caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 paź 2008, 10:21

melduje sie :-) , u mnie podobnie jak u Evik gardło, głowa :ico_zly: , wypiłam cherbate z miodem, zobaczymy, dzis piękna pogoda to wyjde troche na spacerek, bo wczoraj nie byliśmy :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

31 paź 2008, 11:21

A u nas dziś nie pada ale słoneczka jak na lekarstwo. Znowu muszę jechać do Bydgoszczy :ico_placzek: a wieczorkiem na urodzinki do kuzynki Odezwe sie pozniej Miłego dzionka

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

31 paź 2008, 11:56

cześć brzuchate kolezanki, jak samopoczucie? :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 paź 2008, 12:11

Ja chyba zabiję mojego sąsiada :ico_zly: :ico_zly: wczoraj przez półtorej godziny nie mogłam uspać małego bo słuchał głośno muzyki. dziś jak zasnęliśmy to on chyba wstał i zaczął znów walić jak opętany :ico_zly: :ico_zly: ja to m u dziś powiem do słuchu. Żebym przez jakiegoś guwniarza nie mogła pospać :ico_zly:

A u nas piękne słonko. Skoro już wstaliśmy to trzeba się wyszykować i na spacer uciekamy :ico_brawa_01:
Karolaa ja mam pytanko odnośnie tego programu antywirusowego co mi poleciłaś. Bo on przestał działać bo jest na czerwono. NIe wiem czy mam go odinstalować i znów zainstalować?? bo tam piszą że mam wykupić pełną wersję???

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

31 paź 2008, 12:55

Dzień dobry, kochane :-D
Uśmiech mi z gęby nie schodzi, ale przez zakupy jestem zrąbana jak koń po dobrym westernie... :ico_zly:
Evik, dokładnie, odinstaluj i z instalki zainstaluj go na nowo... I tak co miesiąc :-D Mało wygodne, aczkolwiek niekłopotliwe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-31, 11:56 ]
Evik, a sąsiada ochrzań ile wlezie! ie jest sam na tym padole! :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

31 paź 2008, 13:11

Witam grudniuweczki:)
Oj dziewuszki pilnujcie sie z tym zdrowiem:)
Ja ogarne troche mieszkanko-bo kumpela dzis do mnie przyjezdza na ploty i bede lezec:)
U mnie i Karoli ładnie słonko swieci:)
Miłego dnia:))))

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

31 paź 2008, 13:16

U mnie i Karoli ładnie słonko swieci:)
Prawdziwie jesiennie się zrobiło :-D :ico_brawa_01: Nawet strasznie zimno nie jest :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 paź 2008, 13:17

Karolina2411, no właśnie mam taki zamiar ale zadzwoniłam do mojego M i on powiedział że jak wróci to się tym zajmie. Może i faktycznie nie będę się denerwować :ico_noniewiem:

No tak też myślałam ale nie byłam pewna. jak możesz podaj mi jeszcze raz tą stronkę gdzie był ten program to sobie go wrzucę w zakładki żeby cię nie męczyć co tydzień

Karolina2411, a co kupiłaś ciekawego?? Ja też dziś muszę zrobić zakupy bo jutro dzień wolny :-D

Wybieramy się już na spacerek. Zadzwoniłam jednak do tego dermatologa. Umówiłam nas na 5 listopada. Niby na nóżkach mu poschodziło ale na brzuszku zaczęło wychodzić. Miałam iść na kontrolę do pediatry ale po co skoro oni wie wiedzą co mu jest. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

31 paź 2008, 13:17

Katia, ogólnie samopoczucie ok, tylko przciąganie ziemskie na brzuszki działa już coraz silniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-31, 12:31 ]
Evik, z pediatrą daj sobie spokój... Przychodnie pełne zarazy... A tym bardziej, że nic nowego się nie dowiesz...
Instalkę od tego programu musisz mieć gdzieś na kompie... Ale tu masz w razie czego stronkę
http://www.idg.pl/ftp/pc_14468/pc.html
A odinstalowuje się tak: start -> wszystkie programy -> eset. Jak najedziesz myszką na eset, rozwinie się i tam wybierasz : deinstalacja...
Przeważnie kom się resetuje, czasem proszą o zresetowanie... Następnie szybciutko wchodzisz na stonkę i pobierasz jeszcze raz, albo tak jak mówiłam, najprościej z poprzedniej instalki... Ta instalka wygląda jak kilka ksziążeczek jedna na drugiej i jest podpisana nentplst... I nie co tydzień, tylko raz na miesiąc... To jest wersja 30to dniowa :ico_haha_01:
Co kupiłam...? Piersiki do gulaszu po chińsku, uda z indyczka do upieczenia w rękawie... Wędlinki trochę więcej, żeby już do poniedziałku starczyło.. Połowę sobie zamrożę, żeby jej szlag nie trafił... :ico_haha_01: Nabiału troszkę, jogurtów zatrzęsienie, Tośki uzależniacza :ico_smiechbig: , zieleninę... Pieczywko... I mam dość do poniedziałku... :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 paź 2008, 13:33

Uśmiech mi z gęby nie schodzi
mi tez japa sie glupkowato smieje i sama nie wiem, dlaczego :ico_puknij: pewnie to z powodu super aury, bo leje od rana :-D no i mam dzien lenia z tego powodu :-D :ico_brawa_01: zaraz sie chyba tylko wezme za prasowanie, bo mi zimno :ico_chory:

wiecie, dobrze, ze tutaj nie ma jakos takiej nagonki jak w pl ze wszystkimi swietymi :ico_sorki: my przynajmniej sobie odpusczamy cmentarz. zreszta, tutaj wyglada to troche inaczej, nie ma takich grobow jak w pl (przewaznie) tylko takie blokowiska z trumnami... :ico_noniewiem:
Obrazek Obrazek

kurka, lece na kaffke bo zasne :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość