Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 lis 2008, 21:36

sprawdzam czy dobrze podlaczony
Obrazek

z tata gram na playu
Obrazek

no i pomagam mamie w kuchni
Obrazek

pinko pisze:Musisz być dobrej myśli :-) Będzie dobrze....


dzieki za mile slowa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 lis 2008, 22:31

Fintifluszka pisze:a z tymi schodami to trzeba uważać, bo wejść to Gabriel wejdzie i nawet się nie bujnie-idzie jak burza na samą górę, ale jakby podszedł do nich ze szczytu,a nie z dołu... :ico_olaboga:

Dokładnie.. zasuwają tak, że szok.. i jeszcze jak ja np podejdę do schodów i tak się czaję na niego to gdy on mnie zauważy próbuje uciec mi i przyspiesza na tych schodach.

Hehe.. Iwona mi Norbert też się tak do telewizora dobiera tylko u nas telewizor jeszcze niżej stoi. I ostatnio ściąga dekoder albo playstation z półki pod TV.. Za nic nie mogę go odgonić i na nic moje pokazywanie "no no no :ico_nienie: " :ico_puknij:

Norbert śpi od 19.40.. no prawie godzinkę już. Uwielbiam ten czas kiedy on śpi a ja mam wolne. I tylko czasem zapłacze, zajrzę do niego, dam smoczka i śpi dalej.
Oby i Tobie Majka zaczęła spokojnie sypiać!!!
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 22:37 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lis 2008, 22:31

Agnieszka. On wyjeżdża dopiero jutro i za 10 dni wraca, ale nie będzie jechał po cimku na szczęście, bo faktycznie straszne mgły ostatnio, a denerwuję się okropnie, On ostatnio nie ma w ogóle szczęścia do pojazdów mechanicznych, a to kawał drogi...

Iwona super zdjęcia, Majka ma takie śliczne włoski... mam nadzieję, że czeka Cię spokojna noc

spóźnione najlepsze życzenia dla Nadii-aż mi głupio, bo już tyle razy miałam to napisać i w końcu mi za każdym razem umykało :ico_puknij:

Kuba już w domu-zabieramy się za jakiś film...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 lis 2008, 22:45

hej
Klaudia ale super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do mojej mamy to oczywiscie ze pomaga ale jesli chodzi o pilnowanie mirka to ona sama pracuje wiec nie ma jak,a nawet jakby jest nadal w kiepskim stanie psychicznym po odejsciu taty...
Mirek spi wiec uciekam tez spac bo padam normalnie po calym dniu...buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 lis 2008, 22:47

iwona83, super foty!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: CleoShe, super przebrania Norbert jak łdnie stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szkoda że to u nas nie jest jeszcze tak popularne :ico_noniewiem:

Dziewczyny mam już nową fure dla Kmailka w domu jutro musowo na spacerek
probie foty to wkleje. Dobrej Nocy wam życze pa pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lis 2008, 23:13

Iwona, fajne zdjęcia, Majka jest prześliczną dziewczynką, pięknie już stoi, a do kuchenki dobiera się tak samo jak moja Ula, będziemy mieć pomocnice :)

[/b]Justyna[/b], dobrze, że Kuba na noc nie jedzie, bo pogoda okropna i to jeszcze motorem, nawbijaj mu do głowy, żeby jechał powoli, 300km to strasznie dużo i może kusić żeby przyspieszyć.

Asikk, czekamy na foty, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wózek fajowy i jesteś z niego zadowolona.

Jola, trzymaj się kobitko, będzie dobrze, najgorszy masz teraz okres, bo musisz wszystko załatwiać i pracy szukasz, ale jak już znajdziesz, dzieci będą pod opieką, to będzie lepiej :-)

Ja też uciekam spać... wszystkim życzę spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2008-11-04, 22:20 ]
Ach i wszystkiego najlepszego dla Karolka :-) Dużo zdrówka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 lis 2008, 23:43

Obrazek
nie wiem czy cos widac

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 03:37

Czesc dziewczyny no to ja sie chyba dzisiaj witam pierwsza albo zegnam ostatnia :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

my wlasnie z majka patrzymy na wybory w stanach a wiec wiecie jaka mamy nocke

[ Dodano: 2008-11-05, 07:50 ]
oj widze ze nikt sie dalej nie pokazal my juz nie spimy

stawiam :ico_kawa: bo ja bede dzisiaj potrzebowac duzo spalam az cale 4h

a wiec usnelysmy dopiero ok 4 i o 7 pobudka

[ Dodano: 2008-11-05, 07:59 ]
aha zapomnialam dodac majka dzisiaj wypila kaszke zawsze jadla ladnie lyzeczka no ale ostantio mamy z tym problem wiec dzisiaj zamiast mleczka dostala kaszke i wypila

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 lis 2008, 09:18

Witam sie i ja :ico_haha_02:
Oj Iwona widze że nocka nie najlepsza :ico_olaboga: Współczuję. Powiem Ci że Nadia też obudziła sie o 3.20 taka wyspana jakby to było rano. Ale pomyslałam że spróbuje ja jakoś przetrzymać w łożku to może uśnie. Troszke się przekrecała z boczku na boczek, ale w końcu przytuliłam ją tak delikatnie i zaczęlam nucić kołysankę. I córcia usnęła :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:spóźnione najlepsze życzenia dla Nadii-aż mi głupio, bo już tyle razy miałam to napisać i w końcu mi za każdym razem umykało :ico_puknij:

Dziękujemy bardzo :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 lis 2008, 09:19

Cleo no foteczki rewelacja i widać że impreza się udała

mariola wóz nowy super i Mela też zadowolona :-)

iwona83 pisze:ulubiona bajke Majki mleczko i poszla spac juz coraz lepiej nam to wychodzi ciekawa jestem jaka noc bedzie

no widzisz z dnia na dzień lepiej, nocka gorsza ale zjadła kaszkę więc teraz to już tylko lepiej może być

A mój Bąbel ma straszną gorączkę od wczoraj jak wróciłam z praktyk, dałam mu panadol bo tylko to miałam na gorączkę ale w nocy był strasznie gorący, teraz podobno lepiej, więc idą nam chyba kolejne zęby bo też ślini się bardzo albo mamy trzydniówkę, ale stawiam na zęby bo płakał strasznie i dałam mu znowu smoka to go tak gryzł i się uspokoił trochę ale noc byłą wiercąca bardzo więc spał też z nami. Dzisiaj kupuję Ibum bo słyszałam że dużo lepszy jest.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość