BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

05 lis 2008, 11:42

Witam!
kurcze dziewczyny no sama nie wiem jak to będzuie z tym netem, bo szczerze mówiąc to my w domu nawet komputera nie mamy i jak narazie to nie odczuwamy jego braku... Tomek pracuje do późna, a ja popołudnia chcę spedzać z Kali, bo przecież nie widze jej cały dzień, wieczór zostaje nam na dla siebie, chcemy się nagadać, pomisiać i w ogóle....
a w pracy siedzę przed kompem 8 godzin dziennie więc nie dziwcie się że w domu nie chcę go znać :ico_noniewiem:
ale nic sie nie martwcie, zanim pójdę na L4 napewno sie pożegnam i jak tylko będe mieć okazje to do was wpadnę pochwalić sie maleństwem :-) na przeciwko mojego domku mieszka brat Tomka i mają internet tak że nie powinno być problemuy, zresztą w dzisiejszych czasach to chyba wszyscy mają tylko my nie mamy hehe

indygo cieszę sie z Toba na ten wyjazd do Egiptu! :ico_brawa_01: ciekawe kidy my się gdzieś wybierzemy....w tym roku miałą być grecja i jakoś spełzło na niczym... a co do spontanu to u mnie przeważnie wszystko tak wygląda hehe
coś wymyślę i szukam pomocy w realizacji planu, jeżeli jest odzew to przeważnie realizuje swoje pomysły, chociaż ostatnimi czay niestety trzeba było troche usiąść na nonono hehe w sumie to już od 2 lat siedzę... :ico_noniewiem: echhh ale to też ma swoje plusy, jeszcze mnóstwo przed nami, narazie trzeba się poświęcić dzieciaczkom, a to też daje duzo radości :-)

edzia współczuję dolegliwości... będe trzymać kciuki za szybki i miare bezbolesny powrót do zdrowia

juli no kurujcie mi się szybciutko! kurcze często was te choróbska dopadają... stawiam herbatke malinową :ico_kawa:

aleksandrowicz twój Alek dogadałby się zmoją Kali, ona uwielbia "czytać" książeczki heh, normalnie można umrzeć ze śmiechu jak udaje że czyta hehe, a co do albumu ze zdjęciami to jej ulubiona lektura :-D nie wspomne o całowaniu dzieci w gazetkach hehe


frydza no nieźle sie obłowiłaś na tych aukcjach, bardzo ładne spodnie i niedrogie :ico_brawa_01: my mamy problem ze zbyt dużą ilościa ubranek, normalnie nie mam ich już gdzie upychać, przypuszczam że w wiekszości Kali nie zdąży wystąpić hehe, a ostatnio poza czapka, szaliczkiem i rękawiczkami na zime nic jej nie kupiłam i nie kupię, wszystko dostajemy od szalonej zakupoholiczki ubraniowej - czyli chrzestnej Kalinki hehe, która ma córeczkę i ciągle ją stroi :ico_olaboga:

asiula współczuje samotnej nocki.... miłego dnia w pracy!

katka żeby nie zapeszać nic nie napiszę, poza tym że OGROMNIE SIĘ CIESZĘ I TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 lis 2008, 12:58

Witam serdecznie :-) Bylam u gin ,przyjela mnie bez problemu nie musialam placic :ico_oczko: zbadala i torbiel zanika takze dalszych tabletek nie dostalam,zmienila mi masc na inna i mam sie podmywac kora debu,i za tydzien do kontroli,masakra 3 razy do gina w cigu dwoch tygodni,oby mi to pomoglo bo oszaleje,a chcice mam taka ze szok a tu klopssss!!
Bylam w ciucholandzie kupilam Wiki 2 piekne sweterki :-D takze jestem heppy :-D

brat Tomka i mają internet tak że nie powinno być problemuy
no no przynajmniej tyle ,to co jakis czas musisz pokazac fote brzusia i zdac relacje jak tam Kalinka i maly pilkarz :ico_oczko:
A z tymi ciuszkami to masz sie fajnie ze tak chrzestna kupuje,u nas niestety ja wszystko kupuje ,malo kiedy niunia dostanie jakis ciuszek czesciej kase to wtedy ja ja wydam na potrzeby Wikusi!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 lis 2008, 13:00

hej
witam się z pracy
znpwu busy dzionek więc odezwę sie wieczorkiem z domku papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 lis 2008, 15:15

Witam dziękuje wam wszystkim za dobre słowo jesteście kochane.
Jak narazie nici z operacji bo nie mam szczepionki przeciw zapaleniu wątroby typuB
a bez tego mi nic nie zrobia , taka szczepionka kosztuje 40zł. jedna a trzeba ich zrobic 3 :ico_szoking: Więc najszybciej chyba w styczniu , do tego czasu na srodkach przeciwbólowych jadę i ścisła dietka .

Frydza ale perełki upolowałaś no no no

Asiula pazurki już ok choc przyciełam je sobie bo mnie denerwowały , a jak tam nowa pracownica??????????

Juli a ty już na swoim ?

Kamilko no to będziecie mieli ciepły grudzień , super

Madziorka oceanarium ale jazda na dodatek za darmo no życ nie umierac , a tak nawiasem mówiac to chyba przyjadę do ciebie się zainplancic :ico_oczko:

Frydza nie mów mi proszę o Ginekologach bo jak nie zaplacisz to ...
Ja poszłam państwowo bo już nie chcę zastrzyka no i miałam odebrac wynik z cytologi
Wyszedł mi stan zapalny i według jakieś tam skali 2 mam.
A on nawet nie wytłumaczył tylko stwierdził ze będę jeszcze żyła :ico_zly:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 lis 2008, 17:22

Hejka!
Helenka nie da mi popisać długo, ale spróbuję ...
Edyta, 2ga grupa w cytologii oznacza, że masz jakieś tam bakterie, ale to jest raczej normalne u kobiet regularnie współzyjących. 1wsza grupa to raczej rzadkość i tyle. Ja miałam tylko raz 1 - na początku tej ciąży, a tak zawsze 2.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 lis 2008, 17:28

Już sie wypaplałam sama na UM :-D :-D :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 lis 2008, 18:11

Moje gratulacje bardzo sie cieszę Katka bardzo

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2008, 19:02

hej
jestem ale troche zdechła :ico_noniewiem:
rano obudzialam sie w swietnym samopoczuciu... a po prysznicu juz coraz gorzej
ale dzieki % moze nie dopada mnie ten krazacy tutaj wirus zoladkowy
co dzien ktos znajomy zdycha w toalecie hehe
no ale nic nie mowie. bo nic straconego hehe

na dodatek pol dnia spedzilam w aucie bleee
rano pojechalismy do szkoly
adas mial wolne wiec siedzial w zlobku z lelkiem a ja moglam spokojnie uczestniczyc w lekcji
po szkole pojechalismy do dentysty,bardzo przyjemnej i w dodatku polki
balam sie ze strace zeba, bo ulamal mi sie a buu ale bolu zero uff
okazalo sie ze to nic groznego. jaka ulga

potem jeszczze na male zakupy..
a wtedy lelek niezly numer wywinal
wyciagam go z fotelika a tu tak zajechalo.. jak wymiociny. wiec obwachuje po kurtce
a tam sie okazuje taka sraka jakich malo :ico_szoking:

:ico_szoking:
mycie w aucie po sama szyje, cud ze sie nie porzygalismy hehe
w zamknietym szczelnie aucie. tragedia
lelek uchachany oczywiscie

takze po powrocie od razu kapiel malego zasranca i pranie hihi

rano w zlobie zrobil tez dwie sraki ale takie ludzkie :ico_haha_01:

mysle ze to zebole
bo brzuszek go nie boli
apetytu nie ma za bardzo hmmm


Edyta Ania ma racje gr 2 nie jest niczym groznym. sama mam ja zawsze w wyniku cytologicznym

Katka super!!! wszystko bedzie dobrze. razem z toba czekam na wspaniale wiesci 13 XI !!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 lis 2008, 19:17

Katka, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymamy mocno kciuki!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziorka, no to Lelek dał czadu...z tego co piszesz, to chyba rzeczywiście ząbki Mu idą.

My po ostatnim usg - ufff. Weroniczka ułożona główkowo, między nogami jej nic nie wyrosło (ostatnio miałam wizję, że jednak chłopczyk, a tak już się przyzwyczailiśmy, że to ONA). Waży 3 kg i jeśli utrzyma tempo wzrostu to wg ginka w 40 tc powinna ważyć 3500 - 3600 czyli tyle ile Heleneczka. Poza tym wszystko ok.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2008, 19:24

Aniu super ze coreczka rosnie wam zdrowo!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości