Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lis 2008, 15:35

CleoShe pisze:Aaa.. i Norbertowi wyszła górna jedynka..

Super :-) Fajnie, że impreza się udała.... czekamy na fotki :-)
Asikk pisze:Wkurza mnie czasem jak Kamil wieczorem nie chce zasnąc tylko wierci się w tym wózku i ja na niego krzykne a ten domnie co ty na niego krzyczysz :ico_zly:

Na szczęście Jarek mi tak nie mówi, jak widzi, że się złoszczę, bierze ode mnie Ulę, mnie przytula i czeka aż się uspokoję.

Ulek zasnęła na drzemkę, może pośpi ze dwie godzinki, powinna :-)
Ja muszę :ico_pranko: i może sobie jakiś filmik włączę, albo na szydełku porobię. Byłyśmy juz na spacerku, nawet ciepło, choć pochmurnie, spotkałam moją przyjaciółkę ze jej dwumiesięczną córcią.... w szoku byłam, Ona taka maleńka, już nie pamiętam jak Ula była taka drobniutka.... :-)

[ Dodano: 2008-11-04, 14:42 ]
kaska28 pisze:Dziękujemy za życzonka i stawiamy spóxnioną kawkę, herbatkę i ciacho :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_tort:

Spóźnione życzonka dla Nadusi, niech rośnie zdrowo :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
CleoShe pisze:Teraz jak on sam usłyszy muzykę, która mu sie podoba to tak podryguje fajnie i się cieszy przy tym.

Ulek też tak śmiesznie podryguje, jak gra muzyka i tak komicznie podskakuje, a śmiechu przy tym co nie miara :-)

Zdjęcia superaśne, przebrania czadowe, nie poznałabym Cię, gdybym nie wiedziała, że to Ty :-) A Norbercik - pajączek przesłodki, nie bał się mamy?

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 lis 2008, 15:46

No własnie fotki super Klaudia. A Norbercik to tak ładnie sam juz stoi ??????

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 lis 2008, 16:14

Klaudia super fotki a z Norbercika fajowy pajaczek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 lis 2008, 16:52

Klaudia,

super zdjecia rodziny pająków.... a tata czemu nie pająk??

Kasiu, fajnie, ze zajrzalas i duzo zdrowka dla Nadii!!

kaska28 pisze:Renia no kto to pomyślał żeby w pracy spokojnie filmu nie mozna było obejrzeć :ico_olaboga: Co za ludzie :-D :-D :-D


Renia, No dokladnie przesadzaja tam ta tych praktykach :ico_oczko:

I zyczonka dla Karolka!!! :ico_tort:
Gosiu Swieta przyjda szybciej niz myslisz i wtedy jakies spotkanko urzadzimy, albo cala serie spotkan...!! Tymczasem buziaczki dla WAS!!

jeszcze godzinka i do domku!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 lis 2008, 17:45

Witam fotki super.Amelka dostala nagrode bo byla grzeczna z babcia rano nie chciala od niej mleka tata jej dal ale potem ok.dzisiaj kolezanka oddala mi rowerek po julce bo jej pozyczylam i Amelka jest zachwycona.

[ Dodano: 2008-11-04, 16:53 ]
Obrazek
Obrazek
i oto nowy pojazd Meluni

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 lis 2008, 18:33

pinko pisze:A Norbercik - pajączek przesłodki, nie bał się mamy?

Nie bał się ani mamy ani taty.. aczkolwiek zastanawiałam się czy nas poznał :ico_haha_01:

kaska28 pisze:A Norbercik to tak ładnie sam juz stoi ??????

Tak, stoi już sam.. bardzo często.
Wczoraj stał przy kanapie, odwrócił się, puścił i chciał się złapać ławy, tylko że ława była o krok od niego zrobił ten kroczek ale ławy i tak nie dosięgnął i poleciał na podłogę.. dosłownie o centymetr minął się z blatem.. aż mnie brzuch zabolał bo mało sie nie walnął o ten blat.. a z takim impetem leciał, że guza to by miał porządnego. Nie mało się wystraszyłam :ico_olaboga:
Ale tak ogólnie to próbuję nauczyć go chodzić samemu.. tzn. jak stoi to trzymam ręce tak z 10 cm od niego i mówię "chodź".. ale on jak widzi, że jestem kawałek dalej to od razu na kolanka i na czworaka chętniej zasuwa :ico_haha_01:
W sobotę ktoś bramki na schodach nie zamknął. Ja myślałam, że Rafał się zajmuje Norbertem, a Rafał myślał, że ja.. a ten skubaniec mały skorzystał z okazji, że bramka otwarta i powędrował na górę. Koleżanka patrzy a u kolegi siedzi Norbert sam w pokoju i bawił się maszynką do włosów.. Sam tak po cichu bez słowa wszedł po schodach.. nikt go nie słyszał a w domu prawie wszyscy byli.. hehe.

[ Dodano: 4 Listopad 2008, 17:36 ]
mz74 pisze:a tata czemu nie pająk??

Tata zgodnie ze swoim odzwierciedleniem podążył tropem draculi :diabelek:
I dziękujemy za komplementy za fotki :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lis 2008, 18:51

CleoShe pisze:a ten skubaniec mały skorzystał z okazji, że bramka otwarta i powędrował na górę. Koleżanka patrzy a u kolegi siedzi Norbert sam w pokoju i bawił się maszynką do włosów.. Sam tak po cichu bez słowa wszedł po schodach.. nikt go nie słyszał a w domu prawie wszyscy byli.. hehe.

No ładnie, cichaczem, pod okiem wszystkich... dobrze, że nic mu się nie stało... że nie spadł :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lis 2008, 20:38

Klaudia świetne zdjęcia-przebrania p8ierwsza klasa...

Kuba pojechał do rodziców, bo ostatnio zostawił tam swoją torbę podróżną-z resztą jedzie te 300km motocyklem :ico_puknij:

Zadzwonił do mnie i mi Gabriel obudził-a tak ładnie dzisiaj zasnął :ico_sorki: i teraz znowu wieczorna szarpanina, latam do niego co lkilka minut, bo nie chce spać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-04, 19:40 ]
a z tymi schodami to trzeba uważać, bo wejść to Gabriel wejdzie i nawet się nie bujnie-idzie jak burza na samą górę, ale jakby podszedł do nich ze szczytu,a nie z dołu... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 lis 2008, 21:06

Majunia juz spi dzisiaj prawie caly dzien spedzilysmy w domku nie liczac porannego spacerku z pieskiem jak chcialam z nia wyjsc popoludniu to sie rozpadalo wiec spedzilysmy cale popoludnie na podlodze puscilam jej piosenki i bawilysmy sie pozniej zobaczylysmy ulubiona bajke Majki mleczko i poszla spac juz coraz lepiej nam to wychodzi ciekawa jestem jaka noc bedzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lis 2008, 21:30

Ulek już wykąpana, nakarmiona i śpi, ja czekam na Jarka, idę jakiś filmik obejrzeć...

Fintifluszka pisze:Kuba pojechał do rodziców, bo ostatnio zostawił tam swoją torbę podróżną-z resztą jedzie te 300km motocyklem :ico_puknij:

To pewnie się denerwujesz.... taka mgła teraz, czy On będzie też dzisiaj wracał? Oby bezpiecznie dojechał.
iwona83 pisze:ciekawa jestem jaka noc bedzie

Musisz być dobrej myśli :-) Będzie dobrze....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość