Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 16:17

Osita-wspołczuje...no ale co zrobic... Jak pizza bedzie gotowa to rzuc kawałek :-D

Cos zle sie czuje,mdli mnie bleeee

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 paź 2008, 16:24

A ja się skusiłam na te nieszczęsne krokiety. Zakupiłam kilo pieczarek troszkę kapustki i się robią. Już prawie końcówka ale co się nakroiłam :ico_olaboga: to moje. Palce mi zdrętwiały :ico_szoking: no ale efekt chyba będzie ok :ico_oczko:

Jak to mogłoby u nas być nie fajnie skoro tu takie fajne babki siedzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie dość że mądre to jeszcze zdolne :ico_sorki: :ico_sorki: tylko się cieszyć że na grudzięń wypadło nam rodzenia ale aśka też jesteś nasza :-D

osita, widze że u was lekarze tak jak u nas. Ja tam bym się wepchała w kolejkę jak bym miłą czekać dwie godziny na pobranie krwi :ico_olaboga: jakiś koszmar jakiś, też bym do tej godziny chyba nie wytrzymała

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 16:54

Ja tam bym się wepchała w kolejkę jak bym miłą czekać dwie godziny na pobranie krwi :ico_olaboga:
probowalam sie wepchnac, bo diabetycy obslugiwani bez kolejki a ja mialam wpisane "diabetes insipida" co po polsku moczowka prosta i nic z cukrzyca (diabetes) nie ma wspolnego :ico_haha_01: ale sie nie dalo :ico_zly: poza tym, wszystkie babcie pilnuja (i to z krzykiem) kolejki i patrzyly sie nawet krzywo na mnie bo stwierdzily, ze krzeselka przez te 2 godz nie grzalam :ico_puknij: :ico_zly:
ech, czasami jest fajnie, czasami juz nie :ico_oczko: normalnie daja ci numerek i zapisuja na godzine w naszej przychodni, ale w szpitalu (jako ze badanie jest bardziej w trybie pilnym) jest troche inaczej... :ico_noniewiem:
Jak pizza bedzie gotowa to rzuc kawałek :-D
Obrazek Obrazek

:-D
jedyne co mam zamiar zrobic to poukładac ciuszki dla małej do komody bo sa juz wyprane i wyprasowane.
co mi przypomnialo ze musze wyprac i wyprasowac ciuszki juniora... posegregowalam, ale ze lezaly od lipca w skrzyni, to upiore jeszcze raz no i juz mozna poprasowac :-D

wiecie, jak temperatura spadla gwaltownie??? w pon mowilam wam, ze chlodno bylo po zmroku... w kr rekawku. wtedy ludzie jeszcze na plazy byli.. a wczoraj temp spadly o 10 stopni, dzis rano normalnie zmarzlam czekajac na autobus, a mialam dl rekaw i kurtke :ico_chory: snieg spadl w gorach i czuc go u nas, grudzien kurka nagle nastal :ico_chory:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 16:58

Osita-mmmhhhmmmmm pizza smacznaaaa :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 paź 2008, 17:35

Osita skutecznie zakażona głupawką :-D :-D :-D Uwaga, ciężko się uwolnić :-D :-D :-D
A tak poważnie, to z doświadczenia już wiem, że śmiech jest lekarstwem na wiele przypadłości, również tych nie naszych... :-D Niekiedy zamiast gdzieś mordę drzeć, właśnie się śmieję... Tylko tak wiecie, histerycznie, albo z politowaniem... :-D
Działa cuda, wiele można wtedy załatwić... :-D
Ale trzymanie kobiety w zaawansowanej ciąży o suchej gębie od pobudki do badania i w efekcie powiedzieć, że to zbędne było, już by mnie tak wesoło nie nastroiło... Gębę mam niewyparzoną, więc co by usłyszały, to uszy by im zwiędły... :-D
Tosia, u mnie też komp non stop na chodzie, od 5:30 rano, jak synuś wstaje do szkoły... Tylko potem wiadomo... Śniadano dla niego, budzenie córci, wyprawienie jej do szkoły, zrobienie łóżka, kawki, tudzież czegoś innego mokrego, śniadanka dla siebie... Pomarudzenie i gadanie do szafy, że znowu nie ma mi nic ciekawego do zaoferowania w dziedzinie ubrania... I tak doskakuję między jednym a drugim :-D Co się człowiek kilometrów w tak małej czacie narobi............ :ico_olaboga:
A wszystko w imię kompa... No bo jak to nie usiąść na chwilkę...? No trzeba przecież :-D
no to spadam do późnego wieczora, bo młody na multimedia musi lekcje odrobić... To skandal... Kompem trzeba się dzielić... :ico_zly: :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

29 paź 2008, 17:58

Osita- małpiszonie jeden!!! Takimi obrazkami kusić ciężarne :ico_nienie: Zwariowałaś!!! Przecież to niehumanitarne nawet!!!!Dobrze że własnie krokiety wciągnęłam bo bym się za lizanie monitora wzięła tak apetycznie ta Twoje pizza wygląda
Karolina- u mnie z kompem identycznie, łazi i łazi czy przy nim siedzimy czy też nie a prąd leci... nic oszczędności w tym moim domu, ja nie wiem... :ico_puknij:
Evik-narobiłaś się ale za to jaki smaczny obiadek masz dziś- zupełnie jak ja :D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 18:49

Wiecie co?U mnie komp właczony od rana,dlatego wyłaczam go bo to juz przesada :-D
Ide poszperac za jedzeniem do kuchni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 19:00

zeby dziewczynki nie plakaly...
Obrazek

kurcze, zimno mi :ico_chory: ide poprasowac... ech, kark mnie boli od siedzenia i wytezania gnatow nad skrapkiem :ico_oczko: ale lubie to :-D

do zobaczenia pooooooozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 paź 2008, 20:25

nie no ja przestanę u zaglądać chyba :ico_oczko: , najpierw Evik mnie uwiodła drożdżówkami z serem, a teraz Osita pizzą. Miałam jeśc kanapki z pasztetem na kolację, ale po tych fotkach to już się pizza z tesco odmraża. Będę się w nocy świecić jak Tosia.
Mój M ma w tym tygodniu nocki, i dłuuugo odsypia w dzień, dlatego kompa odpalam poźnym popołudniem, rano sie poprostu nie plączę po pokoju, żeby go nie obudzić.
Ja ostatniej nocy spałam bardzo dobrze, tylko raz na siku i tak do rana.
Kasia, mi dziąsła mocno krwawią od początku ciąży. Wiem, że to przypadłośc ciązowa, więć przeczekam cierpliwie.
A u nas dzisiaj tak słonecznie i ciepło było, deszcz dotarł dopiero wieczorem.

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

29 paź 2008, 20:25

No i po co ja tu weszłam? no pytam się po co??

CHCEM PIZZE :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość