Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 mar 2008, 20:38

kurde a ja sie tyle napisałąm i mi całego posta wcieło :ico_zly: juz drugi raz dzisiaj :ico_zly:

wiec jeszcze raz, u nas dzis sliczna wiosenna pogoda wiec oczywiscie spacerku nie mogłam sobie odpuscic :-D

a u nas jakaś grypka jelitowa szaleje, bo wczoraj mezusia meczyło a dzis moja mama i kolezanka chorują :ico_olaboga: mam tylko nadzije ze maluch sie nie rozchoruje :ico_noniewiem:

A wczoraj normalnie myslałam ze zwariuje bo poszlismy z mezusiem na spacerek z maluchem i on przespał sie pół godziny i jak tylko mu sie oczy otworzyły to ryk bo zobaczył tatuska i na raczki chciał i nic juz nie pomagało, nawwet butelka z soczkiem, smoczek i zabaweczki :ico_noniewiem: normalnie synek sobie tatuska wychowuje :-D ze mna na spacerkach grzeczniutki :-D

Joasiu śliczny rowerek, my tez sie przymierzamy do kupna jakiegos ale mi się takie podobają http://www.allegro.pl/item319530165_row ... ierka.html
a zdjecie rewelacja :-D

Aniu mam nadzije ze sasaidka sie fajna okarze i bedziesz z kim miała poplotkowac sobie :-D tylko nie zpomnija o nas :-D
i mam nadzije ze mezulkowi sie w pracy jakos wszystko dobrze ułoży :-D

Basiu oj ty biedactwo :ico_olaboga: trzymam kciuki zeby Tadzik szybciutko do zdrowia wrócił :-D

Sandra super prezencik ci mezus zrobił :-D trzymam kciuki zeby remoncik sie szybciutko skonczył :-D

Abegano super foteczki :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 mar 2008, 20:46

witajcie
u mnie kiepsko, Tadzik ma katar, Wiki też, ja też zatkany nos i na dodatek gardło mnie pobolewa, oj te zmiany pogody nie wychodzą nam na dobre :ico_placzek:
ja dziś po urzędach latałam i normalnie jakby jakieś fatum wszędzie były kilometrowe kolejki, normalnie po 40 minut stałam w każdej
z tego wszystkiego nie zdążyłam już po formularze i zrobić zdjecia Tadziowi, choć urząd paszportowy był dziś do 17 :ico_placzek: i nie uwierzycie, ale nie udało nam się dziś w ogóle pospacerować, no chyba że licząc drogę z parkingów do urzędów
zresztą Tadziu był tak wykończony, że już grzecznie chrapie, ciekawe jak długo
sandro to super, że pokoik już na wykończeniu, brawa dla "ekspresowych fachowców" :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-10, 19:49 ]
ula fajny rowerek, sprawdzajcie jednak przed zakupem czy dzieciak będzie kiedykolwiek w stanie pedałować, bo my dostaliśmy dla Wiki tego typu i nawet teraz nie da rady na nim jeździć, bo pedały tak ciężko chodzą, że tylko wozić ją się da, więc naprawdę trzeba dobrze sprawdzić, żeby bubla nie kupić
jak kiedyś byłam z Wiki w sklepie w ubiegłym roku, to wsiadała na wszystkie rowerki w sklepie i uwierzcie, że może na 3 dała radę pedałować, a rowerków było z 30 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 mar 2008, 21:00

Basiu no to niezły dzionek dzis miałaś :ico_olaboga: troszke zabiegany
i to chorupsko, ale nie ma sie co dziwić taka pogoda ze nie wiadomo jak sie ubrać, w zimowa kurtke za ciepło a w krótkim rekawku to tez tak głupio :-)
to zycze szybiego powrotu do zdrowia dla całej trójeczki :-D

Dzieki za rady co do rowerków, chyba bede musiała zrobic tak jak mówisz, wziasc małego i niech sobie sam w sklepie wybierze który mu sie spodoba, ale jak bedzie chyba troszke straszy :-D moze na roczek :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 mar 2008, 21:10

dobry pomysł ula my też tak teraz robimy i na wiosnę bierzemy Wiki, żeby przymierzyć ją do 4-kołowego rowerka (2+2)

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

10 mar 2008, 21:40

heloł babeczki
najpierw zaleglosci

to dla Milenki :ico_tort: za skonczone 7 miesiecy :ico_brawa_01:

Abegano fajny ten nowy :ico_brawa_01: :-D aviatorek, chyba tez juzmusze swoj zmienic

Violaślicznie ci w tej nowej fryzurce, ja chyba tez juz musze cos zmienic

jeszcze raz :ico_brawa_01: dla Szymonka za to ze byl taki dzielny

Anulaf śliczne fotki rodzinki, no i nie wiedzualam ze masz taka dorosła córę - gratulacje i bede trzymac kciuki za mature :ico_brawa_01:

wychodzi na to ze Juli to pierwsza lipcowa rowerzystka - :ico_brawa_01: zuch dziewczynka

Basiu zazdroszcze Ci tego urlopu w Bułgarii podobno jest tam slicznie i calkiem niedrogo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-10, 20:40 ]
oczywiscie :ico_sorki: :ico_sorki: o glosy
http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/vote_tha ... y&keyword=

[ Dodano: 2008-03-10, 20:43 ]
raczej tu prosze o głos
:ico_sorki: :ico_sorki:

http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_ ... om=gallery

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 mar 2008, 21:50

http://www.allegro.pl/item320461390_row ... nowe_.html

a moja koleznak kupiła własnie taki rowerek i mówi ze rewelacja :-D i maluszke nie chce sie z nim rozstać, bede musiała sie do niej tam wybrac i go przetestować :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

10 mar 2008, 21:56

W koncu ktos tu gaduli! :ico_brawa_01:
Sandro super, ze u ciebie to taki ewpresowy remoncik :ico_brawa_01:
Basiu, ojejku, co za swinstwo zlapaliscie? :ico_szoking: Kurujcie sie szybciutko! :ico_oczko:
A co do rowerkow to najlepsze sa te co maja pedaly ustawione jak normalny rower tzn na dole, a nie na przednim kole! Bo te z regoly to niezbyt dobrze dzialaja! Tutaj to w sklepie decatlon (taki sportowy) mozna je kupic i sa fajne bo az do 4-5roku dziecko moze nim jezdzic, a sa solidne z metalu, a nie plastikowe! Nie wiem czy sa u was te sklepy! :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 mar 2008, 21:57

Ula rowerek rewelka moja znajoma ma i corka spala z tym rowerkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu ale dzien i nie dawajcie sie chorubsku

[ Dodano: 2008-03-10, 20:57 ]
Dziekujemy za komplementy o Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

10 mar 2008, 21:58

A mnie sie dzisiaj smieszna historia przytrafila! Ktos mi zostawil skrzynki drewniane z drzewem na podpalke pod garazem! Popytalam sie dwoch sasiadow, a to nie oni! :ico_szoking: Mam jeszcze jedna osobe na mysli, zobaczymy jutro! :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 mar 2008, 21:59

Sandro to sypialnia czy pokoik dla Szymonka sie szykuje? :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-10, 21:00 ]
Aniu cichy wielbiciel na kominek chce sie zalapac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-10, 21:05 ]
Glosik na karacistke Zosie oddany :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość