domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

29 paź 2008, 13:58

Anetko gratulacje za to ze bedzie miał prawo jazdy i samochodzik bedziecie miec my juz mamy i dopiero co zdał moj kukus ...jeszcze załatwiamy bo to papierkowa robota z tymi sprowadzanymi ale ładne te wsze audi ładny samochpodzik ogladalismy na allegro z mezem jak wyglada ładne......pozdrawiam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 paź 2008, 14:01

Cześć kwiatuszki kochane :ico_brawa_01:
Widzę, że twrado skrobiecie :) Napiszę ile zdaże, bo mała juz sie cos wierci.
A więc u nas wszytsko dobrze. Cycuszki bolą od ciągania, oj bolą :ico_placzek: Alena szczęscie dzis przyszedł kremik, posmarowałam i od razu lepiej. Czekałam na ten kremik jak na zbawieni. Co do podwozia, to tez juz lepiej. Dzis jest naprewde calkiem nieźle. Szwy bolą coraz mniej i ogólnie juz coraz mniej boli, czyli wszystko sie raczej dobrze goi. Malenka spi jak susełek.W nocy dzis np wstawalismy tylko raz. ups, mam gosci, pa

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

29 paź 2008, 14:09

blumek, no to fanie krem jest dobry bepanten ..poleciła mi kolezanka i lekarka na sutki i pupe na odparzenia a co do krocza maś nagietkowa słyszałam riwanol przykładac tylko nie zadługo bo szwy pujda i kora debu i tantum rosa....trzymaj sie blumciu... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 paź 2008, 14:16

To tylko mama na chwilkę :)
No wiec nakarmilam mała po 23 i spała mi do 5.30 a potem dopiero koło 9 wstała. W nocy ściagam mleczko bo nie mam siły walczyć ale w dzien do późnego wieczora cycusiujemy. Wvzoraj przyszedł powóż dla Mejeczki, piekny, tylko kurka wodna, dętka dziurawa fabrycznie, mają dosłąć nową.
Dziś planuję pierwze wystawienie małej na świerze powietrz na 10 min :ico_brawa_01:

Trzymam kciuki za was i wasze maluszki, czekam na wszystkie skarbeczki :) Ja zaczęłam teraz kolej na was :) Cos długa przerwa, bo ja zaraz tydzien bedzie a tu dlej cisza:)

[ Dodano: 2008-10-29, 13:18 ]
domidj, - przepłukuję narazie AFLOVAG, dzis kupiłam tantu rosa. Na cycuszki mam Purelan z MEDELA, od razu ból przeszedł, polecam, nie trzeb amys cycuszkow przed karmieniem. Dziekuję za podpowiedzi :)

[ Dodano: 2008-10-29, 13:20 ]
I KURCZE U MNIE W MIESCIE NIE MA PAMPERSÓW 1 :ico_olaboga: TYlko same duze :( Dopiero kolezanka mi kupila w sąsiedniej miejscowosci :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-29, 13:22 ]
ANIA- ja tez duzo skarpetek nachomikowalam. Ale jak sie okazalo, moja Maja jest taka malutka, że mam na zmianę tylko 4 spioszki :) Reszta jest duuuuzo za duza :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 paź 2008, 14:30

blumek, ja mam dość sporo w rozmiarze 56,62 a wszystko większe na razie wyniosłam, bo jak Junior się urodzi to pewnie będzie rozmiarów waszej Maji i też większość rzeczy będzie długo czekała..a skarpetek tych najmniejszych naliczyłam 16 :-) jak mi ktoś jeszcze przyniesie, to nie wiem co z nimi zrobie:-) Dobrze, że u Was wszystko się układa z Małą najważniejsze, że zdrowa, reszta się nie liczy :-)

Posiałam gdzieś swoje klucze, chciałam wyjść sprawdzić czy może listonosz coś przyniósł i nonono, nie moge ich znaleźć, a pqmiętam, ze miałam je w ręku jeszcze ze 2 godziny temu, a teraz nigdzie ich nie widze, chyba na dobre dopadła mnie skleroza ciążowa, nic lece szukać dalej.. może znajde..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

29 paź 2008, 14:32

blumek, cieszę się że wszystko u Was ok i że wszystko dobrze się goi :ico_brawa_01:
Ja zaczęłam teraz kolej na was :)
ja już bym bardzo chciała, bo co raz gorzej się czuję, do terminu jeszcze 17 dni - trochę sporo, ale mam nadzieję że jak w piątek do gin pojade to powie że już mam rozwarcie i skieruje mnie do szpitala rodzic.

kurcze znowu jest mi niedobrze i głowa zaczyna bolec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 paź 2008, 14:42

domidj to mój mężuś będzie zdawał prawko :ico_oczko: Ale dziękujemy, autko faktycznie ładne :-)

blumek niesamowite że już prawie tydzień minął :ico_szoking: ten czas tak leci. Ale Twoja Majeczka jest grzeczna że tak długo spi w nocy i możesz sobie pospać. Opowiedz jak było Majeczce na świerzym powietrzu :-) Ja mam ciuszki nawet na 50 i 52 więc mam nadzieje że będą dobre.

Aniu a ty chyba zaraz do lekarza śmigasz, więc szukaj kluczy szukaj :ico_oczko:

Anetko jeszcze troszeczkę kochana i będziesz ze swoim maleństwem :-)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

29 paź 2008, 15:39

Anetka29, trzymaj sie anetko włacz muzyczke otworz okna nioech ci wpadnie powietrze połuz sie i wszystko bedzie dobrze... :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 paź 2008, 15:46

blumek, fajnie ze znalazlas chwilke zeby cos napisac. Dobrze ze malenka spi az tak dlugo. :ico_brawa_01: brawa dla niej!!!

Motylek22, oby zdal szybciutko - bo autko wam sie przyda - nawet na wypad z wozeczkiem poza miasto do lasu albo nad wode. Wy jeszcze mogliscie do autobusu wsiasc a teraz z malutkim nie bedziecie musieli nikogo prosic co chwila zeby was odwiozl, zawiozl albo cos innego. Swoje autko to zawsze swoje. :ico_brawa_01:

Anetka29, to juz tylko niewiele ponad 2 tygodnie zostalo :ico_brawa_01: U nas 3 tygodnie do konca :ico_brawa_01:

#ania#, jak jeszcze 2 h temu mialas klucze a nie wychodzilas nigdzie to napewno gdzies sa :-) ja tez czasem gdzies cos poloze a potem szukam i szukam i szukam a to cos na wierzchu lezy :ico_sorki: ach....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 paź 2008, 16:02

Za chwile jeade do lekarza, tato nie mógł się wyrwać z pracy i musiałam przesunąć wizyte, P będzie w domku za 2 godzinki już się nie moge doczekać..

A klucze znalazłam, na wierzchu leżały, położyłam na nie ciśnieniomierz, właściwie tylko nakładke na ręke i nic nie widziałam :-) Ale całe szczęście, że znalazłam, bo ani nikt by nie wszedł, ani nie wyszedł z domu :-)

Anetko mi też już cholernie ciężko, po za tym mamtakie wrażenie, że Mały może mi w każdej chwili wyskoczyć, nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, kto wie, może już jest tak nisko??

Zrobiłam obiadek, ogromny gar żurku z kiełbaską i jajeczkiem, pyszny :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość