Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lis 2008, 21:19

Ja właśnie uśpiłam mojego Bąbelka, widać że już z gardełkiem lepiej bo zjada więcej kaszki na wieczór i tak nie płacze a i leki wieczorne łatwiej poszły, bo wcześniej jak mu tylko strzykawkę do buzi przytkać chciałam to odwracał głowę.
Ja właśnie zaczynam ściągać jeszcze ciepły odcinek grey's anatomy, jeden z dwóch serialów oglądanych nałogowo :ico_haha_01:
Kuba w ogóle lubi piersi... nie tylko te z kurczaka
hehe, jak każdy mężczyzna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 21:23

Zdjęcia pierwsza klasa Asikk, z Kamilka model chyba będzie :ico_oczko:
Renia, mi też było szkoda, jak skończył mi się tydzień pomocy dziewczynom w mojej firmie, nawet Jarek stwierdził, że odżyłam. Mogłabym tak pracować na pół etatu, potrzebuję czasem kontaktu z ludźmi :-)

U nas na podwórku jakieś rozróby, stoi w bramie grupa "młodzieży" pijanej, wydzierają się, grają głośno muzykę z samochodu i trąbią klaksonem... debile :ico_puknij: aż mnie szlag trafia :ico_zly: Ula przez to nie mogła zasnąć i męczyła się bardzo, teraz śpi, ale nie wiem czy jej nie zbudzą tymi wrzaskami, już zadzwoniłam na policję. Oni mi tam powiedzieli, że jak będzie wolny patrol, to to sprawdzą... mam nadzieję, że szybko ich stąd wykurzą!!!!! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-07, 20:35 ]
Właśnie była policja, towarzystwo zostało rozgromione... nastała cisza....... masakra, ta dzielnica jest pod tym względem okropna!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 lis 2008, 21:41

Hola!!!!!

moja niunia tez juz spi i znowu nie usypialam jej na rekach tylko lezalysmy razem w lozku tylko przy tym usypianiu bede strasznie poobijana wczoraj dostalam po nosi a dzisiaj po oczach dostalam

Renia to dobrze ze z Arturkiem juz troszke lepiej

Assik z kamilka prawdzimy model jest


a ja chyba dzisiaj zobacze jakis filmik bolywoodzki bo juz zabieram sie tydzien a codziennie konczy sie na tym ze gadam z kumpela na skype

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 lis 2008, 21:56

Witajcie, troche mialam do czytania!
Moj Misiaczek juz spi, dzisiaj padl, tyle co go polozylam w lozeczku, poszlam do kuchni, wracam a on chrapie... :-)

Ssik, zdjeci super!!! Misio jest sliczniusi!!!

Renia, dobrze ze ze zdrowkiem lepiej i ze apetyt wraca.
Moj wlasnie jak mu zeby dokuczaja to nie za bardzo chce jesc.... ale na szczescie bez goraczki zadnej sie odbywa.
Właśnie była policja, towarzystwo zostało rozgromione... nastała cisza....... masakra, ta dzielnica jest pod tym względem okropna!
.. no niestety niektorzy ludzie sa aspoleczni.... dobrze ze chociaz policja sie pofatygowala do nich....

cos mialam jeszcze pisac....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lis 2008, 22:01

Renia, mi też było szkoda, jak skończył mi się tydzień pomocy dziewczynom w mojej firmie, nawet Jarek stwierdził, że odżyłam. Mogłabym tak pracować na pół etatu, potrzebuję czasem kontaktu z ludźmi :-)
a ja jak powiedziałam że od czerwca zaczynam staż (bo szkołę tą już bym skończyła) to nie bo po co, rentę stracę a pracy nie będę mieć później :ico_puknij: nie wie co to jest siedzieć trzy lata już w domu :ico_nienie:
wczoraj dostalam po nosi a dzisiaj po oczach dostalam
ale chociaż szybciej usypia, nic siniaki jak noce lepsze :ico_oczko:

No i coś jeszcze miałam bazgrnąć ... aha, dziękujemy za komplementy na NK :-)

[ Dodano: 2008-11-07, 21:03 ]
uciekam spać bo mnie coś zimno się robi, w piecu wygasa :ico_oczko: ale Arturek ubrany w pajaca chrapie, nawet przykrycia nie potrzebuje, ja dosyć letnio ubrana :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 22:33

Też uciekam spać, Jarek wrócił, jakiś filmik w łóżeczku obejrzymy i lulu....
Do jutra :-) Długi weekend przed nami :)

[ Dodano: 2008-11-08, 07:32 ]
Witam :-)
Nocka u nas marudna i katarkowata... na szczęście bez gorączki.
Stawiam :ico_kawa: herbatę i kakao :-) Częstujcie się.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 lis 2008, 08:51

Hello

a co to nikt jeszcze sie nie meldowal :ico_oczko:

a my dzisiaj mialysmy super nocke dwie pobudki o 1 i 5 i wstalysmy dopiero po 7 choc majka wstala duzo wczesniej ale byla cichutko wiec ja moglam sobie pospac jeszcze

stawiam :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-11-08, 07:51 ]
o dopiero teraz doczytalam ze Pinko juz byla

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lis 2008, 08:56

cześć wszystkim

Ja miałąm taką noc, że nie wiem jak będę dzisiaj funkcjonować, Gabriel już idzie do mnie z płaczem...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 lis 2008, 09:00

Ja miałąm taką noc, że nie wiem jak będę dzisiaj funkcjonować, Gabriel już idzie do mnie z płaczem...
no to sie przezucilo na was wiem jak sie czujesz zycze obys miala chwilke zeby sie polozyc w dzien

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

08 lis 2008, 10:34

czesc kochane
Ja ostatnio zabiegana jestem wpadłam w trans załatwiania spraw i latam i załatwiam.
Mirek dostał lekkiego katarku a do tego gdy przychodzi wieczor kaszle niesamowicie,a jutro do Krakowa jedziemy.Mirek teraz ucina sobie drzemke jak wstanie pojade z dziecmi do ciucholandu kupie mu jakies body-mama dala mi pieniazki zeby mu bodziaka kupila.Pozniej zajrze do znajomej na kawke a na 16 ide na mala imprezke z dziecmi do kuzynki na urodzinki.
Uciekam cos ogarnac buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość