Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 lis 2008, 11:28

hej, ja tez sie witam!

Nocka w miare spokojna, jedzenie o 5.00 potem do 7.20 spalismy jeszcze. :-)

U nas dla odmiany dzisiaj pieknie i ma byc bardzo cieplo, wiec pewnie wybierzemy sie na dlugi spacer!!

Justyna, bardzo fajne te butki, te zielone mnie tez sie podobaja no i jeszcze cena nie taka straszna, moze sie skusze na nie!

Milego dzionka dla WAS wszystkich!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lis 2008, 14:19

pojechaliśmy do korony na zakupy, weszłam z Gabim do CCC i powiem Wam, że warto wstąpić, mają masę świetnych bucików-szkoda tylko, że żadne nie są skórzane, ale dzięki temu ceny są przystępne. znaleźliśmy też 2 pary fajnych kapciuszków, ale póki Gabriel nie chodzi wystarczą mu skarpetki absem choć na pewno za jakiś miesiąc tak zagościmy jeszcze w każdym razie jak szukacie bucików, albo kapci to polecam bardzo wstąpić do CCC kolekcja jest świetna.
Ja tylko żałuję, że nie wzięłam tych zielonych i nie uciekłam stamtąd, bo zaraz przyszedł kuba zaczął marudzić, że wyglądają jak dla kosmonauty i tyle kolorów jakby się projektant nie mógł zdecydować i kupiliśmy takie czarne kozaczki-trochę jak kowbojki, z napisem Motors bo jak Kuba je zobaczył to się mało nie posikał :ico_puknij: ja wolałam te zielone... te czarne mi się z prlem kojarzą i dziećmi w szarych kurtkach :ico_noniewiem: no ale trudno, odbiję sobie kolorowymi kapciami :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-02, 13:25 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2008, 15:05

Justyna fajne te buty

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lis 2008, 17:04

z napisem Motors bo jak Kuba je zobaczył to się mało nie posikał :ico_puknij:
heheheheh :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Fajne buciki, czarny kolor praktyczny, nie będzie widać że brudne :-)
Jutro się przejdę do CCC, zaraz poszperam gdzie mam najbliżej.
Męczę dzisiaj Jarka żeby mi wifi w kompie zrobił, a tu już 16 i nie wiem czy zrobi :ico_noniewiem: Obiecał.....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lis 2008, 17:09

powiem Wam, że się przekonałam troszke do tych bucików, bo Gabriel w nich fajnie wygląda-już mu zakładam na rajtuzki, bo w tych szmacianych butkach miał zwykle zimne nogi jak z dworu wracaliśmy :ico_noniewiem: Kuba w dalszym ciągu sie nimi ekscytuje-nie są takie złe...
już 16 i nie wiem czy zrobi
skoro obiecał... :ico_oczko: ja zwykle sama robię wszystko przy komputerze, bo Kubie się nie chce... :ico_noniewiem: internet też sama instalowałam i jeszcze były z nim problemy i przewisiałam kupe czasu ne telefonie do tp...

poszliśmy do teściów, Gabriel ciągle szarpał za obrus, że nam obiad tańcował. Od 10 nie spał więc jak zaczął marudzić to Go przytuliłam i zaraz zasnął i to tak mocno, że Go całego ubrałam do wyjścia i położyłąm w wózku, w domu wyciągnęłam ułożyłam w łóżeczku i rozebrałam-a On dalej śpi :ico_olaboga: żeby tylko nie było tak jak wczoraj, że teraz do 18 będzie spał, a później noc zarwana

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 lis 2008, 18:12

żeby tylko nie było tak jak wczoraj, że teraz do 18 będzie spał, a później noc zarwana
Ja pozwalam Uli spać max do 16:30, potem ją budzę, bo inaczej nie ma spania na wieczór, tylko jest marudzenie.

Muszę się pochwalić, moja córa dzisiaj, przed chwilą, pierwszy raz powiedziała do mnie "mama" :-D wspaniale było usłyszeć :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2008, 18:31

my tez chyba dzisiaj pojdziemy pozno spac moja niunia jakies 10 minut temu wstala usnela nam dzisiaj po 10 i wstala o 11 pozniej chcialam ja uspac ale ona nie chciala i na spacerku mi padla choc robilam wszystko zeby nie spala

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 lis 2008, 20:03

Muszę się pochwalić, moja córa dzisiaj, przed chwilą, pierwszy raz powiedziała do mnie "mama" :-D wspaniale było usłyszeć :-)
:ico_brawa_01: wielkie

my dzisiaj byliśmy u rodziny i Arturka tam uśpiłam a ten jak wstał to siadł i odrazu mama wołał bo nowe miejsce i mnie nie widział, też super uczucie, wogóle teraz się taki mami synek zrobił jak Norbi chyba bo cały czas tylko mama i mama a jak mnie już zobaczy to nie mam szans uciec
Wogóle to wczoraj wróciliśmy koło 19-tej to wykąpaliśmy się i odrazu padliśmy a i dzisiaj jestem zmeczona więc zaraz kąpanie i spanko. Jutro będę aktywniejsza bo na praktykach :ico_oczko:

Justyna no tatuaż rzeczywiście superowy a i butki niczego sobie :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2008, 20:34

wlasnie zapomnialam brawa dla Ulenki za mama

odlozylam majke do lozeczka niech sie uczy sama zasypiac bo przeciez za miesiac rok konczy ilez mozna na rekach nosic ciekawe co nam z tego wyjdzie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 lis 2008, 21:01

super Agnieszka, to musi być świetne uczucie :-)

Ja unynałam Gabriela, ale jak wychodziłam z pokoju to się przewalał w łóżeczku, więc możliwe, że to nie koniec na dziś :ico_noniewiem:

Kuba robi tosty :-D więc za chwilę kolacja, jutro kupię piersi i ciasto francuskie-wypróbuję przepis, do którego Aga dała link kilka dni temu-ja przez to, że tyle lat mięsa nie jem za bardzo nie umiem Go przyrządzić, najlepiej mi wychodzi z gotowych przepisów :ico_sorki:

Iwona powodzenia z dzisiejszym usypianiem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości