kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

10 lis 2008, 10:55

czesc dziewczyny, pisaltyscie o nocniczkach.. ja chce sprobowac nocniczka latem, gdy bedzie cieplo teraz to za duzo roboty, maly jeszcze nie chodzi nie wola, takze ja sobie odpuszczam, mimo ze moja mama mowi ze to juz czas, ze ja mialam 9 miesiecy jak szlam do zlobka to juz bez pieluchy.

emilia7895, nie jestes sama kochana. my tez glownie na samym cycku. karmie malego gebnealnie co 2 godziny, w nocy tez karmie piersia. moj maly od czasu do czasu cos zje, ale niewiele, jego jedzenie nawet nie zastepuje mu jednego posilku. i wlasnie dzis sie obudzilam taka przerazona.. wasze maluchy niektore juz ladnie jedza deserki czy obiadki a moj... najlepiej ciagle by na cycuniu
wczoraj zjadl z nami przy obiedzie troche kalafiorka i marchewki, ale ociupinke, potem cycuniem poprawil i zadowolony
wiec Emilko nie jestes sama :ico_oczko: jest nas wiecej cycusiowych mam.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2008, 11:01

Zuziu wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lis 2008, 11:17

Dziewczyny, a fe, jak możecie palić papierochy!!! To ja mówię Ania palaczka!!! Ja do momentu zajścia w ciążę paliłam ale rzuciłam i mimo że niekiedy faktycznie mnie ciągnie, bronię się rękami i nogami przed smrodem z buzi, cuchnącymi włosami i palcami u rąk.. jak mogłabym potem takim śmierdzącym paluchem miziać mojego kochanego bobaska???
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja myślę że nie bede już palić. :ico_sorki:
ze ja mialam 9 miesiecy jak szlam do zlobka to juz bez pieluchy.
kamila nie obraź się ale to sa jakies bzdury, Żadne dziecko swiadomie nie robi siku ani kupy w wieku 9 miesięcy. Przeczytaj sobie artykuł który dała nam Emila http://babyonline.pl/wychowanie_podstaw ... ,3626.html

Wszystkiego najlepszegp dla Zuzi :ico_prezent:

U nas nocka ok. Mała obudziła się na chwilke o 2 o 4 cyc i spanie do 7 ale niestety kubuś wieczorem szalał do 23 i trochę się nie wyspalam. Ale to wina szanownej pani teściowej. Kuba jeździ do nej zawsze na całą niedzielę. Mówię jej że ma nie usypiać Kuby w dzien bo on już tego nie potrzebuje. Fakt jak padnie to padnie ale po co go usypiać. :ico_olaboga: Ale przeciez tesciowe sa najmądrzejsze na świecie i wszystko wiedzą lepiej :ico_zly: i przecież go położyła, myziała po plecach i go uspiła a potem ja się wieczorem musze męczyć bo Kuba nie chce spać i Julkę budzi przez to i łazi po mieszkaniu. :ico_zly: :ico_zly: Dzisiaj teściowa ma znow wolneto Kuba pojechał znowu do niej. mam nadzieję ze wieczorem nie bedzie szalał :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2008, 11:29

emilia7895, nie jestes sama kochana. my tez glownie na samym cycku. karmie malego gebnealnie co 2 godziny, w nocy tez karmie piersia. moj maly od czasu do czasu cos zje, ale niewiele, jego jedzenie nawet nie zastepuje mu jednego posilku. i wlasnie dzis sie obudzilam taka przerazona.. wasze maluchy niektore juz ladnie jedza deserki czy obiadki a moj... najlepiej ciagle by na cycuniu
wczoraj zjadl z nami przy obiedzie troche kalafiorka i marchewki, ale ociupinke, potem cycuniem poprawil i zadowolony
wiec Emilko nie jestes sama jest nas wiecej cycusiowych mam.
dobrze ze nie jestem sama :ico_olaboga:
ja zawsze staram sie dac malemu to co ja jem, ale on zazwyczaj tylko raz spróbuje i potem nie chce
wczoraj zjadl odrobinke kalafiora (na koncu łyzki)
czasem wypije moze tylko łyzeczke rosolku :ico_olaboga:
ktoregos dnia zjadl ode mnie ziemniaczka, ale to tez na koncu widelca, moze z pol lyzeczki :ico_olaboga:

kamila_torun, a dajesz malemu tylko mleczko z cycusia??
ile wazy Twoj maluch??

[ Dodano: 2008-11-10, 10:29 ]
dziewczyny, zagłosowane!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-10, 10:30 ]
anuszka super fotki na garnku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-10, 10:35 ]
ile razy w dzien spia Wasze dzieciaki??
Marcyc jak wstanie o 6 to do wieczora spi z 4 razy po 20 min, chyba ze jest na spacerze, to wtedy dluzej, ale jak chcialam pominac potem jedno spanie, to sie nie dalo bo strasznie marudzil i i tak usnal

chcialabym to jego spanie zamienic na jedno przed południem, a drugie popołudniu, tylko jak?? :ico_puknij: poradzicie cos??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 13:43

anuszka super fotki na garnku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje :-) :ico_wstydzioch: :-)
ile razy w dzien spia Wasze dzieciaki??
moj spi rano ok 9tej ok 40 minut

potem okolo poludnia godzine

potem popoludniu tez z godzine okolo 16tej, 17tej

a potem w nocy malo spi :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-10, 12:47 ]
dziewczynki, bylyscie juz z maluchami na basenie???

moj wlansie pojechal kupic pieluchy odpowiednie i jutro jedziemy sie z nim popluskac :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lis 2008, 14:53

ile razy w dzien spia Wasze dzieciaki??
moja spi 3 razy/ Pierwsze spanie jest dlugie - ok 2 godz. (10-12) drudie spanie około 40-60 min (14-15) a trzecie spanie moze ze 30 min (około 17) i idzie spać na noc około 21 a wstaje rano o 7
chcialabym to jego spanie zamienic na jedno przed południem, a drugie popołudniu, tylko jak?? poradzicie cos??
szczerze powiem, że jak wstaje Marcyś o 6 to ciężko bedzie mu wytrzymać na dwa spania tylko. Ale jak chcesz sprobowac to jedyne wyjśćie to zaczać go przetrzymywać żeby nie spal coraz dłużej i zabawiac go. Np żeby Ci pierwszy raz zasnął po 10 chociaż no i dobrze by było żeby pospał do 12 :ico_oczko: i potem znowu go przetrzymać do jakiejśc 15-16 i znów dobrze by było żeby pospał do 17 :ico_oczko: i jak tak dasz rade przez kilka dni to się przestawi. Ja narazie nie przestawiam małej na dwa spania bo ona mi nie może długo wytrzymać. Po dwóch godzinach czuwania robi sie marudna i jak ją dotrzymam do 2,5 godz to wszystko
dziewczynki, bylyscie juz z maluchami na basenie???
bylam i baaaaaardzo się julce podobalo

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 15:06

bylam i baaaaaardzo się julce podobalo
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz sie nie moge doczekac reakcji malego :-)

dziewczynki, prosimy o gwiazdki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b11f ... ba398ff432

[ Dodano: 2008-11-10, 14:07 ]
Po dwóch godzinach czuwania robi sie marudna i jak ją dotrzymam do 2,5 godz to wszystko
u mnie jest identycznie :-) zwlaszcza odkad robi kilometry po mieszkaniu :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lis 2008, 15:16

pierwszy raz zasnął po 10 chociaż no i dobrze by było żeby pospał do 12 i potem znowu go przetrzymać do jakiejśc 15-16 i znów dobrze by było żeby pospał do 17
u mnie jest podobnie i franek o 20 juz zazwyczaj spi na noc :-)
dziewczynki, prosimy o gwiazdk
prosze zagłosowane :-)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 15:20

asiab, :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lis 2008, 15:33

Gwiazdki rozdane :)
a tak apropos tych konkursów to nie wydaje wam sie że na tym bebiku to ludzie głosuja po to żeby obniżać komuś noty. Bo kazdy nawet nie ma 3 punktów a ja zawsze rozdaje po 5 gwiazdek.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 15:35 przez Sylwia.O., łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość