Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

11 mar 2008, 12:37

Witam te mamusie które znam i te których jeszcze nie znam :ico_haha_01:

przyznam szczerze że nie raz zabierałam się za pisanie posta,ale jakoś mi nie wycchodziło :ico_wstydzioch: potem było mi już po prostu głupio tak wpadać ni z gruszki ni z pietruszki :ico_noniewiem: ale teraz obiecuje pisać z wami o ile mnie stąd nie przegonicie :ico_haha_01: :-D

MADZIORKA,DELFINA
dziękuję za pamięć :ico_oczko:

tak jak pisała Madziorka juz do Londynu raczej nie pojadę a to dlatego że zdażyła się mała wpadka,mąż też zjechał,choć czasem pobąkuje że pojedzie na kilka miesięcy do pracy

u mnie poza tym 1 nic się nie zmieniło

za to wasze dzieciaczki wyrosły strasznie przez te parę miesięcy :ico_szoking: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-11, 11:40 ]
gosia888 pisze:
byłam u ginekologa. I wykryła mi nadżerkę :ico_placzek: prawdopodobnie w kwietniu/maju będzie mi wymrażać.

nie martw się,większość kobiet ma ta paskudę,zabieg nie boli,a potem będzie już tylko lepiej :ico_oczko: miałam taki zabieg w ubiegłym roku :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 12:53

FITTNEY pisze:ale teraz obiecuje pisać z wami o ile mnie stąd nie przegonicie

no i ja nie siedze w uk ani sie tam nie zamierzam a jeszcze dziewczyny mnie nie przegoniły więc i Ciebie tez nie :-D
A tak w ogóle to super że się odezwałaś. Ale już nie znikaj na tak długo.
FITTNEY pisze:a to wasze dzieciaczki wyrosły strasznie przez te parę miesięcy

to moze ty pokażesz aktualne zdjęcia żebyśmy mogły ocenić czy Twój synek się zmienił.

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

11 mar 2008, 13:45

GOSIU
obiecuję że taaakiej przerwy juz nie będzie :ico_oczko:
a fotki?proszę bardzo :-D
Adi robi LOGI(czyt.pierogi)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
padł jak nieżywy po ciężkiej robocie :lol:
Obrazek
posiedzenie
Obrazek
mały maniak
Obrazek
dwóch do jednego :lol:
Obrazek
spidermen jest wszędzie :roll: :lol:
Obrazek
Obrazek
trening
Obrazek
nowa pasja klocki
Obrazek
zabawa w piaskownicy :wink:
Obrazek
z babcią na leżance
Obrazek
Fit i studnia :lol:
Obrazek
Adi z hulajnogą
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2008, 14:32

Fittney przeciez Twoj synek to juz dorosly czlowiek prawie :ico_oczko: super ,ze napisalas,a jak z mezem sie uklada? chyba lepiej,co? :ico_oczko: widze druga dzidzia w drodze,gratulacje :ico_brawa_01:
Gosiawlasnie doczytalam o tych wizach,fajnie...w Kanadzie tez jest fajnie :ico_brawa_01: szkoda,ze to tylko wizy turystyczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 16:12

beatka widac na fotkach ze muzem jest super. trudno sie wiec dziwic ze tak sie chlopakom podobalo hihi

fela ty juz pewnie gdzie wysoko w chmurach szybujesz co??? takiej ro dobrze hehe nie zapomnij nam przywiezc kawalek slonca :-D

fittney
super ze wreszcie wpadlas.. ale Adi urosl. nie do poznania :ico_szoking:

ja wpadlam na sekunde bo idziemy jesc z lelkiem obiadek
stawiamy z okazji ukoncoznych 8 miesieczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 16:17

wszystkiego najlepszego dla Leosia :ico_tort:

Fittney widzę że magnesy z danonków u was też są w modzie :-D a zdjęcia super. Dziewczyny mają rację to już nie dziecko to chłopak!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 17:15

gosia dzieki :ico_oczko:

a ja czekam na druga drzemke leleka i bede smazyc nalesniki... wrrr czego nie lubie.
adasiowi lepsze wychodza. ale nie bede czekac na niego bo to troche schodzi hehe

dzisiaj mamy opozniony dzionek hehe

lelek zbudzil sie jak codzien o 7, i przewaznie po ok godzinie spi dalej
a dzis az do ok. 10.30 hehe zbudzil nas dopiero telefon od kolezanki

i tym sposobem wszystko przesunelo sie o 1-1,5 godz hehe

kolejny dzionek w domu.. hehe mama ma lenia :ico_szoking:
mialam spotkac sie z dzis z nowa kolezanka i jej corcia z tego samego dnia co lelus ale mala sara sie przeziebila i kuruja ja w domu hehe

za to jutro bez wzgledu na pogode musimy wczesnie rano z lelkiem smigac kawal do szkoly hihi
damy rade :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 mar 2008, 19:12

FITNEY nareszcie!!!! Mam ochote Ci :ico_nerwusek: ale :ico_nienie: bo Ty w ciazy jestes i mi myszy wszystko ... zjedza :-D Tak sie ciesze, ze sie odezwalas, myslalam o Tobie, wysylalam wiadomosci na maila i nic az tu prosze. Gratuluje ciazy odwazna jestes!!! Ja tez bym chciala ale boje sie, jeszcze tu sama z dwojgiem dzieci szok!!! Ale w Polsce to co innego, masz rodzine i juz wsparcie. JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

U nas nic ciekawego, sprzedalam luzeczko Mayusi, nie wiem jak to sie stalo, ale dalam ogloszenie i trafila sie Pani i dzis przyjedzie. Juz wypatrzylam nowe, wiec w ten lub nastepny weekend pojedziemy i dokonamy nowego doroslego zakupu hi hi.

Ale wieje, u nas ploty poprzewracane, szok. Maya ma katar, zawsze jak tak wieje to jej woda z noska leci, ale na spacery nie chodzimy.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

11 mar 2008, 20:05

hej kochane
dzieki za gratulacje :ico_sorki: :ico_sorki:
wpadlam tylko pwiedziec ze jestesmy juz w domu
malut kochana ,nie moge sie nia nacieszyc
ale juz daje popalic wogole nie cce spac w lozeczku ,caly czas na rekach,polozne sie smialy ze mala terroryzuje juz rodzicow,ale mam nadzieje ze niedlugo da mamusi troszke odpoczac :ico_haha_02:
wkleje zdjecia jak malutka mi pozwoli,bo nawet teraz pisze z nia na rekach

[ Dodano: 2008-03-11, 19:06 ]
no i pozniej poczytam bo teraz tylko fotki obejrzalam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 20:36

moniu witaj!!!!! :ico_brawa_01: ale jestem ciekawa twojej kruszynki hihi stesknilam sie za widokiem takim malenstw hihi
i w ogole napisz jak porod.. hehe jak sie czujesz? itd? ale podejrzewam ze super co?

a propos, dzis kumpela wrozyla mi z wlosa i obraczki (slyszalam ze to zawsze sie sprawdza hehe) i potwierdzilo ze ur chlopca a druga ma byc dziewczynka..
i na tym koniec :ico_placzek:
a my chcielismy trojke :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość