Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 23:42

Przebicie po Tobie było wysokie...
wiesz, ja w miare sie kontroluje przy aukcjach, bo to noramlnie porazka jest. stawiam sobie maksymalna cene i do niej ew. wiem ze moge troszke podskoczyc. i tyle. stowa to bylo maks... (z przesylka :ico_oczko: ) 150 to troche drogo...
jest druga, b. tania... o kurka, byla :ico_haha_01: facet za 40 zl sprzedawal, ale stan taki sobie i bez materaca - wychodzilo z nowym materacem i przesylka pewnie tez ze 100...

a mi sie coscik takiego marzy :ico_wstydzioch: http://www.allegro.pl/item470967333_loz ... tkami.html

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 paź 2008, 23:49

Coś mi się wydaje, że za mniej niż 200 nie pójdzie, bo sobie cenę minimalną ustawili... :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 23:51

karola, ja to na to w ogole sie nie patrze :ico_haha_01: aukcje dodaje do obserwowanych i jesli cena na 10 min przed koncem jest przystepna, to moze i sie "kusze" :ico_haha_01: a za 200 zl to nowe kupie... o takie:
http://www.allegro.pl/item465320525_kol ... _cena.html

[ Dodano: 2008-10-29, 22:55 ]
dobra, lece spac - j juz chrapie :ico_haha_01: zgaga mnie nadal meczy, ale coz... 5 poduszek pod glowe, jedna pod brzuch, druga pod kolanko i do przodu :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 paź 2008, 08:40

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: w ten ponury i szary dzionek

Super te wszytkie aukcje to prawda :ico_brawa_01: no ale niestety nie wszystkie z nas mogą sobie pozwolić na takie zakupy ze względu na mieszkanka :ico_noniewiem: mi akurat metrów nie brakuje ale już po mału zaczynają być zagracone a jeszcze jak Junior dojdzie to już wogóle :ico_olaboga: No ale pooglądać super sprawa. Mi kołyski też bardzo się podobają ale nie wiklinowe. Mam fotel bujany wiklinowy i strasznie hałasuje jak się na niego siada i wstaje. Przez to fotel wylądował na strychu bo do tego wszystkiego rysował mi podłogę (Nie dorobiła się jeszcze dywanu :ico_wstydzioch: )

JA dziś na śniadanko wcinam krokiety ale już myślę co tu by dziś wciągnąć :ico_wstydzioch: jeszcze dobrze się nie obudziłam a już myślę co będę jadła po południu

osita biedna ty jesteś z tymi lekarzami :ico_olaboga: . JA to chyba dziś też pójdę z małym na kontrolę. Niby te krostki mu poschodziły ale cały czas go swędzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-30, 08:39 ]
A ja właśnie kupiłam fotelik samochodowy dla Tymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://www.allegro.pl/item464619563_fot ... ratis.html
Prezent od prababci na pierwsze urodziny :-D wybraliśmy ten niebieski

[ Dodano: 2008-10-30, 09:05 ]
dziewczyny a gdzie wy jesteście :ico_szoking: :ico_szoking: poszłyście rodzić czy co :-D szybko dawać tu znaki życia :ico_nienie: stawiam herbatkę z sokiem malinowym na rozgrzanie :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 paź 2008, 10:47

Jestem :-D Dzień dobry, kochane :-D
Wstałam szybko, umyłam łeba, wyprawiłam córcię do szkoły i poszłam od razu na zakupy :ico_haha_01: I tak chyba póki co będę robiła, bo im później się robi, tym gorzej mi się z domku wykulać :-D Zwyczajnie mi się nie chce :-D
Kurde, od wczoraj jadę na braku kofeiny w organizmie... Dziko się czuję... Ale tak we łbie dziko... :-D Ciśnienie spadło mi do 124/100... Ta druga wartość wysoka, ale jakoś to tam podziałało... Zobaczę, jakie będę miała wieczorkiem... Jakąś bezkofeinową paskudę sobie chyba kupię, bo mi smaku brakuje...
Evik, fotelik superaśny :ico_brawa_01: :-D
Miłego dnia, kulotka :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 paź 2008, 11:09

OOOO Evik- to ja już lecę na tę Twoją herbatkę :ico_kawa: nawet kubeczek swój wezmę. Fotelik superaśny :ico_brawa_01:
Osita- identyczną kołyskę (tą którą Cię przebili) mogę dostać dla małego od kuzynki. Kuzynki córcia spała w niej do 3 m-ca i chwalili ją sobie bo musieli małą pionizować a ona ma taką funkcję.Ale chyba zostaniemy przy łóżeczku, przygotuje je raz i już będzie a tak będę po 3 m-cu nosiła kołyski i łóżeczka w "ta i wewta".
A tutaj widzę nadal temat jedzonka na tapecie- czy to jakaś przypadłość ciężarnych?
Wczoraj pojechałam z M. do Bydgoszczy- M. na trening a ja tak sobie, bo mi sie nie chciało samej w domu siedzieć. Wpadłam do Galerii- tak pooglądać- ehhh. No i wiecie co wyczaiłam w H&m-ie? Welurowy pajacyk a'la Święty Mikołaj- super!!! Stałam nad nim i chichrałam się jak głupi do sera. Fajniasty ale kosztowało toto 49 zł :ico_puknij: więc to już przesada, bo generalnie założy raz najwyżej kilka razy.
Coś w tym rodzaju ale ładniejszy http://www.allegro.pl/item467505425_slo ... _mies.html
A dziś jadę z moją cioicią do lekarza-mojego ginekologa, bo dawno nie była a ma jakieś kłopoty, więc znów czeka nas Bydgoszcz. Potem planuję wycignąć ją do Galerii (znów). Widziałam wczoraj długie spodnie dla ciężarówek a wierzcie mi u mnie z długimi spodniami była różnie. Potrzebuje spodnie długości 36 a takie bardzo ciężko znaleźć, a jak jeszcze mają mieć golf na brzuch to już wogóle. Wczoraj nie zdążyłam już przymierzyć bo zamykali sklep więc dziś zamierzam tam wdepnąć. Póki co mam jedne długie spodnie- takie ala bojówki- ale one są poprostu na gumce i teraz już mam w nich wiecznie brzuch na wierzchu. Ponaszam jeszcze stare trochę większe jeansy w których nie zapinam górnego guzika ale są już mało komfortowe więc tak czy inaczej czeka mnie jakiś zakup (wcale mnie to nie cieszy bo znowu kupa szmalu pójdzie)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 paź 2008, 11:18

Tosia, ja już też w mało co wchodzę... Jak na tyłek wejdą, to w brzuszku, ani pod nim nie pasują... Jak na brzuszek coś się znajdzie, to ogólnie z tyłka mi lecą, bo za szerokie w biodrach... Nic mi w tyłku nie przybyło, więc okazało się, że jestem niewymiarowa... Idę dzisiaj popołudniu poszperać w lumpowni... Na dwa miesiące nie chce mi się kosmicznych kwot wydawać... :ico_zly:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 paź 2008, 11:24

Cześć brzuchatki :-) , wiec melduje sie ze żyje i mamy się dobrze, tylko zgaga mnie dobija strasznie wieczorami, migdały nie działają, tylko renni-ale też nie zawsze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

jezu jakie te kołyski piękne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , tylko,zeby ktoś w prezencie kupił :ico_oczko: , no i właśnie trzeba mieć miejsce, a do tego mieszkanka mieliśmy się przeprowadzic do Swiat, a tu niespodzianka, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu już klucze będą :ico_szoking: :ico_szoking: , wiec teraz wyszukuje róznych pierdół, które nie pasuja z tego mieszkania, ale to same przyjemnoscie takie zakupy-tylko tak sie zlały wydatki wyprawkowe z mieszkaniowymi....

evik super ze prababcia zrobiła taki prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i chyba takie same buty kupilismy naszym smykom, bo ja tez w ccc brałam za 49,99 :ico_haha_01: , fajne sa

tosia strój mikołaja jest super, my w tamte swieta młodemu kupilismy, ale tez uzywane(czego wogóle nie było widac) na allegro za 20 zł :-D , nie warto takiego wdzianka nowego na raz kupowac...

ech u nas pada jak diabli :ico_zly:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 paź 2008, 11:27

niespodzianka, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu już klucze będą :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko no właśnie... Te wydatki... Ale jakoś i tak musicie sobie z tym poradzić... Tak jakby wyjścia nie macie... Będzie dobrze! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 paź 2008, 11:34

No odezwały się kulki :ico_sorki: :ico_sorki:

To tak ajak u nas pada jak diabli nawet nie chce się nosa na dwór wychylić :ico_placzek:

Ja też już w nic się nie mieszczę. Wczoraj już przebrałam się w spodnie ciążowe jedne jedyne jakie posiadam na tą porę roku i kurteczkę kożuszek który ma już 10 lat i wygląda masakrycznie ale tylko w nim się dopinam więc nie mam wyjścia. Obiecałam mojej przyjaciółce że po porodzie od razu go wywalę. I tak nie jest on za gruby ale grube swetry pod spód i do porodu mam zamiar dochodzić. Mi też nie chce sie kupować na dwa miesiące tym bardziej że mam takie braki w szafie że jeszcze będę miała na co wydawać. No a że w styczniu wyprzedaże to mam zamiar zakupić sobie kilka rzeczy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość