takich dni tym milej!!!

Evik.kp, jak miło że nas ktoś odwiedza :-D ja czuje się różnie raz lepiej raz gorzej, jest na co ponażekac ale jakoś daje rade i z cierpliwością czekam kiedy mojej małej zechce się na świat przyjśc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 paź 2008, 15:05

Witam się po wizycie :-)

Ogólnie wszystko pięknie, hemoglobina poszła w górę, przytyłam od początku 12,5 kg, rozwarcie na jeden centymetr, USG za tydzień
Mam już pobrany posiew do szpitala i jutro zrobię sobie WR i Hbs, dostałam na wszelki wypadek skierowanie do szpitala. Kolejna wizyta za dwa tygodnie :-) O ile wcześniej się nie rozdwoję :ico_oczko: Filipek fikał w brzuszku jak słuchałysmy jego tętna i ginka złapała go za nóżkę :ico_brawa_01:

antynorma życzymy szybkiego powrotu do domku w dwupaku :ico_sorki:

katia cudowne są te ruchy maluszka prawda???!!! Ja je poprostu uwielbiam do dziś i mi nie zdażają się bolesne ruchy zawsze są cudowne i przyjemne, no może z małymi wyjątkami :ico_oczko:

Evik witamy i cieszymy się z odwiedzin :-) Ja czuję się różnie ale ogólnie dobrze tylko zmęczenie już mi doskwiera czasami.

Anetko oby wasza miłość kwitła z dnia na dzień coraz piękniej i teraz już w trójeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obyście zawsze zmierzali do wspólnych celów, rozumieli się, wybaczali sobie i kochali bardzo mocno :ico_buziaczki_big:

betka dobrze że łóżeczko już zmontowane :ico_brawa_01: a niestety czasami w sklepach trzeba swoje przejść przez czyjąś pomyłkę. No ale ludzie mają to do siebie że popełniają błędy. . .

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 paź 2008, 15:06

pochwale się moim brzuszkiem

Obrazek
to było w 18 tc

Obrazek
Obrazek
a to wczoraj czyli 37 tc i 2 dni

oj widac te 25 kg na + :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 paź 2008, 15:19

Anetka29, super brzuszek, a kilogramami się nie przejmuj, ja wczoraj przekroczyłam magiczne 100, ale zaczynałam od 88kg więc ogólnie to nie jest najgorzej

Motylek22, to świetnie, że wszystko dobrze, jak jest rozwarcie, to szybko pójdzie moja ginka mi tak powtarza, a ja jej w te słowa święcie wierze :-)

betka to miałaś pracujący dzień :-) ja musiałam poleżeć, bo miałam kilka skurczy, albo to Jaś się tak wiercił, sama już nie wiem.. i kości krocza mnie potwornie bolą, chyba mi się rozwarcie powiększa.. bo ostatnio też tak bolało..w sumie to ból zupełnie do zniesienia, ale lekko promieniuje na nogi i dlatego przeszkadza... Ale byle do jutra.. wieczorem wróci P i moge się już rozdwajać..

Pisał mi właśnie, że już jest po rezonansie i czeka teraz na lekarza, żeby popatrzył na zdjęcia i ustalił kolejną kontrole. z tego co pisał wynika, że nic nie odrasta więc jest super..

Zmykam zrobić obiadek.. dzisiaj kurczak ziemniaczki i kalafior w bułce..najbardziej to chce mi się tego kalafiora, reszty może nie być :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 paź 2008, 15:23

Anetka29, slicznie wygladsz :ico_brawa_01: na buzce troszke widac roznice - ale to juz opuchlizna chyba. Wszystko zejdzie po porodzie - a z moich znajmych te co tyly ponad 20kg zrzucaly calosc bardzo szybko i to jeszcez z dodatkiem. Takze glowa do gory!!! :ico_brawa_01:

Evik ja tez czuje sie ok zazwyczaj. W nocy ciekzo sie przekrecac a tak ogolnie to nie mozna narzekac. :ico_brawa_01:

Motylek super ze wszystko ok. Kurcze wy wszystkie wiecie ze macie juz jakies rozwarcie a mi lekarz nic na ten temat nie powiedzial :ico_noniewiem: nie wiem czy to istotne takie czy nie??

Moj lekarz powiedzial ze juz nie musze do niego przychodzic, a gdyby cos zaczelo sie dziac to na izbe. Ja do spzitala mam sie zglosic 17.11 i juz zostaje. Chyba ze cos tak ak pisalam bedzie sie dziac no to wczesniej.

[ Dodano: 2008-10-28, 14:27 ]
#ania#, to super a nawet super super ze nie narasta znowu to okropienstwo!!! :ico_sorki: dzieki Bogu :ico_sorki: bo czekanie na takie wiadomosci to az serce staje :ico_sorki: ale dobrze ze wszytsko OK. :ico_brawa_01:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

28 paź 2008, 16:08

Motylek22, mi tez lekarka nic niemowiła o tym erozwarciu ciekawe czy to wazne ale powiedziała ze mam dużo wod płodowych i może mi sie dużo wody polac po nogach dokładnie i zebym nie panikowała jak cos..... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mamusie dzis byłam na pierwszym KTG W 39 tyg dopiero powiedziała ze jest ładny zapis wiec sie niemartwie myslałam ze to badanie mnie troszke zestresuje ale nawet nie jakos tak było wszedzie cicho w tym szpiytalu chyba przed swietami ..... :ico_oczko: :ico_oczko:

mam tak jak wy straszna wydzieline musze chodzic we wkładkach non sto juz zapomniałam co to sa dni suche :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
i dalej lecze sie na grzybice ostatnio brałam nystatyne, a tereaz przepisala pimafucin ale wiecie co powiedziała ze akurat grzybica nie przechodzi na dziecko takze nawet nawet sie uspokoiłam ,przechodza bakterie ale ja jej nie miałam ponoc jest jakas grożna ale grzybica nie tak powiedziała a uwierzcie ma czały czas
probleby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:09 ]
Anetka29, jak ładnie wyglądasz cudo ....

[ Dodano: 2008-10-28, 15:10 ]
dziewczyny powiedzcie mi jak sie wkleja zdjęcia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:11 ]
przytyłam 12 kg i potym KTG lekarka dała mi wydruk i mała Julusia juz ma

3348g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:12 ]
39 tydzien i 2 dni :509:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:14 ]
evik dziekujemy za odwiedzanie jest nam milutku przynajmniej mozemy zapytac jak nam sie dzidziusie porodza o rady hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:15 ]
Katia gratulacje pierwszych kopniaczkow te juz beda ci towarzyszyc do mkonca nie zapomne jak u mnie to było bo byłam tez w szoku to takie fascynujące.... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:18 ]
antynormo bedzie dobrze w szpitalu cie tak jakby podleczyli i bedzie dobrze ja tez byłam w szpitalu w ciaży i dzieki temu jestem jeszcze w ciąży bo niewiem jak by sie to skonczyło...trzymaj sie kochana

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 paź 2008, 16:27

dziewczyny dziękuję za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
aż się :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

#ania#, jak dobrze że z mężem wszystko w porządku :ico_sorki: to duży stres tak czekac, na szczęście macie już to za sobą przynajmniej do następnej wizyty kontrolnej. No to kochana teraz możesz spokojnie rodzic Jasia!!! Tylko poczekajcie jeszcze troszkę na tatusia :-)

domidj, Motylek22 mi też ostatnio gin nic o rozwarciu nie mówiła, ale w piątek mam wizytę to może coś się dowiem

domidj, :ico_brawa_01: pierwsze KTG to duże przeżycie, dobrze że się nie martwisz, bo dzidzia wszystko czuje to co Ty :ico_oczko:
Ogólnie wszystko pięknie
i tak powinno byc u każdej po każdej wizycie :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-28, 15:31 ]
domidj, z tymi zdjęciami to musisz się zalogowac na www.fotosik.pl tam dodac zdjęcia i skopiowac odpowiedni kod (dla forum), nic trudnego! Powodzenia!!! Czekamy na zdjęcia :-D

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

28 paź 2008, 17:26

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec6 ... 1b95c.html]Obrazek[/URL

[ Dodano: 2008-10-28, 16:30 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5e ... 8d2fc.html

[ Dodano: 2008-10-28, 16:32 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8d2fc.html

[ Dodano: 2008-10-28, 16:32 ]
teraz mam nieco wiekszy :)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 paź 2008, 19:05

Anetka29, super wyglądasz:)#ania#, cieszę sie ze z męzem ok:) :ico_brawa_01:
betka, mi tez jeszcze lekrarz nic nie mówił o rozwarciu. Ale mam wizyte w piątek, wiec moze cos mi teraz powie,....Tez to chyba moja ostatnia wizyte u ginki...Motylek22, wspaniale ze u Filipka ok:)Teraz mozecie spokojnie czekac na rozdwajanie:)Dzidzia wie kiedy będzie najlepiej...
domidj, super brzuszek:)
a ja dzis miałam pracowity dzien...moja mama ma kwiaciarnie i teraz przed wszystkimi swiętymi kupa roboty jest.,.no i musze jej pomagac. Na szczęscie dzis dobrze się czuje, wiec mogłam podgonic z robotą:)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 paź 2008, 20:06

domidj, super brzuszek a jaki masz fajny pępek!!! :ico_brawa_01:

asiula_o, no tylko się za bardzo nie przemęczaj :ico_nienie: wiadomo że mamie zawsze trzeba pomóc ale uważaj na siebie :ico_oczko:

tak patrze i zauważyłam że nie ma jeszcze nikogo na czerwiec 2009

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość