Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 lis 2008, 15:33

witam,

ja u rodziców,więc się przywitam i znikam :-D

Miłego weekendu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 lis 2008, 15:24

weekendowe pustki:-(

pa

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 lis 2008, 16:54

No właśnie, puuuuchy.
Pozdrawiam :ico_haha_02:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 lis 2008, 08:30

Witam ale puuuuuuuuuuustki może dziś sie ktoś zjawi. J oczywiście sama z dziewczynkami w domu, Martynke nie puszczam dziś do 0 bo i tak grupy bedą łączone. Niecz posiedzi troche w domu, mąż jak zwykle zapracowany niewytrzymał by 3 dzień w domu musiał jechac do pracy :ico_zly: A za oknem zapowiada się słonecznie ale napewno zimno brrrrrrrrrrr :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 lis 2008, 11:04

hej - Karola - dzięki :-D podeślę w wolnej chwili :-) ocenisz...

Chloe - dawaj fotki ja wiem, że obie faktycznie świętujemy pojutrze :-) :-D ;-), a imprezę my mamy 15 i 16.XI :-)

zaglądnęłam w weekend ale nie miałam weny i czasu napisać :-/ moja koleżanka urodziła Amelkę w piątek i sprawdzałam, czy Kasiulka może coś ten tego - bo Anka miała 3 cm jak o 20:00 ją przyjęli a o 23:07 urodziła się malutka ;-)

Mój Mordek wczoraj wstał o 12:30 to rozpętało poważną, bardzo poważną rozmowę - jej efekty to póki co - czysta kuchnia dziś rano, tatar oprawiony napisem "kocham Cię", otwieram szafkę z mlekiem Różysi bo robiłam, tam kolejny liścik... idę siku - na desce klozetowej następy :-D (wariat), wstawiam pranie a tam w komorze na proszek, następny... ok, naśmiałam się- otwieram kompa, a tam taki piesio słodko-smutny na pulpicie i zapewnienie, że mój mężuś to ten sam Mordek co dawniej :-D

kochany cio?? żeby tak częściej...

no to podzieliłam się przyczyną mojego dobrego nastroju, pogoda piękna zaraz spadamy ;-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 lis 2008, 15:36

No Marittko masz kochanego męża wie jak odkupić swoje winy :-D Ja dziś mam troche świąteczny obiad, a to ze względu na jutrzejsze swięto :-) Jutro już niebęde musiała gotować, :-D gotuje na dwa dni... A musze wam coś opowiedzieć moje dziewczyny już chyba zaczynają wczówać się w świąteczny klimat :-D Matyldzia odkąd w bajce zobaczyła Mikołaja ciągle chodzi i mowi "MIKOŁOŁ" :-D Byłam dziś w kauflandzie to było ooooooooooooooo mikołoł i wszystko tykała gdzie był mikołaj :-D Jeszcze troche i mi Martyna z kolendami wyjedzie bo już dziś śpiewającego mikołaja dorwały :-D Ide kończyć obiadek może zapachami przyciągne męża do domu :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 lis 2008, 20:38

witam :-D

Zaglądam tak sobie do Was dziś, ale widzę, że jakoś nadrabiania zbyt wiele nie było.
Rozumiem, że po 12.11 przenosimy się na dwulatki :ico_oczko: Może to zagęści nam postów a może i więcej nas się zrobi.

Czy ktoś ma wieści od Kasi??? Może uceluje w 12 będzie jeszcze więcej okazji do imprezowania :-D

U nas OK, już! Wiki zdrowa, tzn jeszcze dwa dni antybiotyk, ja też przeszłam zapalenie płuc, coś koszmarnego, trzy dni leżałam z temperaturą 38,5, bolało mnie w płucach jak nic do tej pory. Ale tak od wczoraj nareszcie oddycham normalnie.

Maritko męża to ci zazdroszczę, mój też kiedyś tak mi pisywał karteczki. Pisałyście o prezentach, ha, ja od mojego to już chyba ze dwa lata prezentów nie dostaje, a jeśli już to mówię co ma kupić, albo sama kupuje i co ciekawe zawsze jest to coś dla Wiki, ale na jakiegokolwiek suprice to nie liczę...

Mam nadzieję, że troszkę się rozpiszecie........................

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 lis 2008, 22:41

Zajrzałam się przywitać i powiedzieć, że żyjemy :-D
Jak nadrobię zaległości to coś skrobnę :ico_oczko:
Miłego wieczorku i jutrzejszego, wolnego dnia :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 lis 2008, 23:20

przywitam się tylko wieczorowo i spadam spać.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 lis 2008, 12:16

a ja się przywitam na dzień dobry i życzę udanego wolnego dnia :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości