Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lis 2008, 17:38

lubie tego dnia za bardzo bo wracaja rozne smutne wspomniania
ja w ogóle nie kultywuje chodzenia na groby-wkurza mnie to, że cały rok stoją zapyziałe i na raz sie wszyscy rzucają kto ładniejszy znicz kupi i nie ma gdzie auta zaparkować :ico_oczko: my po prostu spacerowaliśmy

napis oznacza "moje życie się zmieniło... na lepsze od 17.01.2008" ja mam na łopatce wytatuowane serce a w nom "Jacob" myślałam, żeby gdzieś tam też Gabriela umieścić, ale w końcu stanęło na tym, że będzie miał swoją własną miejscówkę na moim ciele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 lis 2008, 18:02

Czesc dziewczyny!

Ostatnio malo tu zagladam, ale mam straszny sajgon w pracy, zostalam sama, 2 dziewczyny odeszly, jedna sama odeszla i wszytsko na mojej glowie.

Justyna, no odwazna jestes!! :ico_brawa_01: Sentencja na cale zycie :-)

ja nie ide na groby, bo jestem sama z Malym, poza tym moje groby sa w Kielcach, ale jezdze tam czesto wiec nie mam zadnych wyrzutow sumienia, za akurat dzisiaj nie odwiedze bliskich zmarlych....

Powiem Wam tylko, ze moj synek przyjechal od babci calkiem odmieniony, lazikuje, biega w chodziku, wstaje (musialam obnizyc lozeczko).... normalnie szok :ico_szoking:
Dobrze sie nim babcia zajela .... :ico_oczko:

Dzisiaj tak slodko przytulal siedo mnie, az mi sie plakac zachcialo... :ico_wstydzioch:

U nas pogoda beznadzieja, pada caly dzien, ale przynajmniej cieplo, bylismy na krotkim spacerku...

co mialam pisac, ale wylecialo mi z glowy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 lis 2008, 18:33

moj synek przyjechal od babci calkiem odmieniony
babcia "odwaliła kawał dobrej roboty" :ico_oczko:

szukałam w necie butów dla Gabriela i trafiłam na kolekcję CCC, dam wam link, bo za 50zł można bardzo ładne nowe buty na zimę kupić, kliknijcie sobie w zakładkę dla dziewczynek-bodaj od 25 ł sie zaczynają już na gumowej podeszwie i od rozmiaru 19.
http://www.ccc.eu/katalog/kolekcja_dzie ... 5620000006 otworzy się pewnie na zielonych, które mi wpadły w oko :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lis 2008, 19:34

mz74no to super,ze babcia tak dobrze zajmuje sie małym :ico_brawa_01:
fintifluszkano to powiem ci ze super dziarka...taka sentymentalna :ico_oczko: ,co do 1listopada to no niestety ludzie sa falszywi i chca sie pokazac co to oni nie sa-mnie zawsze rozwalały te wybiegi na cmentarzach-a bo ja jestem lepiej ubrana hahaha normalnie rzeznia.Co do parkowania to faktycznie lipa straszna :ico_noniewiem: .A te buciki powiem ci sa genialne ja je wypatrzylam dla Mirka ale niestety nie wcisnelam ich na jego noge bo ma za duze podbicie a one sa raczej na szczuplejsza nozke.

Jutro ma moj M przyjechac do dzieci,wpadnie z nim chrzestna Mirka a moja kolezanka moze i atmosfera bedzie luzniejsza bo poki co ja jak go widze to cisnienie mi wzrasta po tym dniu co mi kazal rachunek przynosic-stwierdzilam ze mam w nonono jego łaski...Mowil ze jutro alimenty mi da-oby :ico_sorki: bo przydaloby sie zas zaopatrzyc w co miesieczny zapas kaszek,soczkow,pieluch itd itp...Buzka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 lis 2008, 21:42

My już po odwiedzinach, wróciliśmy późno, Ula już wykąpana i śpi. My właśnie będziemy oglądać Housea.
podziwiam jak Kuba z taką precyzją potrafi igłą wymalować takie wymyślne literki...
Rzeczywiście jest to arcydzieło, ciężko jest czasem namalować coś ładnego prostego na kartce papieru, a co dopiero na skórze... Kuba ma talent :-)
Powiem Wam tylko, ze moj synek przyjechal od babci calkiem odmieniony, lazikuje, biega w chodziku, wstaje (musialam obnizyc lozeczko).... normalnie szok :ico_szoking:
Dobrze sie nim babcia zajela .... :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla babci i :ico_brawa_01: dla Pawełka :-)
bo ma za duze podbicie

Po czym poznać, że dziecko na wysokie podbicie????

Co do cmentarzy, to nie zawsze mam czas odwiedzać wszystkich zmarłych... mamy ich na samych Osobowicach bardzo wiele, nie wszyscy wiem gdzie leżą... więc w taki dzień jak dziś to jest dobra okazja, żeby i im zaświecić świeczkę.

Uciekam dziewczynki... miłej nocki.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 lis 2008, 23:22

wpadam tylko powiedziec wam dobranoc
pinko wszystki panie w obuwniczym mi tak mowia,Mirek ma poprostu bardzo gruba nozke i nie we wszystki buciki ona mu wejdzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lis 2008, 08:29

Cześć dziewczynki,
Stawiam wszystkim :ico_kawa: herbatkę i kakao, co kto woli.
U nas noska ciężka, Ulek nie chce spać w swoim łóżeczku, jak tylko ją do niego odkładam, zaraz zaczyna płakać i muszę ją wyjąć.

Justyna, ta strona z butkami jest rzeczywiście fajna, i nie są drogie, ciekawe czy w sklepie też będą dostępne. Muszę się przejść do CCC.
Jola, dzięki za wyjaśnienie, Uli raczej wchodzą butki na nóżkę, więc chyba nie ma wysokiego podbicia, ale sprawdzę to w najbliższym czasie.

Uciekam na razie, miłego dzionka.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2008, 08:29

Czesc witam o poranku my dzisiaj juz nie spimy mozna powiedziec ze od 5 :ico_olaboga:

u nas paskudna pogoda cala noc strasznie padalo a teraz tez jest zachmurzone

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-11-02, 07:30 ]
o widze ze i pinko juz jest

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lis 2008, 08:55

cześć dziewczynki, Aga, dzięki za kakao, ja też się wybieram do ccc-na szczęście jest w koronie więc nie mam daleko.

U nas też kiepska noc, Gabriel wczoraj po południu spał ponad 2h dopiero o 18 sie obudził i najpierw nie mogłąm Go uśpić i latałam do niego co chwilę, aż w końcu jak o 21 się z nim położyłam tak zasnęłam, możnaby powiedzieć do rana, ale budził się w nocy spłakany bardzo często, więc nie powiem, żebym się wyspała... idę dać mu syropki, dzisiaj lecimy na obiad do teściów

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 lis 2008, 11:05

to i ja sie witam u nas nocka spokojna Mirek wstał o 6.Uciekam do synka pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość