domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

29 paź 2008, 17:01

Motylek22, a motylku twoj sorki :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-10-29, 16:07 ]
motylku pomyliło mi sie no własnie moj bedzie dzids zciągał blachy niemieckie i jak dobrze pojdzie chcielismy jechac jeszcze dzis do mamy czekam na wiadomosc czy mu sie udało załatwic tak to bym sie przejaechała :))))) nowym autkiem i zobaczyła z babcia i rodzin a bo niewidziała z miesiac mame niedawno bo była u mnie w krakowie pomoc mi possprzatac chce jecha cale zobaczymy juz pozno to niewiadomo.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 paź 2008, 17:37

dziewczyny mialam 4 skurcze co 10 minut. :ico_szoking: 5 nie czulam juz. Czy wam jak nadchodzi skurcz to nagle dochodzi wam goroco do glowy, :ico_chory: a potem serce tak wali ze nie wiem?? :ico_szoking: Ale co dziwne nie bola mnie (cos tam czuje ale nie mozna tego nazwac bolem). Napiszcie jak odczuwacie te skurcze... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-29, 16:40 ]
PRZECIEZ TO JESZCZE NIE CZAS NA NAS!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: JESZCZE ZE 2 TYGODNIE!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 paź 2008, 17:50

betka, - skurcze miałam dopiero jak mi wody odeszły. Liczylismy z męzem co ile minut jadac samochodem do szpitala. Nie czułam gorąca. Bolały tylko te parte bóle z brzuszka a w sumie z kości łonowych. Sam poród Mai mnoe nie bolał, nawet jak główka wyskoczyła. Tylko te bóle bolały. I nie mratw się, dwa tygodnie wczesniej to tez dzidzia w terminie. Moja jest trzy przed terminem i jest ok. Daj znac co i ja. Moze to tylko przepowiadające skurcze. Obeserwuj czy wody nie odchodzą. Trzymamy kciukaski.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 paź 2008, 18:18

betka ja skurcze czuje podobnie jak Ty też mi się robi gorąco i serce mi wali i też zdażają mi się co 10 min ale takie bolesne miałam tylko raz pod żąd a tak ze dwa razy po jednym skurczu. Ale blumek ma rację dwa tygodnie przed to jest już w terminie, więc wszystko może się zdażyć. Tylko skoro ustały to znaczy że nic się nie dzieje, inaczej były by coraz częstrze. POWODZENIA :-)

domidj przecież nic się nie stało :-) w ogóle się nie przejmuj. A daleko masz do rodzinki? Bo wiesz że dalekie podróże nie są wskazane w końcówce :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 paź 2008, 18:43

narazie nic sie nie dzieje. Niby zostalo 22 dni, ale niech jeszcze Junior posiedzi ze 2 tygodnie. Wiem ze juz raczej wszystko ok, i nawet gdyby to nic tylko sie :ico_brawa_01: ale niech osbie jeszcze posiedzi w srodeczku. Motylek22, masz racje gdyby mialo to byc to to bylyby coraz silniejsze i coraz czestsze. blumek, ja nie czuje bolu w ogole w kosciach lonowych, ani nic w tamtych okolicach wiec pewnie jakies mnie dopadly, zeby poddenerwowac troche. :ico_sorki: Wody nie odchodza, ale co zauwazylam ze w nocy wstaje okolo 1, potem okolo 6 i jeszcze 10 i jak robie siku to tak jakbym caly dzien trzymala. A podobno niektorym kobietkom w taki sposob odhcodza. Ale one siedza i siedza i im leci, a ja sikam i sikam i w koncu koncze sikac :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 paź 2008, 18:58

betka chyba faktycznie jeszcze nie na was czas :ico_oczko: Poczekamy sobie razem jeszcze troszkę :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 paź 2008, 20:06

Motylek22, oj czekajmy czekajmy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale jak zaczniemy rodzic po 10.11 to juz chyba wszystkie na raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wtedy kazda bylaby juz zadowolona chyba :ico_brawa_01: Mamy juz przewodniczke Maje, niech poczeka na kolezanki i kolegow jeszcze 2 tygodnie i zaczniemy ja przedstawiac naszym malenstwom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale Junior sie rusza - jego godzina na pobudke sie zaczela :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 paź 2008, 21:20

Jestem i ja po wizytach.. nawiedziłam dzisiaj 3 lekarzy ..

najpierw ginka, wszystko Oki rozwarcie na 3 cm szyjka na 1cm, od jutra mam przestać brać fenoterol i niech się dzieje co chce, Jasiek ma koło 50 cm coś koło 3 kg więc rewelacja :-D

póżniej okulista, okazało się, że to moje podrażnienie oka to nie jest zwykłe podrażnienie spojówek, tylko zapalenie 7 nerwu twarzowego..Okulistka mnie przebadała, z oczami mam wszystko w porządku, całe szczęście przez ciąże wada mi się nie powiększyła i wysłała do nurologa..

Bogu dzięki za neurologa w rodzinie, ciotka przyjeła mnie od ręki.. jak tylko weszłam, to powiedziała, że nic nie musz mówić bo ona już wszystko wie..takie zapalenie nerwu może się wziąźć ze wszystkiego, moje najprawdopodobniej z przeciągu szpitalnego.. dostałam jakieś zastrzyki z wit B sloerpwanie na masaże i laser, ciotka mówiła, że przeszłopby mi od razu po sterydach, ale ginka się nie zgodziła, więc muszą mi wystarczyć półśrodki do porodu..

Ogólnie jestem totalnie wypompowana, nie mam siły na nic i chyba zaraz pójde spać.. Dostaliśmy od znajomych świetne ciuszki, nowiutkie, w zasadzie same pajacyki, spodenki, czyli tp cp jeszcze mi brakowało, jutrp zaboeram się za pranie, jak będe mieć siły..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 paź 2008, 23:26

#ania#, super ze wszysko ok!!! :ico_brawa_01: no to z Jaska juz porzadny chlop!!! A to zapalenie rzeczywiscie moglas ze spzitala wyniesc.... juz nie poradzimy nic na to ze w szpitalach czasem bardziej mozna zachorowac niz sie wyleczyc - zbieranina wszyskich zewszad wiec nie ma sie co dziwic.... :ico_sorki:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

30 paź 2008, 00:18

no i juz jestesmy w domku rodzinke mam 50 km od domu w krakowie wiec posiedzielismy 2,5 h i wrociłłam własnie i kresle na klawiaturze szybciutko zajechalismy mąż sie podniecał tym samochodzikiem nowym i ja tez jechalismy uważnie godzine całą :ico_haha_01: a teraz ile lulu bo bardzo zmeczona jestem a niemowie juz o moim ukochanym tak go to wymęczyło cały dzien załatwiał sprawy ide lulu padamy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość