Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 paź 2008, 12:29

Dziewczyny udało się :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zdjęłam obrączkę! Polałam oliwką i udało się zsunąć :ico_brawa_01: Już jej nie zkładam ale dziwnie mi będzie teraz bez obraczki bo nigdy jej nie zdejmowałam :ico_puknij: I źle mi bez niej.

Ok ja wychodzę do taty :-D

Aaaaa i szafę już zamówiłam :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 paź 2008, 12:50

A my mamy pierwse werandowanie przy balkoniku. Maja śpi jak susełek. Na 10 minut ją wystawiam. Ale jest taka maniunia ze sięga do połowy najmniejszego kombinezonka :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

31 paź 2008, 13:45

O matko dziewczyny, ale dajecie......Nie nadązam czytac :)
JA JUZ W DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak cudnownie, mówie wam.
Niedawno wrociłam bo zaprowadzałam starszaka do szkoły, wyszlismy wczesniej i przemieszczalismy sie z godnoscią. Młodszy teraz usnął wiec dopadłam kopma a tu tyyyyyyle powypisywane. Hehehehe nie ma szasn zebym za wami nadązyła, nie zawsze przy urwisach moge sobie pozwolic na siedzenie przy komputerze.

Blumek jestes dzielna, kochana bardzo, walcz z cycusiem, będzie coraz lepiej. Jesli bardzo cie bolą piersi to zwroc uwagę czy mała nie za płytko łapie piers. Nie powinna wisiec na samym sutku tylko złapac dosc głęboko, do otoczki. Dacie rade, jestem pewna!!!
A dupinke (swoją oczywiscie) to powietrz troche jak nikogo nie ma. I szare mydełko do mycia, ale to ci na pewno powiedzieli w szpitalu. Zresztą to sie szybko goi.... Juz niedługo nie bedziesz pamietac o szwach i takich tam :-D

A co do przytulanek, to ja słyszałam ze mozna brykac po 38 tyg, wtedy ciąza donoszona. Rzeczywiscie seksik pomaga czasami wywołac porod i jest to milsze niz oksytocyna (brrrrr) :-D :-D :-D
36 tydzien to troszke moim zdaniem za wczesnie, choc to zalezy od wielkosci dziecka. Jednego tak rodziłam i był niedonoszoną małą bzdzinką. Nie zdązył obrosnąc tłuszczykiem w ostatnich tygodniach :-D

Zmykam zając sie czyms w domku, bo męzus walczył dzielnie, ale musze teraz usunąc slady walki chłopa z obowiązkami domowymi hihihihih. A on pozostaje zdziwiony ze tyle jest roznych dziwnych rzeczy w domu do zrobienia.......(bez komentarza).

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 paź 2008, 13:59

Motylek22, owijaja chyba w takie jakby "zdezynfekowane" pieluszki tetrowe. Tak mi sie jakos kojarzy.

blumek, ja to juz sie doczekac nie moge kiedy na spacerk bede wychodzic z wozeczkiem. ciekawa jestem kiedy go kupimy... Narazie poszukiwan nie robimy... bo i kasy troszke brak. A materac musimy kupic koniecznie. No i jeszcze wanienka - to akurat drobiazg... :ico_sorki:
A Maja w koncu ma 50 cm wiec nie dziwne ze wszystko sie na niej wielkie wydaje :ico_brawa_01: najmniejsza a najwazniejsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

31 paź 2008, 14:05

betka, tak się domyślam, że z tej górki tak samo jak pod nią :ico_olaboga:

antynorma, ja też nie daję rady z czytaniem

Motylek22, fajnie, że się udało

wiecie co, te staniki do karmienia, ale takie ładniejsze to okropnie drogie :ico_olaboga: a ja nie chcę takiego zwykłego bawełnianego :ico_wstydzioch: :ico_zly: poza tym nie wyobrazam sobie nosić stanika bez fiszbinów :ico_olaboga: ani takiego z super 'pełną" miseczką


Myślicie, że nie powinno mnie tu być na listopadówkach skoro mam termin na marca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 paź 2008, 17:36

katia nie wygłupiaj się, każdy jest tu mile widziany, a dzięki Tobie możemy sobie przypomnieć jak to było kilka miesiący temu i może bardziej docenimy że już nam tak niewiele zostało :ico_oczko: I nawet nie myśl o tym żeby do nas nie zaglądać! :ico_nienie:

Ja mam jeden bawełniany staniczek do karmienia ale muszę się rozejrzeć jeszcze za jakimiś ładniejszymi. Ten bawełniany wezmę do szpitala, chyba będzie najbardziej stosowny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 paź 2008, 18:03

Witajcie Kobietki..

jesteśmy i MY nadal 2w1 chociaż dzisiaj coś mnie brzuch pobolewa troche, ale to raczej z przepracpwania, wyprasowałam właśnie ostatnia sterte ubranek Małego i zapełniłam całą komode, jak jeszcze coś dostaniemy to chyba odmówie z honorem, bo zwyczajnie nie mam gdzie chować..wszystko już zawalone, komody, szafa,szuflada pos łóżeczkiem. a jak byłoby gdzie to jeszcze by się coś znalazło do schowania.. Ale przynajmniej poukładałąm sobie wszystko tak jak ja chcę, najpierw body, kaftaniki, śpioszki, pajacyki, koszulki, swszystko ma swoją szuflade, bo inaczej to chyba bym zgineła przy ubieraniu Małego :-D

Byłam umówić się na rehabilitacje i zaczynam w poniedziałek o 10 i tak 10 dni, ciekawe czy wykożystam wszystkie dni czy czasem nie wyląduje na porodówce :-)

Zmykam troche odpocząć, bo ledwo siedze, tak mnie kręgosłup boli..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 paź 2008, 19:13

Dziewczyny pozdrawiam :ico_brawa_01: nadchodzi Wasza kolej :ico_brawa_01: zycze Wam wszystkim szybkich i malo bolesnych porodow :ico_sorki:
:ico_buziaczki_big:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

31 paź 2008, 19:56

a my dzis idziemy doo znajomych z winkiem bo własnie wrocili z wczasów z wysp kanaryjskich i mieli nam cos przywiedź zobaczymy tak za godzine niedaleko bo blok obok takze spoko...do juterka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-31, 18:57 ]
cos mi nawala ten suwaczek niemoge go zmienic w żadny sposóob....... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 paź 2008, 20:42

mmarta81, teraz nasza kolej a przecież tak niedawno sama pisałaś, że masz już dość brzuszka, a już miesiąc od porodu minął:-)

domidj, udanej zabawy!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość