Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lis 2008, 23:15

a skąd wiedziałaś? Dostajecie jakieś gazetki z biedrony?
to na przykład będzie za tydzień :ico_oczko: http://www.biedronka.pl/str/2/i/20.php a poza tym często koło kasy leżą gazetki, albo przy wejściu, z jednej z nich wiedziałam, że będą rajtuzki i kombinezony i pisałam Wam o tym już 2 tygodnie wcześniej :ico_oczko:

ja też jakoś na dniach powinnam okres dostać-jak zwykle nie liczę, tylko tak mniej więcej wiem :ico_puknij: :ico_haha_01:
oj słyszę Gabriela

[ Dodano: 2008-11-07, 06:59 ]
cześć dziewczyny, witam po ciężkej nocy, nie obejrzałam wczoraj gotowych na wszystko :ico_placzek:
Gabriel się budził z płaczem co chwilę i w ogóle do D nocka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 08:29

Też się witam,
U nas nocka nie najgorsza, jedna pobudka z wielkim i głośnym płaczem, nie śpimy od 7.
Justyna, ja ściągam gotowe na wszystko, więc jak będziesz chciała, to mogę Ci nagrać :)

Uciekam na :ico_kawa: częstujcie się, mam też herbatkę i kakao :-) Co kto lubi....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lis 2008, 08:52

Ja też się witam,
ostatni dzień na praktykach, herbatkę już mam od Agi :ico_oczko:

U nas nocka na pewno lepsza niż wczoraj bo tylko trzy pobudki za nami z czego raz Marcin wstał i usypiał także nie jest źle. A wstał o 7-mej już, jeszcze trochę go zaczęłam karmić zanim wyszłam :-) tęskni mi się trochę za tak długim przebywaniem z nim ale już tylko dzisiaj i wszystko będzie po staremu, no jeszcze tylko Marcin musi do pracy pójść.

[ Dodano: 2008-11-07, 07:53 ]
a za tydzień w biedronce już bombki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-07, 09:45 ]
Kobiety meldować się, gdzie Wy się podziewacie?
Ja mam chwilę ale nie mam co czytać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 10:54

Pustki straszne u nas.... :-)
Moje dziecię śpi sobie z tatą :-) A ja mogę pobuszować na necie :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 lis 2008, 11:10

Czesc ja dopiero teraz bo od wczoraj nie moglam na forum wejsc

a wiec tak
pinko dziekuje twoje slowa poskutkowaly i mialam fajna nocke dwie pobudki o 12 i 3 i o 6 juz wstalysmy wole juz takie wstawanie niz nie spanie w nocy a wczoraj wieczorem majka poszla spac nie na rekach tylko lezalysmy razem troche sie nameczylam zeby ja uspac no bo wszystko ja interesowalo oprocz spania no i dostalam przy tym z "basi" po nosie
a i poszlam wieczorem wczesniej spac wiec sie wyspalam

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 lis 2008, 11:33

Ja sie teraz dopiero melduje.. troche roboty mam przed dluuugim weekendem.

U nas nocka OK, pobudka o 5.00 mleczko potem jakas "szamotaninia" w lozeczku do ok. 6.00 potem jeszcze drzemka do 8.00 :ico_szoking: wiec mamusia mogla spokojnie szykowac sie do pracy...

Milego dzionka dla Wszystkich i zaraz sprawdze co tam ciekawego w Biedronce... wlasnie kolo nas niedawno otworzyli jedna.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 lis 2008, 11:57

Hey Wam.
a dopiero teraz bo od wczoraj nie moglam na forum wejsc
No właśnie, a myślałam, że w końcu tylko ja bo weszłam teraz i patrzę, że wczoraj wieczorem dziewczyny normalnie pisały a mi wyskakiwało, że nie ma strony o podanym adresie :ico_noniewiem:

My dzisiaj spaliśmy do 8.. Norbert taki łaskawy był :ico_haha_01: Choć o 6 wstawał, ale zaraz tata przyszedł i zrobił mleczko, a po mleczku usnął. W sumie Norbi długo spał tej nocki (od 19.20 do 8.10) - prawie 13 godzin :ico_szoking: Choc może to też dlatego, że wczoraj w dzień w ogóle nie spał.. no tyle co godzinkę o 11 do 12.

Mi ta infekcja nie zelżyła i dzisiaj chyba się przejadę do lekarza, ale pewnie pójdę do jakiegoś prywatnego polskiego bo nie wiem jak to w tej angielskiej służbie zdrowia z ginekologiem.. zresztą po angielsku nie byłabym w stanie dokładnie wytłumaczyć. Wczoraj poczytałam na necie trochę o różnych infekcjach i aż sie przeraziłam oglądając zdjęcia :ico_olaboga: Właśnie takich sytuacji zawsze się bałam będąc tu.. że nagle złapie jakaś choroba :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 lis 2008, 11:59

Cześć dziewczyny!!! Kawke piłyscie nie to się częstujcie :ico_kawa: :ico_kawa:
Troszke popisałyście ho ho :ico_olaboga: tyle czytania miałam!! Nie pisze duzo bo Kamil rozrabia za mocno musze go pilnować :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziewczyny niech Arturek i Gabcio wracają do zdrówka.
Klaudia jak mus to mus w takiej sytuacji ja tez radzę wybrac sie do lekarza :ico_nienie: !!
Agnieszka super foty Ulcia to tak ładna dziewczynka już!!!
Iwonka nie załamuj się ja tez mam czasem takie dni ,że już mam wszystkiego dość mama nawet z działaki dała mi ususzoną melise abym sobie zaparzała :ico_haha_01: !

U nas nic nowego wózek sprawuje się super jest bardzo duży i wygodny troszke ciężki ale na tyle ma duże piankowe koła ze zjerzdzam nim po schodach a potem wciągam , jest to troszke lepsze od dzwigania bo już myslałam że mi kręgosłup pujdzie od noszenia Kamila z wózkiem do góry Kamil 12kg+ 10kg wózek to troszke co?
Teraz sam wózek waży 12kg ale już go nie dzwigam :ico_oczko:
Nie uwierzycie własnie dzis zadzwoniłam do Qelle aby zrezygnować z tego kombinezonu , a tu babka mówi że wczoraj wysłali a ja już dziś chciałam jechac do sklepu i kupić :ico_zly: , no ale dobrze że przyjdzie bo ja juz pokupowałam wszystko pod kolor , czapka z szalikem jest w kolorach pomarańcz z brązem, rękawiczki no i kozaczki.
Fotki wózeczka przesle ale tylko robiłam tel. potem zrobie zwykłe to też wkleje. U nas pogoda dziś kicha strasznie wieje i kropi. Przez te 2 dni to byliśmy z Kamciem całymi dniami na dworze i Kamil spał w wózku po 2-3 h :ico_szoking: chyba mu pasuje ten wózek!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 lis 2008, 13:31

Assik to fajnie ze sie wozek sprawuje

moja majunia spi padla w wozku bez jedzenia wiec pewnie dlugo nie pospi ja tez ide sie na chwilke polozyc bo musze miec sily na wieczor ale juz dzisiaj jest piatek a jutro maz bedzie w domu wiec bede miala pomoc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 14:00

pinko dziekuje twoje slowa poskutkowaly i mialam fajna nocke dwie pobudki o 12 i 3 i o 6 juz wstalysmy wole juz takie wstawanie niz nie spanie w nocy a wczoraj wieczorem majka poszla spac nie na rekach tylko lezalysmy razem troche sie nameczylam zeby ja uspac no bo wszystko ja interesowalo oprocz spania no i dostalam przy tym z "basi" po nosie
a i poszlam wieczorem wczesniej spac wiec sie wyspalam
No i super :-)
Agnieszka super foty Ulcia to tak ładna dziewczynka już!!!
Dziękuję bardzo :-)
Super, że wózeczek się sprawuje, najważniejsze żebyście Ty i Kamilek byli zadowoleni :-)
własnie dzis zadzwoniłam do Qelle aby zrezygnować z tego kombinezonu , a tu babka mówi że wczoraj wysłali
Ciekawe, czy wyczuła, że chcesz zrezygnować i tak Ci powiedziała, czy naprawdę wysłali... o tym się przekonasz w najbliższym czasie...
Klaudia, do lekarza trzeba iść, mam nadzieję, że Ci pomoże, nie martw się wszystko będzie dobrze, może to jakaś grzybica....

Ulek znów ma katar :ico_placzek: chyba zaraziła się od Jarka, bo Jego dopadło teraz choróbsko... załamka normalnie, a niedawno jej przeszło wszystko, teraz znów zaczyna kichać za dużo, a jutro miałyśmy iść na basen po długiej nieobecności i chyba znów nie pójdziemy jak jej nie przejdzie.... nawet nie wiem co jej podać zapobiegawczo....
Teraz sobie śpi, padła ze zmęczenia, ja kładę się koło niej i obejrzę sobie filmik...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość