Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 lis 2008, 23:58

a co kosciola
wiesz ja tez zaluje ze zaprzestalismy regularnie uczeszczac.. ale dlatego ze sie wyprowadzilismy
w porzednim mniejsyzm miejscie. byl tak swietny klimat. super ksiadz.. cala ciaze co niedziele tam bywalismy
poznalismy dzieku temu super przyjaciol. poczatkowo sledzilismy rozwoj swoich brzuszkow na mszy. dopiero po porodzie sie poznalysmy. i tak sie zaczelo

lelus od 3 dnia zycia bywal co niedziele w kosciele..
i bywalo roznie
czasem spal
czasem poplakal hehe ale z czasem bylo coraz lepiej..

ach pieknie tam bylo...
eh, cięzko dziś znaleźć takie miejsca..ja kiedys byłam bardzo praktykujaca, teraz jakos średniawo żeby nie powidziec kiepskawo.. w poznaniu mieliśmy w sumie blisko tez bardzo "przyjemny" kościół, "mądrych" duszpasterzy...ale cięzko było się zorganizować z kolei z Alkiem i "wbić" w odpowiednią godzinę (głównie żeby nie było tłumnie właśnie)..

dobra zmykam pod prysznic zaraz

buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lis 2008, 00:30

w POznaniu macie Dominikanow

naszych ulubionych ojcow hihi
naprawde spoko chlopaki z nich hihi

ja jeszcze chwile jestem...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lis 2008, 00:55

NO to i ja witam z wieczorka. mam jeszcze kilkanaście minut do północy to na szybciocha.

Aniu usmiałam sie dizs z twoich postów. Z cycolkowej Helenki i z tych Twoich ogórków z colą hihi.

Madziorka jak Lelek?? Tomkowi dziś juz lepiej i kaszel jakby mniej go męczył bo dałam mu kropelki na kaszel. Także skoro tak to oczywiście telepatycznie ślę i Wam podobne zakończenie choroby:)

Aleksandrowicz Alek jest świetny i mega rozkoszny hehe.
Nawiązując do Twojej wypowiedzi... Tomek ostatnio bardzo reaguje jak się z jarkiem sprzeczamy. Nie mozemy podnieść głosu bo on od razu popada w mega głośny krzyk!!! Jestem w szoku. Jak taki szkrab już widzi nasze emocje i jak mu sie to nie podoba. Ale sposób na nas ma nie ma co. Od razu milkniemy. Takie małe lekarstwo na złość hehe.
Poza tym od jakiegoś czasu nie pozwala mi przy kompie zasiadać. On oczekuje mojej uwagi i jak siadam do komputara to mam demonstrację w postaci EEEE, EEEE, EEEE i tak dopóki nie zajmę sie dzieckiem. Ech dla mnie to niesamowite jak takie maluszki sie rozwijaja, jak poznaja świat i ludzkie zachowania wyłapują...

Pisałyście o kościele. Ja w ciaży chodziłam i jak Tomek był mały też. Teraz mam problem. Bo Tomek cały czas lata po całym kościele a ja musze za nim. Boję się, ze mi gdzies zginie oraz że spadnie ze schodów lub jakiegoś stopnia, bo obowiązkowo musi na wszystko wejsć. Na razie dałam sobie spokój i chodze sama jak on spi. Tym bardziej, ze mój jarek nie uczęszcza do koscioła więc sobie z nim siedzi wdomku. Moze jak podrośnie to się zmieni? sama nie wiem czy w to wierzyć?

Madziorka nie masz się co martwić o płciowość Lelka. To normalne w tym wieku. Przeciez to tylko ciekawosć i zabawa. Tomek tez staniki zakłada na szyję, próbuję zakładac moje szpilki, a jak sie maluję to on ma swój prywatny pędzel i obowiązkowo siebie też pędzluje hehe.

To chyba tyle, więcej nie zapamiętałam niestety.
Jeszcze tylko pochwale Piękną foteczkę Emi. Witamy w gronie irokezików hehe:)

Zaraz mój mężulek wróci z męskiego posiedzenia. O! właśnie wszedł hehe.

Madziorka biorę z Ciebie dobry towarzyski przykład i organizuję u siebie mamuśkowe spotkanko. mam bowiem dwie sąsiadki z małymi bobaskami. na razie chodzimy na wspólne spacerki, tzn wymieniamy się. Ale już w tym tygodniu zapowiedziałam spotknie w stylu "domowe przedszkole" i zapowiada się fajna posiadówka.

No to lecę, do juterka:)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 lis 2008, 10:03

Wiam z :ico_kawa: po koszmarnej nocce :ico_placzek: Helence chyba ostro idą te trójki, bo w nocy był okropny płacz :ico_olaboga: Na dodatek pojawił się katar i Lenka kicha i pokasłuje. Chyba zostanę z Nią dziś w domku... bo ostatnio olałam taki katarek, wyszłam i skończyło się zapaleniem gardła właśnie.

Jeśli chodzi o kościół, to my z Lenką nie chodzimy, bo Ona bardzo krzyczy w kościele. I każda próba kończyła się tym, że musieliśmy wychodzić... a poza tym tutaj też nie ma fajnej atmosfery w kościel... mój Krzyś chodzi teraz sam, w miarę regularnie, a ja tylko od wielkiego dzwonu.

Kurdę, nie mogę pisać, bo mi Szpak przeszkadza. Odezwę się później.

[ Dodano: 2008-11-04, 09:05 ]
madziorka, tamten wątek już czytałam. Ale się nie wypowiadam, bo nie chcę sobie nerwów psuć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-04, 11:06 ]
Znowu pustki tutaj :ico_olaboga:

madziorka, jak minęła nocka? Leluś spał spokojnie??? Co do jedzenia to Aleksandrowicz ma rację - to ostatni dzwonek żebym mogła jeść to, na co mam ochotę. Bo po urodzeniu Weroniczki zamierzam się trzymać diety. Dla malutkiej i dla mnie - bo sporo przybrałam na wadze a w ten sposób szybko zrzucę. Spadam, bo Lenka wyje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2008, 13:00

JESTEM I JA :-D bylismy na targu ,pokupowalismy warzywa i owoce,moim 2 cioteczka sweterki a kuzynowi bluze,bo mamy najazd rodzinki ze wsi w weekend :-D :-D

CO do kosciola to dawniej chodzilismy czesto,a teraz to tylko na mszy jest gonitwa za Wiki ,bo zapieprza po calym kosciele jak szalona,takze teraz chodzimy sporadycznie :ico_oczko:


Widze ze wszystkie dzieciaczki sie lubia przebierac i ubierac nasze buty,Wiki uwielbia moje jedne szpile zaklada je i torebka na ramie ,buziak posyla i papa idzie hihi


MADZIORKA wlasnie jak Lelus??


ANIU wspolczuje koszmarnej nocki oby Helence szybko wyszly i duzo zdrowka dla niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lis 2008, 13:12

Heeej! Ja poki co, wygoinilam chlopakow na male zakupki, a sama zrucam zdjecia. Rano zamontowali nam internet, wiec wklejam szalone zdjecia z Halloween! A jak Mis pojdzie spacku, napisze :*

AAAA!!!
Wczoraj odebralismy Misia od Tesciowej i MIS CHODZI!!! SAM! Bez butkow, bez raczek, nie na czworaczka... Cudnie.Wiem ze ostatni, ale tak mnie to cieszy.. Mimo ze pozno - to i tak cudnie!

Rudaaaaa... i lateksowa w dodatku :P :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Michas- Frankenstein :):
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-04, 12:31 ]
Moja kumpela- sado-maso :): hihi
Obrazek
Obrazek
Ultrafiolet i porozklejane krzyze i znicze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:):
Zabawa byla przednia. I dla ludzi, i dla nas. Kocham przebieranki!
JEszczetylko wam wkleje foty Misia- z dzisiaj.. juz pewnych kroczkow :-)
I ide zmajstrowac obiadek. Duzy chory - biedaczysko.. Mis zasypia.. spokoj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 lis 2008, 13:32

nie no Juli, wymiękam!!! Świetna z Ciebie ruda, lateksowa :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULACJE dla Misia za samodzielne kroki!!!! Wiesz, ja byłam przekonana, że Krzyś już zaczął sam dreptać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

frydza, mam nadzieję, że u Lenki na katarku się skończy... już mi padła z pół godziny temu, ale nic dziwnego skoro i Ona miała nockę zarwaną, a rano spała tylko pół godz dłużej niż zwykle.
Najazdu gości to zazdroszczę; uwielbiamy towarzystwo, choć może akurat teraz :ico_ciezarowka: nie mam zbyt dużej chęci na imprezowanie, bo mi po prostu ciężko.

co do przebierania się Bąbelków, to Lenka upodobała sobie buty tatusia :-D i podobnie jak Leoś zakłada na szyję moje staniki oraz majtochy (moje i Krzysia też).

madziorka, co do upodobań Leosia to wcale bym się nie obawiała, że na transwestyte Wam wyrośnie. Taki wiek, że maluchy chcą wszystkiego próbować, a raczej naśladować rodziców. A powiedz, czy Leonkowi juz minęła faza, że kocha najbardziej tatusia??Adam może swobodnie wejść do klopka, żeby Lelek nie płakał??
a tak w ogóle to czy Ty madziorka czasem nie :ico_ciezarowka: bo skoro odpowiada Ci moje menu (ogórek kiszony + cola) hihi :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D

Zmykam spać, bo dziś od 2 ja siedziałam przy Lence. Szkoda mi już było Krzysia, bo i tak o 6 musiał wstać do pracy... ale wróci wcześniej, bo loty odwołane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobranoc :-)

[ Dodano: 2008-11-04, 12:35 ]
AAAAAaaaaa, no to jeszcze postawię :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo dziś Heleneczka kończy 16 miesięcy!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2008, 13:37

Juli, wygladalas bosko ,imprezka widze byla zajebista :-D :-D
i dla MISIA ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za chodzenie :-D

[ Dodano: 2008-11-04, 12:38 ]
ania1980, DLA HELENECZKI Obrazek

[ Dodano: 2008-11-04, 12:39 ]
a tak w ogóle to czy Ty madziorka czasem nie bo skoro odpowiada Ci moje menu (ogórek kiszony + cola) hihi
HIHI o to samo pytam???MADZIORKA :ico_ciezarowka: ??

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 lis 2008, 14:29

malduje że jestem :-D
W ubiegłym tygodniu Kalinka troszke mi sie pochorowała i siedziałyśmy sobie w domku, a że nie mam komputera to nie miałam jak do Was zajrzeć :ico_noniewiem:
na szczęście wszystko wróciło do normy jestem już w pracy, chociaż szczerze mówiąc nie bardzo chciało mi sie do niej wracać.... kalinka jest taka słodka, że praktyczni esie nie nudziłam, ale myslę że jeszcze ze dwa miesiące pochodze a później L4, tyleże wtedy Wam zniknę na dłużej....

tęskniłyście chociaż troszkę? :ico_noniewiem:

Madziorka Juli zazdroszczę wam tych prezebieranych imprezek, niezłe z was świruski, ale o tym wszyscy juz wiemy więc nie odkryłam ameryki heheh :-D
madziorka zdjęcie dzieci na kanapie poprostu mnie rozwaliło, norm,alnie śmiałam się chyba przez 10 min :ico_haha_01:

kamilko Tomus w nowej fryzurce wygląda bardzo uroczo :ico_brawa_01: taki man :ico_oczko:

juli strasznie sie ciesze że misio chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniucałuski dla Helenki z okazji 16 miesiąca! :ico_tort:
kurcze ale ci zleciała ta ciąża juz niebawem bedziesz miał drugą gwiazdkę :-)
my jescze sobie poczekamy, ale jakos tym razem mi się nie śpieszy hehe mam nadzieję że przez te klika misięcy Kali jeszcze troszkę sie usamodzielni :ico_oczko: chociaż pochwale się że z dnia na dzień widze postępy, normalnie możnia się z nia już jako tyako dogadać, pod warunkiem, że zna się trochę jej specyficzny język hehe np. chrupki to mucinki, smoczek - monienie itd. ja nie wiem skąd ona to wymyśla :-D
co do mojej ciązy top płci jeszcze nie znamy, ale obawiam się że temperament dzidzi będzie zupełnie inny niż Kali, normalnie non stop szarżuje po brzuszku :ico_ciezarowka: Kali taka nie była... ale to urocze :-)

dziewczynki przepraszam że tak pobieznie was czytałam, ale dosyc dużo ostatnio klikacie/ i bardzo dobrze! :ico_haha_01: / i ciężko mi to nadrobić :ico_wstydzioch:

zastanawiam się jeszcze co tam z nasza Alinką.... ma ktos z nia jakiś kontakt?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2008, 14:33

tęskniłyście chociaż troszkę?
pewnie i to bardzo :-D :-D nie znikaj nam na dluzej Bewu!!

[ Dodano: 2008-11-04, 13:34 ]
BeWu, to bedzie maly pilkarz jak cie tak bombarduje hihihi,a z Alinka niestety niemam kontaktu!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość