Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 lis 2008, 17:21

Bardzo sie ciesze ze jest nas coraz wiecej :ico_brawa_01:

Ilka79 pisze:Ja mam termin na 16 czerwiec, ale z USG wychodzi mi o tydzien pozniej.
ja mam tak samo, według OM mam termin 22 czerwca a USG 28... lekarka mowila ze byc moze z czasem sie zrowna :ico_brawa_01:
Ilka79 pisze:Na USG bylismy 2 tygodnie temu, no i widzielismy bijace serduszko malenstwa
cudowne uczucie :-D
Ja tez nie mam siły na nic, tez mi wszystko obojetne... mysle ze nie jestesmy wyjątkami :ico_oczko: na szczescie z czasem to minie i mam nadzieje ze bedziemy pełne energii :ico_sorki:

gosiula207, moze faktycznie do daty ostatniej @ dodaj 7 dni i odejmij 3 miesiace.. ja tak samo miałam chyba liczone bo sie zgadza :ico_brawa_01:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

10 lis 2008, 02:32

ramonka pisze:ja mam tak samo, według OM mam termin 22 czerwca a USG 28... lekarka mowila ze byc moze z czasem sie zrowna


ramonka, a ktorego terminu sie trzymasz? Ja to wole ten 16 bo wczesniej :ico_oczko:

ramonka pisze:Ja tez nie mam siły na nic, tez mi wszystko obojetne... mysle ze nie jestesmy wyjątkami na szczescie z czasem to minie i mam nadzieje ze bedziemy pełne energii


No ja tez na to licze, bo wogole siebie ostatnio nie poznaje, na nic nie mam sily. Dzisiaj cala niedziele przespalam. Z pierwszym dzieckiem pamietam, ze sie czulam o duzo lepiej.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 lis 2008, 09:55

Ilka79 pisze:a ktorego terminu sie trzymasz? Ja to wole ten 16 bo wczesniej
tez wczesniejszego , ten mam nawet w karcie ciazy wpisany.

Ilka79 pisze: Z pierwszym dzieckiem pamietam, ze sie czulam o duzo lepiej.
to moja pierwsza ciąża wiec ja nie mam porownania... nie jest tak zle na razie :ico_oczko: Tylko w nocy te okropne sny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

10 lis 2008, 11:58

hej dziwczyny, a mnie przeziebienie trzyma nadal , ale musze przyznac , ze jest troche lepiej niz było :-) ja natomiast wstajac czuje sie taka ociezala jakbym niewiem ile juz wazyła :-D odpukac plecki narazie nie bola , nudnosci tez nie mam od czasu do czasu na wymioty mnie tylko bierze i to w sumie wszystko :-)

a powiedzcie dziewczyny jakies badania juz wam lekarz zlecil zrobic?czy jakies leki wam juz zlecił?nie liczac kwasu foliowego czy tak jak w moim przypadku duphastonu?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 lis 2008, 18:31

gosiula207 pisze:a powiedzcie dziewczyny jakies badania juz wam lekarz zlecil zrobic?czy jakies leki wam juz zlecił?
ja mam zrobic tylko morfologie i badanie moczu i na przeciwciała toksoplazmozy(chyba dobrze napisałam).... ale to dopiero na tydzien przed wizytą.
A lekow zadnych nie biore oprocz foliku i magnezu (magnez przestałam brac, ale musze wrocic bo mecza mnie skurcze :ico_placzek: )

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

10 lis 2008, 22:19

ramonka pisze:to moja pierwsza ciąża wiec ja nie mam porownania... nie jest tak zle na razie Tylko w nocy te okropne sny


Jakie sny?? Jakies koszmary??

gosiula207 pisze:a powiedzcie dziewczyny jakies badania juz wam lekarz zlecil zrobic


Pierwsze badania najpozniej mozna zrobic do 12 tygodnia, wiec ja chyba ide dopiero za 3 tygodnie, bo jeszcze czekam na ubezpieczenie zeby mi przyszlo. Jak narazie to mialam wizyte ginekologiczna i USG. No i ja codziennie biore witaminy, specjalne witaminy dla ciezarnych.

gosiula207 pisze:w moim przypadku duphastonu


Dlaczego Ci lekarz to przepisal??

ramonka pisze:bo mecza mnie skurcze


Skurcze? Moze to brzuszek sie rozciaga.

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

10 lis 2008, 22:19

no ja te badania typu morfologia, toksoplazmoza, Hiv , cytomegalia, mocz robiłam jakies miesiac przed zajsciem w ciaze , wiec w sumie narazie nic nie musze robic:)

i zapomniałam dodac , że strasznie się mi ciagle spac chce:)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

10 lis 2008, 22:20

gosiula207 pisze: zapomniałam dodac , że strasznie się mi ciagle spac chce:)


Oj kochana to u mnie to samo, zero energii, wiecznie zmeczona jestem

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

10 lis 2008, 22:23

dostałam duphaston na podtrzmanie ciazy , poniewaz jakieś 7 lat temu poroniłam :ico_placzek: i jest tzw, ryzyko,ze mogloby sie to stac jeszcze raz , wie w czasie nastepnych ciaz musze to przez okre 3 miesiecy zazywac jestemw tzw, grupie ryzyka :-) ,ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :-)

[ Dodano: 2008-11-10, 21:25 ]
Ilka79 pisze:
gosiula207 pisze: zapomniałam dodac , że strasznie się mi ciagle spac chce:)


Oj kochana to u mnie to samo, zero energii, wiecznie zmeczona jestem


mnie to juz denerwuje , bo nauki mam sporo , a tu ciagle marze o spaniu :-D i dzisiaj sobie uswiadomiłam , że dzidzia urodzi sie w czasie mojej sesji no niezły maraton bede miała :-)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

10 lis 2008, 22:36

gosiula207 pisze:ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok


ja tez trzymam kciuki, ze bedzie wszystko dobrze.

gosiula207 pisze:mnie to juz denerwuje , bo nauki mam sporo , a tu ciagle marze o spaniu


No tez bym nie byla w stanie sie uczyc, ale w czwartym miesiacu energia wraca, te poczatki sa takie bardzo senne. Ja to wogole nie jestem w stanie pracowac, praca mnie teraz wykancza.

[ Dodano: 2008-11-10, 21:37 ]
gosiula207 pisze:czasie mojej sesji no niezły maraton bede miała


A moze daliby jakies ulgi dla ciezarnej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość