aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 13:45

Bidulka Julka,oby szybciutko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gosia888 pisze: Tak czy siak z ciśnieniem nie ma żartów. I musi uważać.

On to wie bo jak już sam wziął się za mierzenie i postanowił zmienić tryb życia to widać przestraszył się nie na żarty.

[ Dodano: 2008-03-10, 12:47 ]
kwiatunio, daj spokój z zakupami,podleczy się to jeszcze w przyszłym tyg jej kupisz.
Swoją drogą to i ja muszę pomysleć o jakiś butkach na wiosnę dla Gabi :ico_noniewiem: .A z nią przymierzanie to tragedia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 mar 2008, 14:14

aniulek pisze:.A z nią przymierzanie to tragedia


Julka bardzo lubi takie zakupy,daje jej do wyboru ze 3 pary,które oczywiście mi się podobają :ico_oczko: i Ona je przymierza i pózniej sobie wybiera pod moja kontrolą :-D czyli kupujemy to co się mi podoba :ico_oczko: :ico_haha_01:

lilo

10 mar 2008, 14:25

Hej!

Ja mam w planach mnóstwo zakupów - dla siebie i dziecka na wiosnę tylko największy problem z czasem... Znaczy nie mam kiedy połazić spokojnie... Fryzjer też sie upomina o swoje... Przed Świętami mam mieć 3 dni zaległego urlopu za zeszły rok, no ale wszystkiego w tym czasie nie załatwię... I jeszcze sprzątanie...

kwiatunio zdrówka dla Julki!!!

Moje dziecko od 2 dni mówi na mnie "mamuniu" - nie wiem gdzie to usłyszał ale słodko to brzmi. Zwłaszcza jak coś spsoci i mówi "będe gziećny mamuniu juś" :ico_oczko: Albo "baldzo cie kocham, baldzo mamuniu" :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 14:32

lilo pisze:Ja mam w planach mnóstwo zakupów

I ja,mam odłożone parę rzeczy u siebie w sklepie,znów bankructwo :ico_olaboga:
lilo pisze:Fryzjer też sie upomina o swoje...

U mnie to samo.Ale chyba pojadę na tydzień przed świętami do rodziców i teściów to pójdę,tylko koncepciji na fryz-brak :ico_noniewiem:
lilo pisze:mówi na mnie "mamuniu"

Jak słodkoooooo...... :-D
Gabi jak coś spsoci to mówi"asiam,nie Gabi chciała"(tzn:przepraszam,Gabi nie chciała)i szczerzy się w uśmiechu takim :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 mar 2008, 14:34

dziewczyny co kupić na komunię dla chłopca(jestem chrzestną) nie chce dać kaski....bo wiem że jego rodzice to przetrwonią :ico_olaboga:

lilo

10 mar 2008, 14:36

aniulek pisze:Gabi jak coś spsoci to mówi"asiam,nie Gabi chciała"(tzn:przepraszam,Gabi nie chciała)i szczerzy się w uśmiechu taki

Piotruś czasem mówi, że to "niechciący" i zawsze oczywiście obiecuje, że więcej tak nie będzie robił :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 14:41

kwiatunio my z mężem kupowaliśmy 3 lata temu rowery-ja dla chrześnicy ,on dla chrześnika(mięliśmy tydzień po tygodniu a na kolejny tydz. urodziła się Gabi)
Może zapytaj co chciałby dostać,dzieci powiedzą :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2008, 15:30

kwiatunio pisze:dziewczyny co kupić na komunię dla chłopca(jestem chrzestną)

a może aparat cyfrowy? My na komunie do Pawła chrześniaka daliśmy i to w tym samym roku co Aniulka :-D też w ciąży łaziłam tylko ze byłam sama mimo że to Paweł jest ojcem chrzestnym ale on wtedy był w Anglii.

lilo pisze:"będe gziećny mamuniu juś"

w ogóle kochany Twój Piotruś i jak piszesz że coś spsocił to aż nie do uwierzenia :-D

A buty na wiosne na szczęście już kupione. W ccc kupiłam takie czarne z małymi zielonymi wstawkami za 40zł.

lilo

10 mar 2008, 15:54

gosia888 pisze:w ogóle kochany Twój Piotruś i jak piszesz że coś spsocił to aż nie do uwierzenia

Potrafi napsocić potrafi... Czasem mówię do niego kilka razy nie rób tak - jak np. pluje na podłogę :ico_zly: A on nic.... Dopiero jak krzyknę to jest reakcja.... Potrafi być uparty i unieść się honorem też - ostatnio jak na niego krzyknęłam to widać było, że ma ochotę się rozpłakać, co mu się często po spięciu zdarza, ale nie płakał tylko spuścić głowę i mamrotał pod nosem "nie będę płakać, tseba być dzielnym" :ico_oczko: Normalnie myślałam, że parsknę śmiechem :ico_oczko:

gosia888 pisze:A buty na wiosne na szczęście już kupione. W ccc kupiłam takie czarne z małymi zielonymi wstawkami za 40zł

Sobie czy Tomkowi????

kwiatunio pisze:dziewczyny co kupić na komunię dla chłopca(jestem chrzestną) nie chce dać kaski....bo wiem że jego rodzice to przetrwonią

U nas też popularne było swego czasu coś w rodzaju Play Station, ale w dobie komputerów to chyba przeżytek :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 mar 2008, 16:01

gosia888 pisze:W ccc kupiłam

Ja zamierzam w czwartek jechać do Blue City to też tam zajdę.Wczoraj mojemu panu nie po drodze było oczywiście jak wracaliśmy od szwagierki :ico_noniewiem: .Zadzwoniłam żeby mi dziewczyny przedłużyły rezerwację i dowiedziałam się że od czwartku będzie dużo fajnych rzeczy z BioCotton i pewnie wybiorę jeszcze coś.A mógł mnie wczoraj zawieść? A tak kupię jeszcze więcej :-D
lilo pisze:"nie będę płakać, tseba być dzielnym"

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,booooskie,prawie się poryczałam :-D ,dzielny chłopak :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość