domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

01 lis 2008, 12:44

:-D :-D DZIEWCZYNY W KOŃCU LISTOPAD ..czas na nas do porodu 10 dni juz bym chciała :-D :-D :-D :-D pozdrawiam was i całuje....mucio....mucio :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-01, 11:50 ]
odnosnie cmentarza ja sie nie wybieram nie ryzykuje takie korki u nas w kr mam jakies delikatne skurcze moze cos sie zacznie wkoncu za niedługo

wczoraj byliśmy u znajomych tam jak wam pisałam byli na wyspach kanaryjskich mieli nam przywież cos jakis drobiazg i słuchajcie jaki dostałam prezent 8 śliniaczków dla dzidzi kazdy w innym kolorze i na kazdym jest wyspa namalowana gdzie byli takli bajer no suchajcie super bedzie mi to ich przypoinac a jak dobrze pojdzie chca zebysmy z nimi pojechali ale teraz nie na wyspy tylko do hgiszpani za rok juz nas raz namowili na grecje po slubie mielismy kaske to pojechalismy teraz trzeba odkładac na hiszpanie z dzidzia za rok na samochody bo przeciez kupilismy te pod wycieczke kiedys marzenia wtym roku nigdzie nie bylismy to moze za roczek sie uda warto ciułac rok cały i składac ......juz z Julcia pojedziemy jak bedzie dobrzewszystko ale to tylko plany całuski gotuje rosół a w kra czyli u nas pada ......moj ma jechac na mentarz ja jestem w domku....

[ Dodano: 2008-11-01, 13:07 ]
BLUMCIU chciałam cie zapytac jakie papiery -dokumenty otrzymałas w szpitalu //?????

BO NIEWIEM AKT URODZENIA WYDAJA OD RAZU JAK SIE WYCHODZI NIEWIEM CZY POPROSIĆ CZY JAK??????
I PYTAJA CIE DO JAKIEJ PRZYCHODNI NALEŻYSZ GDZIE ZAREJESTROWĆ DZIDZIE NIC NIEROZUMIEM :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-01, 13:08 ]
jak wiecie napiszcie mi dziewczyny.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lis 2008, 14:20

A ja dla odmiany mam zamiar isc na cmentarz, zwlaszcza ze mam tam 5 minut, bo mieszkam bardzo blisko. Przejde sie bo nie chce mi sie w tym domu siedziec, potem za duzo mysle i sie stresuje bo nie moge sie doczekac kiedy maly wyjdzie :-)
No a w poniedziałek do szpitala, bardzo sie boje takiego wywołanego porodu :ico_olaboga: wiem jak to wyglada, bo juz dwa razy w tej ciazy lezaląm w szpitalu i widziałąm jak dziewczyny to znosza. Oczywiscie nie ma na to reguły, ale te zastrzyki i kroplowki mnie przerazaja :ico_placzek:
A maly kopie jak wsciekly, zdaje sie ze wyskoczy ale przes skore brzucha :-D normalnie mnie to boli i zeber tez juz nie czuje. No ale mam nadzieje ze to juz ostatnie chwile jako 2 w 1 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 lis 2008, 14:42

chciałam cie zapytac jakie papiery -dokumenty otrzymałas w szpitalu //?????

BO NIEWIEM AKT URODZENIA WYDAJA OD RAZU JAK SIE WYCHODZI NIEWIEM CZY POPROSIĆ CZY JAK??????
ja dostałam w szpitalu po urodzeniu Madzi karteczkę z umówionym już spotkaniem do Urzędu Stanu Cywilnego po wydanie Aktu urodznia - wydaje mi sie że w każdym szpitalu to tak wygląda.
I PYTAJA CIE DO JAKIEJ PRZYCHODNI NALEŻYSZ GDZIE ZAREJESTROWĆ DZIDZIE NIC NIEROZUMIEM
przede wszystkim nie ma sie co denerwować bo w szpitalu wszędzie cię pokierują i dowiesz się co i jak. Ja po otrzymaniu w USC Aktu urodzenia i peselu, poszłam zameldować Madzie, potem do przychodni itd. nie ma czym na zapas sie martwić - najwazniejsze teraz to być spokojną i myśleć o już tak niedługim przyjściu maleństwa na świat - jak ja juz bym chciała żeby był marzec! :ico_sorki:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

01 lis 2008, 15:23

wiola85, wiolu kochana trzymaj sie mocno wiem ja tez lezałam w szpitalu na poczatku 7 dni wiem co to znaczy mam to przed oczami do teraz a juz prawie jestem w koncowce myślcie ze duzo z nas to przeżywa i myślmy o nas bedzie nam lżej.... :-D

[ Dodano: 2008-11-01, 14:25 ]
Ania_R, dziekuje ci kochanie.... :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

01 lis 2008, 15:34

domidj, - dostałąm książeczkę zdrowia dziecka i kartę szczepień. W spzitalu podajesz, do jakiego lekarza rodzinnego należysz i szpital sam zawiadomił osrodek zdrowia. Aktu urodzenia jeszcze nie mam, bo rodziłam w innej miejscowości. Wiec po niedzieli mężuś wszystko załątwi.

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

01 lis 2008, 16:37

dziekuje blumciu :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 lis 2008, 17:53

Ello!!

A ja dzisiaj spałam po obiadku, normalnie pierwszy raz od bardzo dawna, ale czułam się taka zmęczona, że nie wytrwałabym bez spania.. Mój Mały jakoś mało ruchliwydzisiaj, cały czas leży z prawej strony i słabo go czuje, dostałam tylko kilka razy w szyjke, Po za tym boli mnie dół brzucha coś jak na oktrs ale jeszcze nie bardzo mocno i mam masakrycznie dużo śluzu jakiś taki galaretowaty, ale to już od kilku dni.. Zastanawia mnie to, że mały się słabo rusza, ale mam nadzieje, że zwyczajnie sobie śpi :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 lis 2008, 19:00

Witajcie :-)

Jeszcze tylko 24 dni do rozdwojenia :ico_brawa_01: mam nadzieje że Filipek się ni spóźni na tan świat i zawita punktualnie lub ciut wcześniej :ico_sorki: Już tak bardzo chciałabym Go zobaczyć, wycałować i wyprzytulać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiola85 obyś szybciutko się rozdwoiłą kochana ale teraz już na bank jesteś jedną z nas listopadówek :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ania_R dziękujemy kochana, Tobie też szybciutko zleci zobaczysz. A pracujesz nadal??? Bo pamiętam że pracke miałaś dosyć ciężką :ico_olaboga:

#ania# hmmm to tak jakby ten czop Ci odchodził :ico_noniewiem: Więc może pierwsze oznaki zbliżającego się porodu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lis 2008, 19:11

Motylek22, no racja teraz to juz na pewno jestem listopadówka :-D
#ania#, motylek ma racje to pewnie czop Ci odchodzi, a podobno przed porodem na poczatku boli jakby sie miało okres dostac. Wiec kto wie moze cos sie zacznie dziac :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

01 lis 2008, 19:42

Witam dziewczynki..dzis sie zaczyna Wasz miesiąc wiec chiałam Wam zyczyc szybkiego rozwiązania i szybkiego tulenia swoich maluszków.. :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość