dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 mar 2008, 11:24

scoiattolo84, ja dzis bylam na spacerze,wzielam aparat i zapomnialam zrobic zdjecia :ico_wstydzioch: a Mat juz pieknie tupie na dworzu i baaardzo sie z tego cieszy :-D a ja nie moge sie doczekac lata jak zdejme z niego te grube kurtki i bedzie mogl sie wyszalec...
lala, ja juz dawalam manne na mleku i jadl,nic mu nie bylo.tak samo ryz na mleku.ale ostatnio nie che wogole jesc zadnej kaszki... :ico_noniewiem:
sejana, ja bym chciala miec jeszcze dziecko albo i dwojke.ale nie w takich warunkach jak mam teraz...najpierw chcialabym sie ustabilizowac w zwiazku jakims konkretnym no i finansowo..ehhh

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

11 mar 2008, 16:43

witam dziś sprubuje i dam mu kaszkę na mleku krowim. serki i jogurty je`` i nic mu nie jest . JA TEŻ nie moge sie doczekać kiedy mati nie będzie musiał chodzic tak ciepło ubrany. BO ZA NIM WYJDZIEMY NA SPACER TO JEST KRZYK BO MÓJ SYN NIE LUBI SIĘ UBIERAC. A czy wasze pociechy marudzą przy ubieraniu``

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

11 mar 2008, 19:59

sejana pisze:Eh... koleżanka z pracy jest w ciąży... Jak ja widzę tutaj te wszystkie ciężarówki... to też bym chciała maluszka... Też tak macie kochane?

Marzy mi się córeczka.. ostatnio jest coraz gorzej z tym moim pragnieniem, bo wokół same ciężarówki, jakby się na mnie uparły :ico_haha_01: Prawie wszystkie moje znajome są teraz albo na końcówce ciąży, albo właśnie zobaczyły 2 kreseczki na teście. Niestety, sytuacja finansowa stopuje jak diabli. Najpierw muszę się obronić, znaleźć pracę.. myślę, że z rok powinnam popracować (nie wiem, ile musi być przepracowane, żeby przysługiwał macierzyński). Mikuś akurat będzie w wieku przedszkolnym. Myślę, że wszystko się jakoś ułoży powolutku, ale mnie już zżera to pragnienie :ico_noniewiem:

lala pisze: A czy wasze pociechy marudzą przy ubieraniu``

Masakra :ico_szoking: Nienawidzi jak się mu wkłada kurtkę.. buty, czapkę i szalik jakoś przeboleje, ale kurtka... normalnie ryk niemiłosierny, jak mu próbuję włożyć ręce do rękawów :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

12 mar 2008, 00:28

dziś byłam u lekarza bo mój synek nadal chrapie jak śpi , i wogóle tak głośno oddycha , a poprzednie leki nie pomogły . Tym razem dostał antybiotyk[ troche jestem tym zaniepokojona] pani doktor powiedziała , ze jak nie pomoże to da skierowanie do laryngologa, modle się oby pomogło bo to badanie u laryngologa nie jest zbyt miłe dla takiego dzieciaczka

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

12 mar 2008, 08:41

Ooooo,proszę,mój też chrapie,to objaw jakiejś choroby?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 mar 2008, 09:50

Mat przy ubieraniu nie marudzi ale sie kreci.on ogolnie jestr nadpobudliwy...
antybiotyk na chrapanie?pierwsze slysze...ja bym nie ryzykowala.wolalabym pojsc do laryngologa-predzej migdalek przerosniety
sejana, ja tam sie ciesze ze wygladam mlodo.jeszcze... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

12 mar 2008, 12:16

dorotaczekolada pisze:ntybiotyk na chrapanie?pierwsze slysze..
mati miał długo katar .jak mu przeszedł to zaczął chrapac i tak głośno oddycha[ sapie] poszłam drugi raz do lekarza . pani doktor powiedziała ,że ma katar tylko on mu nie leci z nosa tylko spływa do gardła[ dała lekarstwa ] nie pomogły- więc wczoraj znowu poszłam . Doktorka twierdzi ,że on ma zapalenie migdałków - powiedziała mi żeby narazie wstrzymac się z wizytą u laryngologa bo to badanie jest niezbyt przyjemne dla dziecka,i że ten antybiotyk powinien pomóc.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 mar 2008, 14:38

Gabi juz coraz pewniej chodzi :ico_brawa_01: ale lepiej jej sie chodzi boso niz w butach :ico_oczko:
udalo jej sie wstac bez podparcia :-D

a co do chorob moja Gabi tez zakatarzona :ico_olaboga:

a moze chrapanie to jest sapka?moja Gabi miala sapke to wygladalo jakby chrapala :-D
ale jakos jej przeszla :-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

12 mar 2008, 16:30

magda75 pisze:a moze chrapanie to jest sapka?moja Gabi miala sapke to wygladalo jakby chrapala
ale jakos jej przeszla
. W TYM WIEKU TO CHYBA SAPKI NIE MA [ mati miał sapkę ,ale jak miał 2 mies.] ja juz sama nie wiem - ale lekarka chyba wie skoro stawia diagnozy i przepisuje lekarstwa

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

12 mar 2008, 17:22

sejana chyba lepiej jak siostra,niż jak mnie kiedyś ktoś powiedział,że babcia Filipa :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość