Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 16:10

Katka, gratuluję ciąży :-) bardzo się cieszę :-)

pozdrawiam kwietnióweczki!!!

małgosiu, nieporozumienia wszędzie się zdarzają. MOże nie tak się chcialas wyrazic, nie wiem, nie chcę oceniac, ale wszystko mozna odkrecic zawsze, myslę, że Katka nie bedzie nosic w sobie zalu, prawda? bo przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi... kazdy ma czasem zły dzien albo "markotne" mysli... najwazniejsze, ze Ty Katka nosisz w sobie malenstwo i wszystko musi byc dobrze. !!! :-) :ico_brawa_01:

Przepraszam, ze sie wtracilam.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

10 lis 2008, 16:15

ojej, ale się zrobiło niemiło
ja zupełnie nie wiem na szczęście o co chodzi, bo mnie jeszcze wtedy na forum nie było, ale Katce życzę, żeby tym razem się udało :-)
malgoska, nie odchodź od nas, szkoda nam będzie, bo i tak już mniej dziewczyn pisze na kwietniówkach, a poza tym fajnie na bieżąco śledzić rozwój Tosi, bo ona najstarsza z naszych maluszków. To, że kogoś uraziłaś, to przykre, ale przecież My się na Ciebie nie obrażamy, pisz dalej!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 16:17

malgoska, nie odchodź od nas, szkoda nam będzie, bo i tak już mniej dziewczyn pisze na kwietniówkach,
popieram, nie odchodz :-) kazdy z nas kiedys coś chlapnał, powiedzial coś za ostro, mysle, ze nie jest to powodem do odejscia :-) pozdrawiam :-) :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 lis 2008, 16:27

malgoska aż w oczy kłuje to co napisałaś! Masakra jakaś! Ty na prawdę myślisz że Katka wymyśliła poronienie dwóch ciąż? :ico_szoking: Jak możesz? Pomyśl po co jej by to było?? Nie wiesz jak ta dziewczyna cierpiała i ile łez wylała a ty takie rzeczy piszesz? Jak możesz? Nie potrafię zrozumieć ciebie i jeszcze wielce się obraziłaś :ico_olaboga: za pewne oczekujesz wielkich przeprosin może jeszcze od Katki??

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

10 lis 2008, 17:19

nie no małośka(czy jak ci tam).Ty nie skrytykowałaś jednej sytuacji tylko posądziłaś Katkę że wymyśliła sobie te poronienia.Ja też straciłam dwie ciąże i znam Katkę osobiście.Nie chciałabyś przeżyć takiej tragedii.Ale może wtedy byś zrozumiała jak to boli.Na prawdę swoje zdanie można wyrazić,można kogoś nie lubić ale zarzucać komuś że wymyślił sobie poronienia to już jest chore.Ni mogę pojąc że matka dziecka nie potrafi współczuć innej która straciła swoje maleństwa.Szkoda słów :ico_puknij: :ico_puknij:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 lis 2008, 20:05

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:48 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 lis 2008, 20:38

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Takie oczy miałam jak dzisiejsze posty przeczytałam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:



Ja tylko chciałam przekazać Wam dobrą nowinę o szczęściu forumowej koleżanki a tu taka niemiła sytuacja :ico_noniewiem:

Małgośka moim zdaniem też przegiełaś. Nawet jeśli tak sobie myślałaś to nie powinnaś tego pisać wszem i wobec bo uraziłaś tym Katkę.


Katka trzymam kciuki za Twoją dziecinkę. Nie miej urazy do Małgośki, ma nie wyparzoną gębe :ico_oczko: :-) :-)


Ja zaczęłam to może i ja zakończę. Podać sobie ręce na zgodę i wszyscy żyli sobie długo i szczęśliwie :ico_oczko:


Małgoska Ty nigdzie się nie wybieraj, nie opuszczaj nas, to jest też Twoje forum. :-)

[ Dodano: 2008-11-10, 19:46 ]
Eve jak Igorek? nadal gorączkuje? Mój antek tez nie miał gorączki jak ząbki wychodziły.


Ja dałam żółtko ugotowane do zupki.


Joanna i opłacało się sprzedać ubranka w zestawie po Patryku?

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 lis 2008, 21:20

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:48 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

10 lis 2008, 21:32

AgaSza, no dla mnie jest różnica między zupką a obiadkiem. Tzn. zupka to zupka np.rosołek z ryżem czy pomidorowa z makaronem i oczywiście w obu przypadkach mięsko. A obiadek to mięsko, ziemniaczki, marchewka, brokuł i to na gęsto, albo ryż z jabłuszkiem, no taka gęsta papka. Chyba rozumiesz o co mi chodzi?
Joanna i opłacało się sprzedać ubranka w zestawie po Patryku?
Opłacało :-D Ja jak już pisałam większość ciuszków mam z lumpa. I za większość płaciłam 1zł :-D W zestawie miałam około 50 ciuszków czyli dałam na nie jakieś 80zł wiadomo niektóre ubranko droższe a dostałam za niego 150zł :)

[ Dodano: 2008-11-10, 20:33 ]
No i stało się. Moje dziecie jak ma koło siebie coś na czym może się podciągnąć to staje. Dzisiaj podniósł się na stojącej obok pufie. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lis 2008, 21:54

nuszka pamiętasz kiedyś zapraszałaś mnie na marcówki. Właśnie dlatego, ze Was nie znam nie chciałam dołączyć do Waszego wątku. Kwietniówki mnie znają od początku i znaja moją sytuację i mnie. I dla nich tu zostanę.
wiesz, zapraszalam Cię ze zwyklej uprzejmosci :-) wpadam do was co jakis czas, bo w sumie co za znaczenie ma to czy to kwietniowki czy marcowki. MOj maly ma 8 miesiecy z groszami a Twoja mała 8 miesiecy bez kilku dni. Chodzi o wymiane pogladow, luzne rozmowy :-) ja sie nie zamykam na jednym watku, aczkolwiek nie chodze tam gdzie mnie nie chca, albo ignoruja, a kilka watkow tu takich jest :-) ale pal sześć. :-)

wpadajcie jak chcecie, my na marcowkach jestesmy rowne jak Wy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość