Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 paź 2008, 18:05

Spisuj, czekamy :-D
Bluzeczki zajefajne :ico_brawa_01: :-D Pożyczę od synusia marker do graffiti i sobie przyozdobię :-D

[ Dodano: 2008-10-30, 17:41 ]
No dobra, wpadnę nieco później, bom głodniasta :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 paź 2008, 18:42

A ja się melduje po zakupkach- mam porteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W piekarniku zapiekanka serowa się robi (dziś dzień leniucha i gwizdany obiad z serii Pomysł na...). Zaraz M. wracaz pracy i pojedziemy na zwykłe spożywcze zakupy ,no bo sobota wiadomo i goście się jeszcze szykują więc coś muszę upichcić. Odezwe się póżniej

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 paź 2008, 18:52

bom głodniasta
A gdzie ta pomidorówka?? Mądrala ze mnie, a sam juz po bułce z nutellą i jabłku :ico_wstydzioch: A na kolację pasztecik ze śliwkami, z chlebkiem razowym, doczekał sie biedaczek, bo wczoraj pizza wygrała.
mam porteczki
Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: smacznej zapiekanki zyczę. Ja też lubię "Pomysły na...", w Anglii tylko tym sie głównie żywilismy, szybko, tanio, smacznie.
Osita, fajniutkie bluzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ja sie juz nie skuszę. Mam full ciuchów do końca ciązy.
Karolinka, mnie tez przemeblowanie czeka, aż strach się bać. Mało miejsca :ico_placzek: póki co przezyjemy, ważne, że w domku zgoda i szczęsliwie sobie zyjemy.
A na swieta gotuję żeberka w sosiku (może musztarowym :ico_noniewiem: ), ziemniaczki do tego surówka z kapusty pekińskiej.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 paź 2008, 19:11

ta maść na dziasła pomaga bo juz tak cholernie nie bola krwawia ale to nic najważniejsze zeby nie bolało

dzisiaj wściekłam sie na moja babcię normalnie bym ja udusiła 3 miesiące temu zmarł dziadek i ona zostalą sama jak palec staram sie dbać o nia troszcze sie i martwie dziś do niej poszłam a ona od progu wyrzuty ale olałąm to potem mówię że kupilam anilanę i chciałabym zęby porobilą mi trochę na drutach (zawsze robiła cudne rzeczy) a ona na to że NIE :ico_szoking: bo ona slepa jest bo ona sie narobi jak głupia a sweterek to za 5 zł mozna kupić :ico_zly: wydałam 50 zł na anilanę i teraz co mam z tym zrobic? :ico_olaboga: chciałam dać jej zajecie zeby nie myślała i zeby czułą że jest mi potrzebna a tymczasem ona mnie poprostu olałą :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 paź 2008, 19:16

zrobilam liste tego, co upralam:

rekawiczki 3 + niedrapki 3
skarpetki 6 + frote 5
body: b/r 4, k/r 1, d/r 1
paputki/buciki: 10
sweterki/bluzeczki 9
spodnie/rajstopki (ze skarpetkami) 9
spodenki 2
spiochy 2 cieple 5
czapeczki: kapielowe (bawelniane) 7, wyjsciowe 4
rampersy 3

to sa glownie te od patri... czapeczki po malej glownie :ico_oczko: gdzies mi sie zapodziala "lista glowna" :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 paź 2008, 20:23

Ania- a ja zamierzam zrobić sałatkę z makaronu sojowego, drugą z kurczaka i chruściki do kawy, a o daniu obiadowym to w sumie nie myślałam bo jak znam życie wylądujemy u jednych lub drugich rodziców
Kasia- no to faktycznie Babcia sie nie popisała- może miała gorszy dzień i jak z nią pogadasz za jakiś czas to pewnie i tak zrobi dzidzi cudeńka. A swoją drogą to zawsze tak jest że ten kto jest najbliżej i najbardziej opiekuje sie starszą osoba ten jest najgorszy, za to Ci którzy przyjadą raz na jakiś czas wręcz przeciwnie...

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

30 paź 2008, 20:44

hej dziewczynki jejku ja juz mam dosc tych zakupow wydalam kosmiczna juz sume na ta moja dzidzie a ile jeszcze mi zostalo...jak ja wam zazdroszcze znajomych i rodziny ktorzy cos przyniosa czy kupia,zazdroszcze lumpkow gdzie mozna ladne ubranka za bezcen kupic...ja to jestem sama dla siebie wszystko musze sobie kupic nic nie mam po malej..a tu nie mam znajomych z dzieciakami czy w takim wieku zeby rodzice cos mieli wiec wszystko kupuje w normalnych sklepach czasem uda sie trafic na promocje ale portfel i tak splukuje do zera...no moze kilka ubranek mam kupione naprawde po niskiej cenie ale tak to gdzie nie pojde to 100 f leci jak nic,,,,w sumie zostaly mi same pierdoly jak kosmetyki nozyczki i takie tam rozne...ale sie uzbiera...co do jedzonka nie mam smakow zadnych jem roznie ale nic mnie specjalnie nie rusza ze bardzo to chce wlasnie teraz zjesc z kg mam na +ok 10 od poczatku ale wiem ze dzidzia byla na ostatnim usg dosc duza no i brzucho mam wielki a z reszta nie jest zle nie nazekam skoro wlaze w spodnie sprzed ciazy i na upartego sie zapne troche mam tylko dyskomfort przy siadaniu..wkleje kiedys fote jak namowie mojego M zeby mi walnol ladna fotke..a jak narazie to pozdrowionka i caluski w brzuszki

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 paź 2008, 21:15

że ten kto jest najbliżej i najbardziej opiekuje sie starszą osoba ten jest najgorszy, za to Ci którzy przyjadą raz na jakiś czas wręcz przeciwnie...
Tosiu zgodzę się z tym, ale moja babcia to chodzacy wyjątek od tej reguły, to kobietka z sercem na dłoni, z reszta dziadek tez, chociaż jest mniej wylewny niż babcia. Teraz,kiedy mieszkamy razem, bardzo sobie nawzajem pomagamy. Myslę, że z rodzicami byłoby nam się o wiele trudniej porozumieć. Cżęsto bywa tak, że to ja jestem nie przyjemna, bez powodu warknę za coś na Bogu ducha winną babuleńkę, a ona mówi "ale ta ciąża Ci natroje psuje" i chodzi dalej usmiechnieta jakby nigdy nic. Są kochani, i oddaliby nam wszystko.
Kasiu, domyslam się jak bardzo Ci przykro. Chociaż uważam, że babcia sobie przemysli wszystko i jeszcze się doczekasz nie jednego swterka. A jak pojawi sie kolejny prawnuczek, babcia oszaleje ze szczęścia. Do starszych ludzi też trzeba wiele cierpliwości.
Dobrze, że z zabkami trochę Ci sie uspokoiło, aby tak dalej.
Tosia, a jaka ta słatak z makaronu sojowego?? Rzucisz przepisik :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Kasiulek, ja mieszkając jeszcze w Anglii kupiłam sporo rzeczy dla maluszka (body, pajacyki) w Primarku, wychodziło dosyć tanio, jak na nowe ciuszki w porównaniu z polskimi cenami. Pamietam, że często były tam obniżki na ubranka wieksze z serii early days, obkupiłam też nimi chrzesniaczkę.
Kurde, juz głodna jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 paź 2008, 22:24

Kasiu, super, że leki działają... Może już taki ostry stan zapalny do Ciebie nie wróci :ico_brawa_01:
wydałam 50 zł na anilanę i teraz co mam z tym zrobic? :ico_olaboga:
Wyślij do mnie, przecież zmarnować się nie może, a parę ciuszków przecież mogę zrobić... :ico_haha_01:
A tak nawiasem, sędziwi wiekiem ludzie są tak samo w myślach i słowie nieobliczalni jak ciężarne...
A gdzie ta pomidorówka??
Wchłonęła się tak szybko, jakbym jej wcale nie jadła... :-D Łyżka w zupie prawie na baczność stała, taka gęściuszka, a ja głodna zaraz byłam :-D
Kurde, juz głodna jestem :ico_olaboga:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 paź 2008, 23:19

hej dziewczyny
Jakos nic mi sie dzis nie chcialo,nawet właczac kompa...ale wszystko przeczytalam:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość