Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 paź 2008, 21:07

Czesc dziewczyny moj szkrab jeszcze nie spi choc od 40minut ja uspyiam ale mam dosc odlozylam i przyszlam do was

bylam dzisiaj u kolezanki co ma blizniaczki po prostu jestem w soku jak ona je usypia poprostu zanosi je do pokoju do lozeczek wlacza telewizor i wychodzi po 5 minutach dziewczynki spaly a nie to co ja na rekach jeszcze w jej rytmie i piosenki

troche sobie z nia odzylam dopieor do domu wrocilam o 19 wypilysmy sobie po lampce martini i smialysmy sie ze zesmy sie spily bo ja jej cos opowiadalam i mowie ze jak bylam w 10 miesiacu ciazy :ico_puknij:

kurcze moje dziecko mnie wola

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 paź 2008, 22:00

kochane wyniki mam dobre,nadzerki nie ma jestem szczesliwa,a wogole 8stycznia mam rozprawe w sadzie.
Mirek daje dzis popalic widac definitywnie ze to zeby-moglyby juz wyjsc ech....teraz juz spi ale wierci sie cos ciekawe jaka noc mnie czeka.Jutro jade do zlobka-do miasta obok Myslowic pogadac z dyrektorka juz jestem umowiona o miejsce dla Mirka-moglabym spokojnie isc do pracy i wkoncu byc niezalezna :ico_noniewiem:
Sto lat dla Martynki :ico_tort:


dobra uciekam buziaki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 paź 2008, 22:39

ja dzisiaj miał znowu problemy z zasypianiem Gabriela w końcu się położyłam z nim do łóżka i przy cycu zasnął-faktycznie każda ma jakiś sposób, mam nadzieję, że Agnieszka ma rację i obędzie się bez superniani :ico_oczko:

mam biszkopt w piekarniku-robię tort dla mamy...

Ciuszki super ostatnio kupiłyście, ja teraz nad butkami myślę i właściwie Wy w butikach tak tanio kupujecie-myślę, czy też się nie wybrać, tylko ja mam do centrum daleko, a z Gabrielem do miasta... może być problem.
Kuba zasnął na kanapie jak bobas :ico_haha_01:

Program do zdjęć widzę fajny, ale mi szkoda czasu na takie zabawy :ico_noniewiem: tak go mało w tych 24h :ico_sorki:

Gabriel się ostatnio zrobił maminsynek straszny, czasami przychodzi do mnie taki upłakany i mi się wspina po nogawce i rączki wyciąga, jak Go wezmę na ręce to mnie łapie za bluzkę i zaczyna gadać, więc sądzę, że jest zadowolony :ico_noniewiem:

Jolka widzisz i po problemie z nadżerką, jak jeszcze się żłobek uda załatwić to już będzie zupełnie z górki

pisałam wam kiedyś o koleżance z liceum, która usuwała kilka razy ciążę, a teraz ma dzieciaczka ze stycznia jak nasze... pisałam, że od faceta się wyprowadziła, on nie długo i tak poszedł do "pierdla"...poznała jakiegoś gościa i są szczęśliwi-wszyscy nazywają Go tatą Alana i tak już ma zostać, zastanawiałam się co będzie jak jej były wyjdzie z więzienia-czy się nie upomni o syna i ostatnio się dowiedziałam, że On kazał jej zrobić badania dna, okazało się, że to nie jego syn, a co ciekawe ona w takim razie nie wie kto jest ojcem, bo było ich wtedy kilku :ico_szoking: to jest dopiero kłopot...

wrócę jeszcze do tematu choinki, bo dzisiaj rozmawiałam z Kuba o tym, że trzeba wszystkie bombki wymienić-my mamy takie łatwo tłukące się... ale jak już je wymienimy to chcemy żeby choinka normalnie stała na podłodze-trzeba mieć co dziecku opowiadać jak dorośnie :ico_oczko: jak stojak będzie miał odpowiednią średnicę to raczej się nie powinna przewrócić, a bombki niech ściąga, ważne, że będzie zachwycony lampkami i błyskotkami w zasięgu wzroku i ręki :ico_oczko:

wyciągnęłam dzisiaj plakatówki-pomaluję jakieś kolorowe wzorki tu w naszej spelunce na ścianie, bo Gabriel lubi mapę sięgać-kolorowa jest, mam nadzieję, że i obrazkami się zainteresuje...

Asiu, chrześnica faktycznie laseczka, podobno kobieta najbardziej się zmienia-"kobiecieje" między 17, 1 21 rokiem życia i faktycznie widzę nawet po sobie jak się w dosłownie w ciągu 3 lat zmieniłam-wyostrzyły mi się rysy twarzy i wydoroślałam, o ilę się nie spasę to pewnie podobnie będę wyglądać póki się nie pomarszczę :ico_oczko:

idę za chwilę masę mieszać, bo biszkopt już wyciągnęłam, tylko musi przestygnąć

[ Dodano: 2008-10-31, 07:57 ]
Dzień dobry stawiam kubek ciepłego kakao :ico_kawa: :ico_oczko:

noc całkiem całkiem, wstaliśmy przez 7-mą.
mama nie ropoczęła torta jak wróciła rano z pracy-a szkodsas, bo tak kusi, a tu nie mona zjeść :ico_oczko:

idę do Gabiego bo jęczy jak zwykle

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2008, 09:58

a co tu taka cisza myslalam ze pozno wstalam wiec bede ostatnia a tutaj pierwsza

na pobudke :ico_kawa: no i wczorajszy :ico_tort: co maz zrobil

juz myslalam dzisiaj ze bede miala o 6 pobudke bo sie tak majka obudzila i nie chciala spac ale nie wyciagalam jej zgasilam swiatlo i poszlam dalej spac i ona tez w koncu usnela

[ Dodano: 2008-10-31, 08:59 ]
oj widze ze justyna mnie wyprzedzila lub nie doczytalam ze ona juz byla :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 paź 2008, 10:10

napisałam a że to długo trwało to mnie znów wylogowało, teraz już będę zawsze kopiować.

Justyna no z tą Twoją znajomą to faktycznie, kiedyś dzieciak dorośnie o spyta kto jest tatą a ona powie że niewie :ico_puknij: dosyć nieodpowiedzialne podejście tej kobiety

My dzisiaj super spaliśmy tfu tfu żeby nie zapeszyć, fakt spał z nami ale bez żadnej pobudki do siódmej i bez wiercenia także jestem zadowolona

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 paź 2008, 10:21

dziewcyny była kiedyś mowa o cieście marchewkowym. weszłam dzisiaj na mój ulubiony blog Doroty z przepisami na wypieki i okazało się, e kilka dni temu wypróbowała i dodała jej zdaniem najlepsze marchewkowe ciasto:

Składniki:

* 1 szklanka (250 ml) oleju
* 160 g jasnego brązowego cukru
* 3 jajka (białka i żółtka oddzielnie)
* 3 szklanki ubitej startej marchwi (720 g)
* 1 szklanka (120 g) posiekanych orzechów włoskich
* 2,5 szklanki mąki
* 1 i ¼ łyżeczki proszku do pieczenia
* 1 i ¾ łyżeczki sody oczyszczonej
* 2 łyżeczki przyprawy do piernika

Składniki na polewę:

* 30 g masła
* 80 g kremowego twarożku (np. Philadelphia)
* 1 łyżeczka otartej skórki z cytryny
* 1 szklanka cukru pudru

Białka ubić na sztywno z cukrem, pod koniec ubijania dodać żółtka i stopniowo olej, ubijać. Całość przelać do większej miski, dodać marchew, orzechy, na końcu wsypać suche składniki. Wymieszać dokładnie.

Całość wyłożyć do formy kwadratowej o boku 23 cm, piec od 60 - 75 minut (do tzw. suchego patyczka) w temperaturze 180ºC. Wystudzić.

Wszystkie składniki na polewę zmiksować. Równo rozprowadzić po wystudzonym cieście. Ciasto pokroić na kwadraty.

chyba sama też w końcu zrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

31 paź 2008, 10:23

Ja tez sie witam!!

I czestuje sie :ico_kawa:
Czekam na mojego misiaczka, bo dzisiaj go mi dziadkowie "oddadza" wreszcie!!!

U nas troche zmian, Pawelek raczkuje juz do przodu... nie tylko do tylu, no i zaczyna sie wspinac po meblach.... poza tym jak babcia mowi do niego mama to on szuka mojego zdjecia na polce..... ale to wzruszające... :-) pewnie sie stesknil za nami bidulek....

Dziewczyny, fajne zakupy zrobilyscie
Ja bylam wczoraj w tej biedronce ale nic nie bylo dla dzieci, moze przez to ze dopiero wczoraj pierwszy dzien otwarta :ico_noniewiem:

Assik, super zdjecia.... no siostrzenica jaka panna, juz dorosla prawie!

U nas piekna pogoda znowu i oby tak przez caly weekend!!

Lece popracowac troche!!!

Milego dnia!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 paź 2008, 10:26

Witam i ja :-)
U nas nocka ciężka, wiele pobudek z płaczem i nie śpimy już od 7:30.
Justyna, dzięki za kakao, dawno nie piłam, a chyba zrobiłaś mi smaczka....
poprostu zanosi je do pokoju do lozeczek wlacza telewizor i wychodzi po 5 minutach dziewczynki spaly
Też bym tak chciała.
mam nadzieję, że Agnieszka ma rację i obędzie się bez superniani :ico_oczko:
To trzebe wiele błędów popełnić, żeby superniania chciała się zainteresować takim przypadkiem... a myślę, ze my jesteśmy supermamy i nie popełnimy takich błędów :-)
pisałam wam kiedyś o koleżance z liceum, która usuwała kilka razy ciążę, a teraz ma dzieciaczka ze stycznia jak nasze... pisałam, że od faceta się wyprowadziła, on nie długo i tak poszedł do "pierdla"...poznała jakiegoś gościa i są szczęśliwi-wszyscy nazywają Go tatą Alana i tak już ma zostać, zastanawiałam się co będzie jak jej były wyjdzie z więzienia-czy się nie upomni o syna i ostatnio się dowiedziałam, że On kazał jej zrobić badania dna, okazało się, że to nie jego syn, a co ciekawe ona w takim razie nie wie kto jest ojcem, bo było ich wtedy kilku :ico_szoking: to jest dopiero kłopot...
To nieźle sobie laska namieszała w życiu.

A ja się wczoraj załamałam, Ula na zduna zaczęła "tata" wołać, zdun na nią popatrzył i powiedział "dziecko, ja Twoim tatą nie jestem". Mówię Wam, głupio mi się zrobiło, bo to tak jakbym taty szukała dla dziecka... hehehe Jarek też się załamał.

Uciekam szykować obiad na dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 paź 2008, 10:32

głupio mi się zrobiło, bo to tak jakbym taty szukała dla dziecka...
:ico_smiechbig: dobra z Uli agentka...

Gabriel się budzi z drzemki, bo słyszę, es mruczy... dodatkowe s mi się wszędzie robi, bo Kuba wylał piwo na klawiaturę i się kilka literek klei :ico_zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 paź 2008, 11:32

spadlysmy na druga strone wiec pisze cos

czekamy teraz na tate i musimy jechac na zakupy bo juz pusta lodowka a wieczorem maja do nas znajomi przyjechac myslalam ze maz bedzie mial dzisiaj wolne ale niestety hiszpany juz chyba nie obchodza tego swieta bo idzie i dzisiaj popołudniu i jutro rano :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość